ترفند بسیار جالب برای شناسایی فالوور واقعی از فالوور فیک
ترفند بسیار جالب برای شناسایی فالوور واقعی از فالوور فیک

گاهی اوقات در اینستاگرام می‌بینم از یک پیج خرید انجام می‌دهم یا تبلیغات کسب و کار خود را به آن انجام می‌دهم.

اما مشاهده می کنیم که فالوورهای عجیب و غریب دارند و کلا مشکوک به نظر می رسند. بهتر است در چنین شرایطی به هیچ وجه با این نوع پیج را حفظ کنید و مطالبی را که در مقاله را بیان می کنیم مطالعه کنید.

چرا که ممکن است پیج فیک بوده و دارای فالوورهای فیک هم باشد. ما در این مقاله می اندیشم 4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالوور واقعی از فالوور فیک را توضیح می دهد.

با بررسی این 4 روش ساده، می توان از واقعی یا فیک بودن فالوورها مطمئن شد که به دست آورید.

در واقع تشخیص فالوور واقعی از فالوور فیک در اینستاگرام بسیار آسان است. اما خب شاید بسیاری از کاربران نتوانند این نوع فالوور را تشخیص دهند و بهتر است با مطالعه مقاله زیر به اطلاعات کامل برسید.

اگر به این سطح از آگاهی نرسید و نتوانید فالوورهای فیک را از فالوورهای واقعی تشخیص دهید در اینستاگرام پیشرفت کنید.

پس تشخیص دادن فالوورهای واقعی و فیک امری مهم می باشد. پس می توانید در این قسمت با چند مورد از روش های تشخیص آن ها آشنا شوید.

احتمال دارد به ذهنتان برسد که با محتوای پیج چگونه می توان بررسی کرد یا واقعا بودن آن را تشخیص داد؟ برای اینکه این موضوع را بهتر بدانید به عنوان مثال زیر توجه کنید.

احتمال دارد در اینستاگرام با یک پیجی رو در رو که دارای 40 تا پست می باشد. در ابتدا به تاریخ اشتراک پست ها نگاه کنید.

اگر تاریخ اولین پست ارسال شده در چند سال گذشته را ببینید ولی دارای 200 نفر فالوور می باشد، باید به این پیج شک کنید.

به عنوان مثال دیگری که در این زمینه می توانید دقت کنید: پیجی را مشاهده می کنید که در زمینه فروش لباس و پوشاک فعالیت ها و روزانه 20 عدد پست از اجناس مختلف تقسیم بندی های خود می کند و دارای 500 هزار عدد فالوور می باشد.

شاید حال با خود تصمیم بگیرید که چرا این پیج روزانه 20 عدد پسته از لباس اشتراک گذاری می کند و این شک برانگیز است.

تشخیص فالوور فیک و فالور واقعی با استفاده از این روش بسیار آسان می باشد. در این روش می توانید به تعداد کامنت های نوشته شده برای هر پست توجه کنید. سپس به افرادی که کامنت گذاشته اند توجه کنید و به بیو و پروفایل آن ها دقت کنید.

مهم ترین گزینه در این روش متن کامنت ها می باشد. باید به متن کامنت هایی که گذاشته شده اند توجه داشته باشید.

مثلا اگر ببینید چه چیزهایی از جملات تکراری مانند خیلی خوب، خیلی عالی و… استفاده می شود که همه آن ها فیک می شوند.

روش های تشخیص فالوور واقعی و فالوور فیک چگونه می شوند؟
روش های تشخیص فالوور واقعی و فالوور فیک چگونه می شوند؟

در این روش جهت تشخیص فالوور واقعی و فیک در ابتدا باید به قسمت فالوور ها مراجعه کنید. سپس آنها را مورد بررسی قرار دهید.

باید توجه داشته باشید که اگر میزان فالوورهای خارجی و یا فالوورهای عربی زیاد باشد شک نکنید که فیک می باشد.

علاوه بر آن حتی اگر مشاهده کنید فالوورهایی با آیدی های عجیب و غریب دارد و بدون تصویر پروفایل هستند و یا مثلاً وقتی این پیج های عجیب و غریب را باز می کنید میزان فالوورها و فالووینگ ها با همخوانی را نمی بینید. باشید.

معمولا در چنین پیج هایی مشاهده می کنید که 200 تا فالوور دارد و در مقابل آن بیش از 5000 هزار فالووینگ دارد. در این صورت باید مطمئن شوید که این پیج کلا فالوورهای فیک خریداری کرده است!

در صورتی که به یک پیج در اینستاگرام شک کردید بهتر است در ابتدا آن را فالو کنید. سپس تا زمانی که پستی را به اشتراک بگذارید صبر کنید.

زمانی که پست به تعداد لایک ها و کامنت ها در ساعت اول توجه کنید. اگر لایک و کامنت هایی که در ساعات اول دریافت می کنید بسیار ناچیز باشد و یا حتی تعداد آن ها به طرز عجیبی بالا باشد در این صورت به فیک بودن این پیج شک کنید. برای درک بهتر این موضوع به این مثال توجه کنید:

دریافت 300 کامنت در عرض کمتر از 20 دقیقه یک مورد شک برانگیز است. با بررسی همه این موارد متوجه میشوید که پیج فیک می باشد.

پس از مطالعه مطالب بالا شاید بتوان گفت چگونه فالوورهای واقعی را دریافت کنیم؟ برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام هیچ راه معتبری جز خرید فالوور از سایت دیجی فالوور وجود ندارد.

دیجی فالوور معتبرترین سایت در زمینه فروش فالوورهای واقعی می باشد و می توانید با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی فالوورهای واقعی دریافت کنید.

حتی اگر در زمینه تشخیص فالوور فیک از واقعی باز هم سوال داشتید می توانید با پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته سایت دیجی فالوور ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از آنها بپرسید.

شاید در سایت های مختلف روش های زیبا و جالب را برای دریافت فالوور واقعی مشاهده کنید. اما بهتر است که همه آن ها فقط برای فروش فالوورهای فیک هستند. اما دیجی فالوور به صورت تضمینی فالوور واقعی برایتان ارائه می دهد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!