چت تلگرام
چت تلگرام

تلگرام یک اپلیکیشن فوق العاده برای ارتباطات جمعی است. ویژگی های آن برای بسیاری از افراد بسیار جالب است. افراد می توانند برای سرگرمی از تلگرام استفاده کنند و از دوستان و اقوام خود آگاه شوند و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. همچنین به دلیل ویژگی‌های زیادی که این اپلیکیشن شگفت‌انگیز دارد، می‌توانید گروه‌ها و کانال‌های مختلفی ایجاد کنید و از آن‌ها برای تبادل و تجارت استفاده کنید. همه می توانند اهمیت ذخیره چت تلگرام و پشتیبان گیری تلگرام را درک کنند و بسیاری از افراد باید از داده های خود محافظت کنند و چت تلگرام را ذخیره کنند اما نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند.

در این مقاله به معرفی روش هایی می پردازیم تا اطلاعاتی را که ذخیره کرده اید ذخیره نکنید و هرگز اطلاعاتی را که ذخیره کرده اید از دست ندهید، پس با ما همراه باشید.

همانند سایر اپلیکیشن ها مانند اسنپ چت، تلگرام نیز قادر است پیام های خود تخریبی را با تایمر فعال کند. اگر به مدت شش ماه وارد حساب کاربری خود نشوید یا گوشی خود را گم کنید، حسابی که ساخته اید به طور خودکار از بین می رود. اگر چت تلگرام را ذخیره نکنید و از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نکنید، ناپدید می شوند و شما آنها را از دست خواهید داد.

تلگرام بستری هیجان انگیز برای برقراری ارتباط با دیگران است و والدین همیشه نگران امنیت فرزندان خود در برابر غریبه ها هستند. به عنوان یک والدین، باید در مورد چت کودکان بدانید تا آنها را در برابر شکارچیان ایمن نگه دارید. وقتی سابقه چت فرزندان خود را بررسی می کنید، می توانید افراد مشکوک را حذف کنید.

به عنوان مثال، به عنوان یک مدیر، باید سابقه چت تلگرام کارمندان را بررسی و پشتیبان بگیرید زیرا برخی از آنها می خواهند اطلاعات محرمانه شرکت را فاش کنند. بنابراین باید کارمند را زیر نظر بگیرید تا افشاکننده را دستگیر کنید و منافع شرکت را نجات دهید یا از آن محافظت کنید.

پس اگر گوشی خود را گم کردید یا پیام های تلگرام خود را پاک کردید، نگران نباشید. برای ذخیره چت تلگرام می توانید از مانیتور I key استفاده کنید.

در این مقاله پنج روش را معرفی می کنیم که می توانید از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. یکی از آنها را انتخاب کنید که مقرون به صرفه تر و مناسب شما باشد. برخی افراد به خاطر خاطره سازی چت می کنند و باید بدانید که این امکان پذیر است. در نتیجه، نگران اطلاعات خود نباشید، آن را به ما بسپارید.

با مانیتور I key شما نیازی به گرفتن اسکرین شات ندارید و می توانید به سیستم مورد نظر مانند آیفون و اندروید وارد شوید. بنابراین می توانید به راحتی داده هایی مانند پیامک، تاریخچه تماس، ضبط، بازدید از وب سایت، GPS، تاریخچه چت اجتماعی را در برنامه های مختلف بازیابی کنید. برای انجام این کار دستورالعمل را دنبال کنید:

 1. اول از همه، برای یک طرح رایگان ثبت نام کنید و برنامه جاسوسی I key Monitor Telegram را نصب کنید.
 2. سپس وارد پنل ابری آنلاین شوید.
 3. در پایان می توانید به لاگ > چت > تلگرام بروید. بنابراین می توانید پیام های تلگرام را بررسی کرده و از آنها بک آپ بگیرید.

این یک روش رایگان و معمولی برای ذخیره تاریخچه چت تلگرام با کروم وب است، اما شما فقط می توانید آنها را در رایانه خود ذخیره کنید و باید آنها را به تلفن خود منتقل کنید. بنابراین برای انجام این کار اول از همه:

 1. کروم را باز کنید و https://web.Telegram.org را وارد کنید
 2. کشور خود را انتخاب کنید و پس از آن شماره تلفن خود را وارد کنید. بنابراین می توانید وارد نسخه وب تلگرام شوید.
 3. سپس، یک مکالمه یا یک مخاطب را انتخاب کنید که می‌خواهید اطلاعات آن ذخیره شود.
 4. برای انتخاب یک روش برای ذخیره چت، ctrl+p را فشار دهید و تغییر را انتخاب کنید.
 5. برای ذخیره رسانه چت تلگرام مانند پیام ها و عکس ها روی ذخیره کلیک کنید.

این یک راه رایگان برای ذخیره داده های شما با افزونه های کروم است، اما باید زمان زیادی را صرف دانلود نسخه پشتیبان تلگرام کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا فروشگاه وب کروم را باز کنید.
 2. برای یافتن افزونه باید تاریخچه ذخیره چت تلگرام را وارد کنید.
 3. بعد، افزونه را به کروم اضافه کنید.
 4. در گوگل وارد https://web.Telegram.org شوید و وارد نسخه وب تلگرام شوید.
 5. نماد افزونه در گوشه سمت راست بالای کروم وجود دارد، روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید.
 6. پس از دانلود، روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تاریخچه چت تلگرام ذخیره شود.

بدون شک گرفتن اسکرین شات ساده ترین راه برای ذخیره تاریخچه چت و تصاویر شماست. با این حال، توجه داشته باشید که اگر پیام خیلی طولانی است، باید از راه های دیگری استفاده کنید. برای گرفتن اسکرین شات مراحل زیر را بررسی کنید:

 1. اکانت تلگرام خود را باز کنید.
 2. پس از آن، تاریخچه چت را که می خواهید ذخیره کنید جستجو کنید.
 3. دکمه پاور و کاهش صدا را همزمان فشار دهید.
 4. تاریخچه چت تلگرام در گالری شما ذخیره خواهد شد.

این یکی از راه هایی است که می توانید پیام ها و ویدیوهای تلگرام را ذخیره کنید. برای انجام این تکنیک مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد اکانت تلگرام خود شوید.
 2. ویدیوها و پیام هایی را که می خواهید ذخیره کنید جستجو کنید.
 3. برای شروع ضبط، ضبط کننده صفحه نمایش داخلی گوشی خود را باز کنید.
 4. پس از اتمام ضبط، می توانید آنها را در گالری خود بررسی کنید.

در این مقاله سعی کردیم راه هایی را معرفی کنیم که به شما در پشتیبان گیری از چت های تلگرام کمک می کند. شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. در بین این روش ها، I key monitor روشی موثر است. از آنجا که این برنامه چندین عملکرد جاسوسی دارد، می توانید فعالیت های آنلاین فرزندان یا کارمندان خود را کنترل کنید و از پیام های آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید و به اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!