برنامه دانلود از اینستاگرام
برنامه دانلود از اینستاگرام

زمانی که در فضای اینستاگرام می چرخید، می توانید نوع فیلم و عکسی را مشاهده کنید که مورد علاقه شما باشد و بخواهید آن را دانلود کنید و در گوشی خود داشته باشید.

شبکه هایی که میدانید اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان می باشد و یکی از تخت های پرطرفدار در میان دیگر شبکه های اجتماعی اینستاگرام است.

روزانه بیش از میلیون ها نفر از این برنامه استفاده می کنند و پست های خود را با مخاطبان اشتراک گذاری می کنند.

اما در مورد دانلود عکس ها و ویدئوهای مختلف از اینستاگرام باید بگوییم که این امکان به صورت مستقیم وجود ندارد.

اما خب برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و هدف ما از نوشتن این مقاله هم معرفی بهترین راه حل ها برای دانلود از اینستاگرام می باشد.

برنامه های موجود در این حوزه طراحی شده و به بازار عرضه می شود تا کاربران از طریق آن عکس و فیلم مورد نظر را دانلود کنند.

اگر به دنبال یک برنامه قوی و حرفه ای برای دانلود فیلم و یا عکس از اینستاگرام هستید و می توانید به سرعت فیلم ها و عکس های مودر نظرتان را از اینستاگرام دانلود کنید می توانید از برنامه جم دانلودر استفاده کنید.

جم دانلودر یک برنامه قوی برای این کار می باشد که می توانید تصاویر مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا از اینستاگرام دانلود کنید که هیچ گونه کیفیتی را در آن مشاهده نکنید.

در زمان های گذشته برای این که عکسی را از اینستاگرام بردند معمولا همه کاربران اسکرین شات می گرفتند. اما دیگر با وجود چنین برنامه ای نیازی به اسکرین شات نیست و به راحتی می توانید دانلود کنید.

 • برای استفاده از برنامه جم دانلود فقط کافی است که وارد بازار شده و این برنامه را دانلود کنید. عملکرد جم دانلودر به صورت تصویری است که به صورت خودکار تمام عکس و فیلم های مورد نظرتان را دانلود می کند.
 • تمامی عکس ها و فیلم هایی که با استفاده از این برنامه دانلود کرده اید می توانید به دیگران نیز بفرستید و در هر زمانی که خواستید در گوشی خود مشاهده کنید.
برخی از قابلیت های دانلودر اینستا
برخی از قابلیت های دانلودر اینستا
 • امکان دانلود هر تصویری از اینستاگرام با فرمت های مختلف، می تواند ویدئو و یا عکس باشد.
 • امکان دانلود پست هایی که چند اسلایدی می باشند. چرا که خیلی از کاربران در ابتدا می توانند با برنامه جم دانلودر نمی توانند پست های زیادی را دانلود کنند.

اما خیر چنین نیست. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که قادر هستید هر پستی را دانلود و مشاهده کنید.

 • تمامی آلبوم های موجود در اینستاگرام را می توانید با استفاده از برنامه جم دانلودر دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید.
 • دارد که می تواند از آن بخش هم هر فیلمی Igtv اینستاگرام بخشی با عنوان
 • را که می توانید دانلود کنید. در حالی که بسیاری از برنامه های موجود در این زمینه دانلود فیلم از این قسمت را دارند و برای کاربران مشکل ایجاد می کنند.

اما چون جم دانلودر توسط بهترین برنامه نویس ها و متخصصان طراحی و ارائه به بازار عرضه شده است این قابلیت ها را دارد.

 • علاوه بر این که تصاویر و ویدئوهای مختلف را می توان از اینستاگرام با استفاده از این برنامه دانلود کرد، بلکه متن های دلخواه را هم از جم دانلود کرد.

یک قابلیت جدید و شگفت انگیز که این برنامه دارد، امکان تغییر دادن این متن ها می باشد. هم می دانم کپشن ها را دانلود و ذخیره کنید و هم این که آن ها را به صورت دلخواه خود تغییر دهید.

 • گاهی اوقات بسیاری را مشاهده می کنیم که دوست داریم آن را دانلود کنیم اما نمی توانیم و در نهایت تنها کاری را انجام دهیم که انجام می شود، اسکیت گرفتن می باشد.

ّ اما با استفاده از جم دانلودر می توان به راحتی انواع استوری ها را نیز دانلود کرد.

 • اگر در زمینه توسعه یک برند فعالیت های خاص می کنید و ادمین یک پیج کاری توصیه می شود که حتما از این برنامه استفاده کنید.
 • هر روزه انواع مطالب و تصاویر مختلف و به روز در اینستاگرام اشتراک گذاری می شوند.
 • پیج هایی که به دنبال توسعه برند هستند باید به روز باشند و از این مطالب و تصاویر حتما استفاده کنند. با استفاده از این برنامه می توانید این مطالب را دانلود کنید که باید مرتبط با کسب و کار باشند و سپس آن ها را در پیج خود نیز به اشتراک بگذارید.
 • در این صورت بهتر است مخاطبان را به خود جلب کنید.
 • زیرا اینستاگرام بستری است که کاملاً بصری می باشد و از طریق پست هایی که می گذرد می توانم به شما معرفی کنم.
 • با جم دانلودر می توانید انواع پیج های اینستاگرام را نیز جستجو کنید. همه این قابلیت هایی که از این برنامه مشاهده می کنید همه را شگفت زده می کند.
 • پس هر چه سریع تر این برنامه را از بازار دانلود کنید و در واقع از آن استفاده کنید و مشکلات خود را حل کنید.
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!