امکان دارد سوال های زیادی در مورد آموزش طراحی سایت، از چگونه می توانم وب سایت را در منزل یاد بگیرم؟ یا چگونه دوره مناسب آموزش طراحی سایت را انتخاب کنم؟ را از خود پرسیده باشید. یاقطر طراحی وب هستید اما نمی توانید از کجا شروع کنید.

باید بگویم که جای درستی آید. ما در این مقاله می اندیشم بهترین و معتبرترین سایت های فارسی زبان آموزش طراحی سایت را برای شما معرفی کنیم.

بهترین آموزشگاه های طراحی سایت در ایران
بهترین آموزشگاه های طراحی سایت در ایران

در ابتدا است پاسخ 2 سوال مهم است بهتر است تا بتوانید به درست ترین شکل ممکن آموزشگاه طراحی سایت مدنظر خود را انتخاب کنید.

سوال اول: چگونه می توان به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شد؟

طراحی وب سایت شامل طراحی صفحات وب، طراحی سایت میکروسکوپی، رنگ ها، گرافیک، تصاویر، لوازم، فونت ها و موارد دیگر است. برای اینکه یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شود، باید آموزش طراحی سایت را به خوبی یاد بگیرید. پیشنهاد ما به شما این است که:

1. از طراحان و برنامه نویسان برتر وب سایت یاد بگیرید.

یادگرفتن از طراحان بزرگ و آنها مطمئن شوید آموزش طراحی سایت و آشنایی با فرمول هایی است که طراحان سایت از آن استفاده می کنند. این یک ایده عالی در کارهایی است که باید انجام دهید و تمرین خود را در کجا انجام دهید.

2. دانش طراحی بصری خود را بیفزایید.

بدیهی است که یک طراح سایت خوب به مهارت های طراحی بصری عالی نیاز دارد، زیرا اصول طراحی همان چیزی است که ظاهر و احساس سایت را معین می کند. آنها نسبت به تایپوگرافی، سیستم های شبکه ای تا تئوری رنگ و سایر موارد متفاوت هستند.

3. طراحی تجربه کاربری

به همان مقداری که طراحی بصری مهم است، طراحی تجربه کاربر (UX)، نحوه سایت و همچنین سهولت و لذت بخش بودن آن را برای کاربران معین می سازند. همچنین UX خوب، به وب سایت در دسته بندی به تبدیل و فروش کمک قابل توجهی می کند.

4. ایده طرح و ساختار وب

یک طراح وب سایت خوب می داند که چگونه طرح و ساختار سایت را می سازد تا نتیجه آن ساختاری ساده و قابل فهم باشد که پیمایش را برای کاربر، بصری بسازد. یک چیدمان خوب همچنین مشتری را در بهترین حالت نشان می دهد.

نخوانده رد نشوید: راهنمای کامل مراحل طراح سایت شدن

———————————————— ———————————————— ———————————————— —

https://darkoobedu.ir/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%B3 %D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86

———————————————— ———————————————— ———————————————— —

سوال دوم: چه منابعی را می بایست برای آموزش طراحی سایت مطالعه نمود؟

حالا سوال مهمی که می شود این است که چه منابعی را باید برای آموزش طراحی سایت مطالعه نمود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طراحی سایت موضوعی پیچیده و پیچیده است که از جنبه های ذکر شده فوق را پوشش می دهد.

بنابراین کاملاً عادی است که می شنویم مبتدی ها می پرسند چه چیزهایی را باید بخوانند تا در زمینه طراحی سایت پیشرفت کنند. به خاطر داشته باشید که یک طراح سایت با طراح تمام پشته یکی نیست؛ بنابراین شما فقط باید به برخی از جنبه های اصلی مسلط باشید. در اینجا 4 درس مهم را باید بدانید:

1. تفاوت بین طراحی سایت و توسعه سایت را بدانید.

طراحی سایت به زیبایی و کاربرد وب سایت اشاره دارد. طراحی سایت معمول با استفاده از ابزارهای مانند Adobe Photoshop روی ایجاد طرح و ارتباط بصری سایت طراحی می شوند..

منظور از توسعه وب سایت ، توسعه عملکردهای وب سایت بر طراحی وب سایت است. HTML، CSS، Javascript، PHP و زبان های دیگر برنامه های نویسی ابزارهای اصلی برای زنده نمودن وب سایت هستند.

2. یاد بگیرید که چگونه می توانید نمونه های اولیه را ایجاد کنید.

فریم وایرلس و نمونه سازی باید اولین مرحله اصلی مسیر شما برای آموزش طراحی سایت باشد. در این مقاله می آموزید که چگونه کل طرح را مرتب کنید و زیبایی وب سایت را بهبود بخشید.

این مرحله همان مرحله است که شما می آموزید که چگونه یک وب سایت را به کمال برسانید. شما هر روز تمرین کنید، روی همه چیز از نمونه های اولیه کم تا بیشتر. به این ترتیب می توانید منطق، تفکر خلاق و مهارت های خود را قوی کنید.

3. در استفاده از ابزارهای طراحی وب سایت استاد باشید.

ابزارهای طراحی وب سایت مهم ترین پایه برای طراحان وب سایت هستند. بنابراین شما باید بسیار توجه کنید، ابزارهای ضروری طراحی وب سایت را یاد بگیرید و مهارت کسب کنید.

ابزارهای edgel، Adobe Creative Suite، Photoshop و Illustrator برای نمایش دراولویت شما باشند. به زبان ساده، از Photoshop برای طراحی وب سایت، طراحی UI و غیره استفاده می شود. از Illustrator برای به وجود آوردن تصاویر گرافیکی و لوگو استفاده می شود.

4. خود را برای مهارت های رقابتی تر آماده کنید.

برای رقابت با رقبای خود، باید بیاموزید که چگونه یک توسعه دهنده فکر کنید. همچنین شما باید به زبان های در حال توسعه مانند HTML، CSS، WordPress و سایر زبان ها تسلط داشته باشید. به یاد داشته باشید که به عنوان یک طراح وب سایت، کار شما وقتی به صورت کد اجرا می شود، به بار می نشیند.

با توجه به توضیحات گفته شده حالا وقت آن رسیده است که معتبرترین سایت های ایرانی در زمینه آموزش طراحی سایت را به شما معرفی کنیم. شما می توانید دوره های هر یک از سایت ها را تحقیق و بررسی کنید و با توجه به شرایط و ویژگی های خود بهترین دوره آموزش طراحی سایت را برگزینید.

مجموعه آموزشی دارکوب یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های طراحی سایت است که با بیش از 18 سال سابقه در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، دوره های آموزشی در همه زمینه های وب سایت از مبتدی تا پیشرفته برای علاقه مندان به طراحی وب را تولید کرده است.

دارکوب از افراد برجسته برای تهیه دوره های آموزشی خود را می گیرد و شما می توانید با خیال راحت این دوره ها را تهیه کنید. این دوره بر کار است عملی و پروژه محوری است و صرفا یک آموزش تئوری نیست.

آموزش این دوره نسبت به سایر دوره های موجود در بازار بسیار مناسب است و شما با شرکت در این دوره از جذب و استخدام در شرکت دارکوب می شوید.

این یکی از این مجموعه است. چرا که این مجموعه در نظر دانشجویانی که با توجه به شیوه و اصول خود اقدام می کند، استفاده می کند.

همچنین این مجموعه مجوز از سازمان فنی و حرفه ای دارد و دوره های تخصصی که در مجموعه آموزشی دارکوب ارائه می شوند عبارتند از:

  • آموزش طراحی سایت
  • آموزش HTML و CSS
  • آموزش وردپرس
  • آموزش PHP
  • آموزش جاوااسکریپت
  • سایت آموزش سئو و بهینه سازی

دوره های آموزشی سایت مکتب خونه با دانشگاه های برتر ایران تهیه و تولید شده است. اکثر دوره های سایت مکتب خونه به شکل ویدیویی و رایگان است؛ اما با افزودن بخش به نام مکتب پلاس فعالیت آموزشی خود را ایجاد کرده است.

دوره های آموزشی مکتب پلاس مهارت محوری بوده و با دانشجو برگزار می شود. شما می توانید در پایان هر دوره با گذراندن امتحاناتش، گواهی شرکت در دوره خودتان را دریافت کنید.

این تیم اعتقاد دارد که لذت آموزش و یادگیری، ارزش تحمل سختی های موجود در این راه را دارد. مواردی مثل موقعیت زمانی و مکانی، مشکلات مالی و یا سن تنها تکه ای از سختی هایی که در راه آموزش وجود دارد، می باشند که این محدودیت ها را هرکسی از نعمت آموزش و نباید بکند.

دانشجویار پلتفرمی است که در نظر دارد با ارائه فیلم ها و دوره های آموزش طراحی سایتلی، کار مورد نیاز بازار کار را تربیت کرده و خلا بین دانشگاه و صنعت را رفع کند.

پکیج های ویژه آموزشی دانشجویار از کیفیت بالای بهره مند بوده و بر پایه مهارت های لازم برای یک برنامه نویس طراحی و تولید شده است. آموزش ها در کنار پوشش دادن موارد تئوری لازم، روی جنبه عملی و پروژه محور بودن نیز باید باشد.

سایت آموزشی فرادرس یکی از بزرگ ترین سایت های آموزش مجازی در ایران می باشد که آموزش های متنوع را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. بسیاری از افراد، این سایت را بزرگترین و معتبرترین سایت آموزشی معرفی می کنند.

فرادرس، سرفصل های ارائه شده در دوره های آموزشی خودش را دقیقاً فهرست بندی می کند تا شما چه چیزی را می توانید به راحتی پیدا کنید.

سایت فرادرس به قسمت های کوچکی مانند کسب و کار، فناوری و نرم افزار، چند رسانه ای، زبان خارجی، طراحی، مدرسه و دانشگاه و زندگی دیجیتالی تقسیم شده است و در هر قسمت از فیلم های آموزشی بسیاری برای دانشجویان فراهم شده است.

یکی دیگر از سایت های برتر ایران برای آموزش و تحقیق، سایت جهاد دانشگاهی می باشد. از مجموعه گسترده ای می توان به دسترسی 24 ساعته به سایت و دوره ها، از صدها ساعت ویدیو آموزشی، برگزاری آزمون آنلاین و ثبت در سوابق تحصیلی و گواهی معتبر اشاره کرد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!