اپل واچ یک ساعت هوشمند است اما فقط یک ساعت هوشمند نیست! برای اینکه بیشتر با کاربردهای اپل واچآشنا شوید، این مقاله را از دست می دهد…

در گذشته از ساعت تنها برای چک کردن زمان استفاده می‌شود. اما به لطف پیشرفت فناوری، می‌توان از ساعت‌های هوشمند خود کاربردهای مشابه با ضربان قلب انتظار داشت. از بهترین ساعت‌های هوشمند بازار می‌توانم به اپل واچ‌ها اشاره کنم. شرکت بزرگ اپل از بهترین متریال‌های موجود در ساخت این ساعت‌ها استفاده کرده است. به همین دلیل این ساعت‌ها علاوه بر قابلیت‌های متعددی که ارائه می‌کنند، مقاوم هستند. اپل در سال 2021 در کنار آیفون 13، پروفیل 13 پرو مکس و آیپد پرو 2021 از اپل واچ سری 7 نیز رونمایی کرد. برای این که با کاربردهای اپل واچ آشنا شوید، همراه ما باشید.

شرکت اپل و سایر شرکت‌های پیشرو در زمینه وسایل دیجیتالی، هدف خود را راحت‌تر کردن زندگی کاربران قرار می‌دهند. با توجه به همین موضوع شرکت اپل محصولاتی مانند اپل واچ SE و آیپد و آیفون را به بازار عرضه کرده است تا کاربران بهتری داشته باشند. داشتن یک زندگی راحت با ساعت هوشمندی که همه اطلاعات تناسب اندام و ضربان قلب شما را نشان می دهد، مانند یک رویاست که به حقیقت پیوسته است.
پیش از این که برخی از مهم ترین اپلیکیشن های اپل واچرا معرفی کنیم، پیشنهاد می‌کنیم که در کنار قیمت اپل واچ نسبت به پرداخت قیمت MacBook pro، قیمت ایرپاد به ویژه قیمت ایرپاد 3 اقدام کنید. زیرا در صورتی که از همه محصولات اپل استفاده کنید، می‌توانید این محصولات را در نهایت استفاده کنید.

یکی از کاربردهای اپل واچ که به صورت روزانه به طور روزانه از آن استفاده می کند، پاسخ دادن به تماس های تلفنی است. با خرید اپل واچ دیگر نیازی نیست که تلفن همراه خود را پیدا کنید و با استفاده از آن به پاسخ دهید. شما به راحتی می توانید با یک کلیک بر روی ساعت خود، تماس تلفنی برقرار کنید.
تصور کنید که در حال دویدن هستید یا در حال زندگی هستید، تلفن شما زنگ می‌خورد. در این صورت شما باید کار خود را انجام دهید تا پاسخ دهید. اما با داشتن اپل واچ تنها یک کلیک بر روی صفحه آن کنید. شما می‌توانید با استفاده از اسپیکر کوچکی که در آن قرار گرفته است صحبت کنید.

یکی از کاربردهای اپل واچ که می‌توان توسط دانشجویان و حتی تاجران خیلی مورد استفاده قرار گیرد، ماشین حساب این ساعت هوشمند است. اپل در جدیدترین سری از اپل واچ های خود ماشین حساب را به عنوان یک نرم افزار پیشفرض ارائه کرده است.
همچنین از دیگر کاربردهای ساعت اپل می توانم قطبنمای این ساعت هوشمند اشاره کرد. اما این قابلیت از سری پنج اپل واچ اضافه شد. بنابراین اگر قصد دارید از ساعت هوشمند خود به عنوان قطب‌نما استفاده کنید، باید جدیدترین اپل واچ‌ها را تهیه کنید.

یکی از کاربردهای اپل واچ که بسیاری از کاربران را برده اند، این است که شما می توانید از اپل واچ به عنوان سوئیچ ماشین خود استفاده کنید. این قابلیت در تمامی خودروها وجود ندارد. اگر مالک BMW هستید، خرید اپل واچ یک به شدت به شما پیشنهاد می‌شود. در نظر داشته باشید که مدل ماشین شما باید جدید باشد. این قابلیت در اپل واچ‌هایی وجود دارد که سیستم عامل آن‌ها در 6.2.6 یا بالاتر است.

از بهترین کاربردهای اپل واچ که همه افراد می‌توانند در طول روز از آن استفاده کنند، قابلیت بررسی ضربان قلب است. شرکت اپل در پشت ساعت‌های هوشمند خود از سنسورهایی استفاده می‌کند که می‌تواند ضربان قلب شما را در لحظه نشان دهد. جالب است بدانید که ضربان قلب شما در هر زمان و هر فعالیتی، در آیفون‌تان ذخیره می‌شود. Apple Heart Study بسیار کارآمد در اپل واچ‌های خود استفاده می‌کند که در واقع به کاربران هشدار می‌دهند.

کاربران به دنبال داشتن تناسب اندام هستند. از بهترین کاربردهای اپل واچ است که می‌توانید ایده‌آل خود را پیدا کنید. این ساعت‌های هوشمند اطلاعات را در زمینه تحرک، ساعات ورزش و زمان‌هایی که می‌توانند نشان دهند.
جالب است بدانید که کاربران به مدت طولانی یک جا بی حرکت، اپل واچ به آن‌ها هشدار می‌دهند. این هشدار به این دلیل است که برای سلامتی باید تحرک داشته باشید. شما می‌توانید ورزش ورزشی خود را در ساعت هوشمند تنظیم کنید تا زودتر به آن‌ها دست پیدا کنید.

از دیگرکاربردهای اپل واچ می‌ به ذخیره کردن زمان در طول روز اشاره کرد. شما با این ساعت هوشمند می‌توانید از پیامک‌های خود استفاده کنید و به سرعت پاسخ دهید. به همین دلیل است که خرید اپل واچ به همه کاربران پیشنهاد می‌شود. در کنار خرید این محصول، خرید آیپد، خرید آیفون و خرید ایرپاد پرو نیز به شما پیشنهاد می‌شود. اما اگر کاربران تازه وارد شده‌اند، می‌توان با خیال راحت از طریق اپل‌فا نسبت به خرید اپل آیدی اقدام کرد.

استریم کردن موزیک تنها با استفاده از یک ساعت هوشمند! این جزوه کاربردهای اپل واچ است که بسیاری از کاربران عاشق آن هستند. شما می توانید از نرم افزارهای محبوب مانند اپل موزیک واتیفای در اپل واچ استفاده کنید و به میلیون ها موزیک دسترسی داشته باشید.

خرید وسایل دیجیتال در زندگی امروزی با راحت تر شدن فعالیت های روزانه. اپل واچ از این دسته از محصولات دیجیتال است که کاربردهای کاربردی برای کاربران به ارمغان می‌آورد. شما بدون نیاز به گوشی همراه خود به تماس و یا پیامک دریافتی پاسخ دهید، به موزیک گوش دهید و تناسب اندام خود را بررسی کنید. همه این قابلیت‌ها جزو کاربردهای اپل واچ هستند. اگر شما می‌توانید این کاربردهای بی‌نظیر شدید را جذب کنید، می‌توانید همین حالا نسبت به خرید اپل واچ از اپل اقدام کنید.

منبع: اپل فا