یادآوری در اینستاگرام چیست؟ این قابلیت جدید اینستا به حالتی گفته می شود که فرد در قید حیات نیست و حسابش در حالت یادبود قرار می گیرد. در این حالت صفحه دیگر اکسپلور نخواهد شد و به ویرایش و تغییر پست و استوری ها قطع می شود. اگر علاقه مندید با «remembering in Instagram ایران» آشنا شوید و پاسخ دهید یادآوری در اینستاگرام به چه معناست را پیدا کنید به خواندن مطلب ادامه دهید.

برای دانلود PDF مقاله «یادآوری در اینستاگرام چیست» کلیک کنید.

لینک منبع مقاله: https://dayanafiliate.com/blog/remembering-in-insatagram/

جمله غمگینی است؛ اما یک حقیقت است و نمی دانم آن را انکار کنیم! به نظرتان عبارت «صاحب این پیج از دنیا رفت» چه مفهومی دارد؟! تا حالا به این فکر کرده اید اکانت می کند که بعد از مرگ آنها چه می شود؟ یادآوری در اینستاگرام چیست؟

هیچ پلتفرمی برای این موضوع برنامه ریزی نکرده است. این رسانه قابلیتی ایجاد شده به نام آپشن یادآوری در اینستاگرام؛ بر اساس این قابلیت وقتی کسی از دنیا می رود اکانتش به حالت یادبود درمی آید تا دیگران نتوانند پیج او را هک کنند یا به تولید محتوا در اینستاگرام می شوند اما از همه مهم تر موضوع اطلاع رسانی شده است.

اگر فرد یک سلبریتی یا شخصی مشهور باشد خود اینستاگرام بر اساس اخبار و حواشی پیش آمده پیج را ریممبرینگ می کند. در غیر این صورت انجام یک سری مراحل ساده از پشتیبانی اینستاگرام مورد نیاز است که فرد آن را بر عهده بستگان می‌کند.

حالا که با معنی به یاد آوردن در اینستاگرام آشنا شدید بیایید ببینیم که چگونه می توان درخواست یادبود اکانت را به ثبت رساند. شاید کمی تعجب کنید و با خودتان مشخص کنید که دیگر اینستاگرامش چه ارزشی دارد؟ اما خیلی از کسانی که عزیز خود را از دست داده اند دلشان به پیج مانده از او بعد از مرگش خوش است! بنابراین صفحه اینستاگرام به راحتی آرزویتان را برآورده می کند.

اگر قصد ایجاد یادآوری را دارید در را تجربه کنید، مراحل زیر را در اینستاگرام ببینید:

اگر خوب معنی یادآوری در اینستاگرام را یاد بگیرید باید به صفحه تکمیل فرم مراجعه کنید. لینک مخصوص این قسمت در زیر آورده شده است و به شما کمک می کند تا با وارد کردن اطلاعات مربوط به چند مرحله مورد علاقه و ازدست رفتن تان را به حالت به یادماندنی تبدیل کنید.

اگر قصد دارید کسی را به اینستاگرام اعلام کنید از طریق زیر اقدام کنید:
از اینجا وارد شوید

در مرحله دوم اینستاگرام از شما می خواهید تا اطلاعات فرد مرده را کامل و بازده وارد کنید. این اطلاعات نام و نام خانوادگی به اضافه آیدی فرد فوت شده، تاریخ دقیق، توضیح کامل فوت کاربر، نام و نام خانوادگی و آیدی فرد متقاضی هستند.

در مرحله سوم اینستاگرام از مدرک شما و آگهی ثابت کننده ترحیم فوت می خواهد. لازم است تصویر دقیقی از آن را به رسانه ارائه دهید یا در تصاویری که باید حتماً یک عکس یا اسکرین شات مرتبط را در سایت آپلود کنید و روی دکمه Browse ضربه بزنید.

بعد از تکمیل فرم و ارسال گواهی ترحیم، باید مدتی صبر کنید تا مدارک اینستاگرام را بررسی کنید. معمولاً بعد از گذشت زمانی کوتاه پاسختان را دریافت کنید.

وقتی درخواستتان توسط بررسی شود، کلمه یادآوری را روی پروفایل فرد مشاهده می کنید. ریممبرینگ شدن حساب به این معناست که پیج دیگر تغییر و ویرایش نیست. در واقع بستگان فرد نمی تواند پست تصویری یا ویدیویی در اکانت فرد را اضافه کند از طرفی امکان انتشار استوری وجود ندارد.

حتی اینستاگرام اطلاعات خصوصی فرد را در اختیار خانواده اش هم قرار نمی دهد! در صورتی که احساس کردید در پیج پستی وجود دارد که بر خلاف است قوانین اینستاگرام پیش می رود یا نامناسب از طریق گزینه ریپورت کنار پست یا نوشتن کامنت این مسئله را به پشتیبانی اعلام کنید.

ریممبرینگ شدن اکانت در اینستگرام ربطی به پیج خصوصی و عمومی ندارد و حتی اگر فرد باشد. بیشتر فالوورهای جهان را هم داشته باشید هم حساب کاربری او از مرگش برای همیشه از دیگران محفوظ است.

این مطلب را نیز بخوانید: الگوریتم اینستاگرام

اگر خوب متوجه شوید معنی یادآوری در اینستاگرام قرار است پی می برید از این توانمندی در ایجاد حواشی و شایعات هم به خوبی استفاده کرد. اگر زیاد در اینستاگرام سیر و سفر کنید و اسم شخصی را به نام ندا یاسی به چشمتان خورده باشد می بینید این دختر یکی از بلاگرهای معروف و پردرآمد ایران است از طریق اینستاگرام و سایت شرط بندی معتبر به شهرت و پول بسیار رسیده است.

پیج اصلی ندا یاسی در اینستاگرام حدود 3 میلیون فالوور دارد و حواشی زیادی باعث مرگ این سلبریتی می شود و اینستا هم پیج او را ریممبرینگ کرد اما او زنده بود و هنوز هم در کانادا زندگی می کند.

می توان گفت یادآوری در اینستاگرام ایران احتمال خطا و اشتباه هم زیاد دارد.

📷

پیش می آید که حسابمان اشتباهی در حالت ریممبرینگ یا یادبود قرار می گیرد. در این مواقع باید یک سری نکته را رعایت کنید تا اکانت را از این حالت خارج سازید یا به اصطلاح اکانت مرده را زنده کنید. اما یادتان باشد این قابلیت فقط برای پیج چشم واقعی است.

هیچ وقت نمی توان پیج یک شرکت یا کسب و کار راممبرینگ کرد. برای مثال پیج همکاری در فروش متعلق به یک کسب و کار بزرگ است و با پیج های متعدد و سایت های کوچک و بزرگ همکاری می کند. هیچ وقت این پیج نمیرد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد می تواند با ترفندهایی که در زیر آمده اند حسابتان را از خطر نجات و کسب و کارتان را از سر بگیرید.

ابتدا مانند درخواست پیج یادبود برای رفتگان لازم است فرم خاصیت را انجام دهید که لینکش را پایین بیاورید. تکمیل فرم درخواست به تیم پشتیباتی اینستاگرام فرستاده می شود و مدت زمان طول می کشد تا به دستتان برسد.

اطلاعات تکمیلی

نوبت وارد کردن اطلاعات است. برای این که «remembering in Instagram» هرچه زودتر خلاص شوید با دقت کامل نام، نام خانوداگی و آیدیتان را وارد کنید. اگر نیاز به ارائه توضیح اضافه هم بود آن را بنویسید زیرا اینستاگرام از شما گزارش دقیق و شفاف می خواهد.

بعد از مدتی از پشتیبانی با شما تماس گرفته می شود. یادتان باشد احتمال دارد تیم پشتیبانی برای اطمینان از هویت شما مدارک بیشتر کند پس همه وسایل لازم را کنارتان داشته باشید تا پیج هرچه زودتر بازیابی شود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!