Cyberkongz یکی از شناخته شده ترین پروژه های NFT در اتریوم است. این پروژه در مارس ۲۰۲۱ معرفی و ایجاد شد. همچنین این کالکشن یکی از فعال ترین جوامع طرفداری را به خود اختصاص داده است. آنها توکن اختصاصی خود به نام BANANA و پروژه «Play and Kolect» در بلوکچین Polygon را عرضه کرده است. و به یک اکوسیستم کامل تبدیل شده‌اند.

Myoo هنرمند اصلی کالکشن CyberKongz است که در مارس ۲۰۲۱ تعداد ۱۰۰۰ CyberKongz جنسیس (Genesis) یا ایجاد ایجاد کرد. CyberKongzها گوریل های پیکسلی ۳۴×۳۴ هستند که هر کدام با قیمت ۰.۰۱ Ethereum عرضه شدند. از همان ابتدا، آنها به سرعت یک جامعه و اکوسیستم قوی پیرامون خود ایجاد کردند.

در ابتدا 1000 CyberKongz عرضه شد، هرکسی که این NFT را داشته باشد، می‌تواند روزانه توکن BANANA کسب کند. هر جنسیس کنگ برای ۱۰ سال آینده هر روز ۱۰ دلار موز (BANANA) تولید می کند. مالکان این NFT‌ها می‌توانند از کنگز‌های خود به عنوان تصاویر پروفایل شبکه‌های اجتماعی خود از جمله Twitter و Discord استفاده کنند. برخی از امکانات هیجان انگیز دیگر عبارتند از:

 • شما می‌توانید با خرج کردن BANANA، داستانی برای کنگ خود بنویسید
 • قابلیت تغییر نام کنگ خود با خرج کردن BANANA
 • ۲ کنگ اولیه را با هم پیوند دهید و ۱ BabyKong و ۱ CYBERKONGZ VX به دست آورید، این کار توسط خرج کردن BANANA انجام می شود.
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord
 • درآمد روزانه ده دلار

به منظور گسترش جهان CyberKongz، آنها BabyKong ها را به کالکشن خود اضافه کردند. شما می‌توانید با پیوند دادن دوسایبر کنگز و هزینه 600 BANANA بیبی کونگز ها را پرورش دهید. در زیر لیستی از امکانات دیگر آمده است:

 • با خرج کردن BANANA، می‌توانید داستانی برای BabyKong خود بنویسید
 • نام BabyKong خود را مناسب با سلیقه خود تغییر دهید، اما باز هم این کار با خرج کردن BANANA اتفاق میافتد
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord

Myoo سازنده خالق سایتبر کنگز، این آواتارهای پیکسلی را به وکسل‌های بعدی برای استفاده در محیط‌های متاورس آنلاین مانند The Sandbox ایجاد کرد و نسخه آن را CyberKongz VX نامید. او با داشتن هدفی بلند پروازانه و فعالیت زیاد در دنیای متاورس، پروژه سایت بر کنگز را وارد متورس کرده است. برخی از امکانات دیگر عبارتند از:

 • استفاده از آنها در Sandbox و متاورس های دیگر
 • تغییر نام VX Kong با خرج کردن BANANA
 • مدل ها را دانلود کنید تا در آثار هنری خود از آنها استفاده کنید
 • دسترسی به سرورهای اختصاصی CyberKongz در Discord

بزرگترین فروش Genesis CyberKongz در تمام دوران در ۳ اکتبر ۲۰۲۱ و به قیمت 50000 USDC برای خرید CyberKongz #225 اتفاق افتاد، یعنی 500 هزار دلار آمریکا! نسبت به کف قیمتی ۲۱ اتریوم برای این کالکشن، این فروش یک رکورد بزرگ می‌شود.

توکن BANANA یکی از اصلی ترین محبوبیت CyberKongz ها است. با داشتن CyberKongz های اولیه، می توان به مدت ده سال روزانه ۱۰ دلار موز به دست آورد. این یعنی ۳,۶۵۰,۰۰۰ دلار در سال آینده تولید خواهد شد.

همینطور دارندگان BANANA می توانند از آن برای شرکت در انجمن DAO، تغییر نام کنگزها و داستان زندگی آنها استفاده کنند. حتی می‌توانید از BANANA برای فهرست کردن و ارائه پیشنهادات برای CyberKongz در OpenSea استفاده کنید. BANANA همچنین برای پرورش Baby Kongz با هزینه ۶۰۰ BANANA استفاده می‌شود،

این پروژه برنامه‌های بسیاری برای متاورس و بازی Sandbox دارد، شما می‌توانید از آواتارهای CyberKongz VX در بازی Sandbox استفاده کنید و این NFT را داشته باشند و همچنین فایل‌های قابل چاپ سه دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را چاپ کنند.

CyberKongz همچنین دارای یک ملک ۱۲×۱۲ به نام شهر نئو کنگ است و همچنین دارای یک قطعه عظیم ۲۴×۲۴ برای ساخت جزیره کونگز در متاورس سندباکس است. همچنین یک حراج در بازی Sandbox برای بنای تاریخی بزرگی به نام “The Shrine of Truth” برگزار شد که CyberKongz برنده آن شد و نام آن را به “The Shrine of Kongz” تغییر دادند.

همه CyberKongz‌ها فروش رفته‌اند و اکنون فقط می‌توانند آنها را از بازارهای ثانویه NFT مانند OpenSea خریداری کنید. برای دیدن لیست فروش این کالکشن به سایت OpenSea سر بزنید.

CyberKongz یکی از پروژه های موفق در فضای NFT است. بنیانگذاران به ساخت و نوآوری خود ادامه می دهند و با این که فقط یک سال از عمر این پروژه می گذرد به موفقیت های زیاد رسیده است. همینطور این تیم با بسیاری از پروژه های NFT، از جمله Metakey، Solarbots، Sandbox و غیره مشارکت می کند. اعضای انجمن به شدت به Kongz خود علاقه دارند، زیرا این ورود خیلی از مردم به NFT های اتریوم بود.

https://www.arzido.com/cyberkongz/
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!