بازگشت به مدرسه می تواند استرس زا باشد. فکر ناشناخته (یعنی انتظار چه چیزی، چقدر سخت خواهد بود، آیا می‌توانم این کار را انجام دهم، آیا موفق می‌شوم، آیا شکست می‌خورم، و غیره) می‌تواند برای برخی از دانشجویان مراقبت‌های بهداشتی بسیار ترسناک و ترسناک باشد. خوبه تو تنها نیستی. کارهایی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که در دوران تحصیلی خود زنده می‌مانید و Caring Support در اینجا برای کمک به برخی نکات بقای دانش‌آموزان مراقبت‌های بهداشتی است.

می‌تواند آسان باشد که خودتان را به مطالعه‌تان بیندازید و همه چیز را کنار بگذارید، اما فراموش نکنید که برای خودتان وقت بگذارید. مهم است که به یاد داشته باشید که برای لذت بردن از فعالیت‌های غیر مرتبط با سلامتی مانند تمرین مراقبت از خود، رفتن به سینما، بیرون رفتن با دوستان، حضور در خانواده، ورزش کردن و غیره وقت بگذارید تا مغز شما فرصتی برای تجدید قوا داشته باشد. و برای دور بعدی کلاس ها، امتحانات و جلسات مطالعاتی خود آماده باشید!

به عنوان یک دانشجوی مراقبت های بهداشتی چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد و با گذراندن دوره های خود در نهایت با هزاران سخنرانی و مطالب برای مطالعه مواجه خواهید شد، بنابراین پیگیری یادداشت های خود به طور فزاینده ای سخت تر می شود. میانبرهای صفحه کلید مانند CTRL + F به شما کمک می کند تا به سرعت چیزی را جستجو کنید و در وقت گرانبهای شما صرفه جویی کنید.

سایر دانش‌آموزان مراقبت‌های بهداشتی نحوه یادگیری، کارت‌هایی را که می‌سازند و آنچه برایشان مفید است را به اشتراک می‌گذارند، اما احساس نکنید که شما نیاز به انجام همان کارها ندارید، زیرا ممکن است آنچه برای آنها مفید است برای شما مفید نباشد. شما با سرعت متفاوتی یاد خواهید گرفت و عادات مطالعه شما باید مال خودتان باشد. برای آنها خوشحال باشید که آنها چیزهایی را پیدا کرده اند که برای آنها مفید است، اگر می خواهید پیشنهادهایی را بپذیرید، اما در نهایت باید روش هایی را پیدا کنید که بهترین کار را برای شما دارند.

برخی از روش های مطالعه ای که باید در مورد آنها تحقیق کنید عبارتند از:

  • روش SQ3R
  • تمرین بازیابی
  • تمرین سرعت
  • روش PQ4R
  • تکنیک فاینمن
  • سیستم لایتنر
  • یادداشت های کدگذاری شده رنگی

برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش های مطالعه و موارد دیگر، به این مقاله از دانشگاه سنت آگوستین برای علوم بهداشتی مراجعه کنید.

روش‌های بسیار بیشتری وجود دارد، و موارد ذکر شده ممکن است برای شما کارایی نداشته باشند. آنچه برای شما مناسب است را پیدا کنید و به آن بچسبید. تو متوجهش شدی!

شما با سرعتی متفاوت از همسالان خود یاد خواهید گرفت. شما نقاط قوت و ضعفی خواهید داشت که با سایر دانشجویان مراقبت های بهداشتی متفاوت است – خوب است! در پایان روز، همه شما به یک دلیل در مدرسه هستید: برای رسیدن به تحصیلات در زمینه مراقبت های بهداشتی خود به طوری که بتوانید بهترین کارمند مراقبت های بهداشتی باشید که می توانید زمانی که در نیروی کار ما هستید.

اگر یک مربی در گوشه خود داشته باشید، دانش زیادی در دستان خود خواهید داشت. آن‌ها می‌دانند بهترین مکان‌های مطالعه کجا هستند، توصیه‌هایی در مورد اساتید، بهترین مکان‌ها برای جشن گرفتن پس از یک امتحان موفق، نکات مطالعه و ارائه پشتیبانی کلی. اگر مطمئن نیستید که کجا یک مربی پیدا کنید، همیشه می توانید به مشاور دانش آموزی یا دفتر دانش آموزی در مدرسه خود بروید و بخواهید که به شما معرفی شود. پشیمان نخواهید شد و گاهی اوقات آنها می توانند دوستان مادام العمر شوند.

برای آشنایی با همکلاسی های خود وقت بگذارید. پشیمان نخواهید شد و حتی ممکن است دوستان مادام العمری پیدا کنید که در مسیر تحصیلی شما و درست بعد از دانشگاه در کنار شما قدم بردارند.

مطالعات مراقبت های بهداشتی می تواند سخت و وقت گیر باشد و ممکن است متوجه شوید که سایر دوستان و خانواده حضور شما را از دست خواهند داد، بنابراین مطمئن شوید که هر چند وقت یک بار با آنها تماس بگیرید تا آنها را در مورد نحوه انجام کار خود به روز کنید.

اگر با موضوعی که در حال مطالعه آن هستید مشکل دارید، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای کمک به آنها کمک کنید: اساتید، TA’S، معلمان، همکلاسی‌ها، مربی خود. اگر چیزی وجود دارد که درک نمی کنید، برای درخواست کمک طولانی منتظر نمانید. هرچه زودتر کمک بخواهید، رفتن به موضوع بعدی برای شما آسان تر خواهد بود.

اگر در دوران مدرسه با سلامت روان خود دست و پنجه نرم می کنید، گزینه های زیادی نیز برای کمک گرفتن برای سلامت روان خود وجود دارد: مشاور دانش آموز، پزشک خانواده، دوستان، خانواده، همکلاسی ها، خطوط کمکی، و غیره. تو تنها نیستی. انجام کاری به شدت مطالعات مراقبت های بهداشتی می تواند شما را احساس تنهایی، غرق شدن و استرس کند. خوب نبودن اشکالی ندارد و در مواقعی که به کمک نیاز دارید، خوب است.

هرگز در حرفه مراقبت های بهداشتی خود زود نیست که بر روی نحوه رفتار حرفه ای خود تمرکز کنید. این می تواند به این معنی باشد:

  • تمیز کردن حساب‌های رسانه‌های اجتماعی: بررسی تنظیمات حریم خصوصی و اطمینان از اینکه هر پست عمومی که به اشتراک گذاشته‌اید چیزی است که می‌خواهید یک کارفرمای بالقوه ببیند.
  • تمیز کردن ظاهرتان: اگر از اسکراب استفاده می کنید، همین حالا به دنبال اسکراب هایی باشید که مناسب هستند، راحت هستند و غیره.
  • با اطرافیان خود مهربان و مودب باشید: برخی از بهترین مراجعات شما از همکلاسی ها و استادان زمانی که برای اولین بار شروع به کاریابی خود می کنید، خواهد بود.

اگر می‌خواهید در مورد اینکه چگونه حضور شما در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند بر جستجوی شغل شما تأثیر بگذارد، بیشتر بخوانید، می‌توانید به مقاله ما با عنوان «چگونه رسانه‌های اجتماعی بر حرفه مراقبت‌های بهداشتی شما تأثیر می‌گذارند؟» نگاهی بیندازید.

سؤال خوبی است، اما سؤالی که Caring Support افتخار دارد که در اینجا به شما کمک کند.

اولین قدم شما این است که برای حساب پشتیبانی مراقبت رایگان خود ثبت نام کنید، جایی که به صدها کارفرمای برتر مراقبت های بهداشتی در سراسر استان دسترسی خواهید داشت! سپس به وبلاگ ما کمک کنید، جایی که در آن مقالات بسیاری را خواهید دید که به نحوه جستجوی شغل خود و آنچه می توانید در طول این فرآیند انتظار دارید اختصاص داده شده است.

هنگامی که شغل رویایی خود را با استفاده از Caring Support ایمن کردید، ما دوست داریم از شما بشنویم! ما همیشه به دنبال داستان های موفقیت شگفت انگیز برای به اشتراک گذاشتن در پادکست، وبلاگ و کانال های رسانه های اجتماعی خود هستیم.

منبع: https://www.caringsupport.com/blog/survival-tips-for-healthcare-students

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!