17 ابزار فوق حرفه ای مدیریت و آنالیز پیج اینستاگرام
17 ابزار فوق حرفه ای مدیریت و آنالیز پیج اینستاگرام

امروز روز کسب در آمد و ساخت اکانت در اینستاگرام و آموزش اصولی اینستاگرام بسیار رونق گرفته است، به نحوی که کسب و کارهای کوچک و بزرگ، روزانه تولید محتوا در آن و تبلیغ کسب و کارشان در این پلتفرم دوست داشتنی هستند.

اما تجربه نشون داد که یک کسب و کار خوب و قوی نیازمند یک مدیریت و آنالیز حرفه ای هستش تا با نیازهای مخاطبینت و همچنین چه عواملی باعث رشد کسب و کار میشه رو به درستی و اصولی رصد کنی.

در این مقاله از مهدی مهران به بررسی 17 ابزار حرفه ای اینستاگرام برای مدیریت و آنالیز آمار پیج پرداختم پس با من تا انتهای این مقاله همراه باشید.


۱- ابزار آنالیز پیج اینستاگرامی Falcon

Falcon یکی از بهترین ابزارهای آنالیز پیج های اینستاگرام است چرا که به کمک آن می توانید از امکاناتی مانند Social Listening، تبلیغات خود، انتشار و آنالیز و مدیریت استفاده کنید، اما این نکته را باید خاطره نشان کرد که این ابزار حرفه ای است. اینستاگرام کاملا رایگان نبوده و برای استفاده از ابزارهای پیشرفته فالکون مبلغی را باید پرداخت کنید.

ابزار قدرتمند مدیریت پیج اینستاگرام
ابزار قدرتمند مدیریت پیج اینستاگرام

از ویژگی های این سایت کاربردی می توانید به سفارشی سازی داشبورد اشاره کنید که به کمک آن می توانید فقط ارزش های سنجش کسب و کار اینستاگرامیتونو رو بهتون نشون بده. همچنین با ابزار Publish این برنامه را برای استفاده از امکاناتی مانند تنظیم و نظارت بر رسانه های مختلف اجتماعی خود را از نظر کنترل قرار دهید و با بیش از 100 ویژگی موجود برای ارزیابی و تحلیل پیج خود آن رو در پیشرفت آنالیز کنید و حتی تبلیغات کلیدی و مهم را انجام دهید. انجام بدهید.

2- Iconsquare، ابزاری کاربردی برای تحلیل پیج

از این ابزار جهت تحلیل پیج های اینستاگرامی خودتون می توانید استفاده کنید که در قسمت رایگان (رایگان) آن می توانید از 20 قابلیت مهم مانند حساب کاربری، فعالیت با مخاطب (engagment) و ساختن پست های پیج خودتون استفاده کنید.

این ابزار کاربردی اینستاگرام به شما امکان تجزیه و تحلیل محتوای پست هاتون،میزان صورت گرفته بین شما و مخاطبینتون، فعالیت های انجام شده در روز توسط شما در اینستاگرام، آنالیز عملکرد استوری ها و هشتگ های کاربردی در پست ها و یا هشتگ ها های ترند کسب و کارتون دارید.

علاوه بر این قابلیت های مهم، شما می توانید به تجزیه و تحلیل و تحلیل 3 تا از رقباتون بپردازید و سیر تا پیاز موفقیت اون هارو ببینید و سعی کنید بهتر از اونها باشید.

3- Squarelovin، بهترین ابزار آنالیز پیج های اینستاگرام

ابزار Squarelovin را می توانم یکی از بهترین ابزارهای دقیق آنالیز و تحلیل پیج شناخت. زیرا این ابزار کاربردی، اطلاعاتی است که برای تجزیه و تحلیل پیج در طول یکسال وجود دارد رو در اختیار شما میگذارد. برای مثال می توانید به کمک Squarelovin تاریخچه پست های خودتون رو به تفکیک ماه و سال و روز و حتی ساعت و دقیقه مشاهده و دریافت کنید.

بهترین ابزار اینستاگرام
بهترین ابزار اینستاگرام

با این ابزار اینستاگرام می توانید بهترین ساعت پست در پیجتون رو ببینید و با توجه به بازدید مخاطبینتون از پیج، پست های خودتون رو در اون تایم انتشار بدید.

4- Pixlee، معروفترین ابزار تحلیل و تحلیل اینستا در بین برندهای بزرگ

Pixlee رو به جرائت می توانید به عنوان بهترین ابزار اینستاگرام در بین شرکت های برتر و بزرگ دنیا و حتی ایران شناخت. علت این امر بخش رایگان با امکانات بسیار زیاد نسبت به رقبا دونست.

این امر که این ابزار در بین شرکت های بزرگ، بسیار محبوب و معروف تر هستش، نشون دهنده آنالیز دقیق و کاربردی این ابزار است. Pixlee به شما این امکان را می دهد که بتونید بیشتر با مخاطبین خود داشته باشید و در نتیجه فالوورهای بیشتر رو به سمت پیج خودتون جذب کنید.

آنالیز رایگان پیج اینستاگرام
آنالیز رایگان پیج اینستاگرام

5- ابزار فوق کاربردی و مهم مدیریت پیج شرکت ایرانی نوین هاب

در دنیای اینستاگرام کمتر شرکت ایرانی دست به تولید ابزار کاربردی و مهم زده، اما سایت نوین هاب با ارائه ابزار بسیار کاربردی مدیریت و آنالیز پیج، پا به این صنعت گذاشت.

از نکات فوق کلیدی و مهم این ابزار اینستاگرام ایرانی، رونمایی از نسخه جدید << کاملا رایگان برای همیشه >> است که این امکان را به مخاطبینش می ده که بصورت کاملا رایگان به مدیریت اکانت های خودشون، مدیریت و انتشار محتوا و همچنین نوشتن. تقویم محتوا و پیشنهاد هشتگ کسب و کارشون بپردازند.

6- Crowdfire ابزاری حرفه ای برای کشف بهترین زمان پست گذاری

هدف اصلی ابزار Crowdfire در وهله اول، کشف زمان مناسب برای محتواها و همچنین مدیریت اکانت تمام حساب های کاربری است. این ابزار هم جزء ابزارهای حرفه ای اینستاگرام، دو بخش رایگان و پولی سرویس دهی می کند که خب به طبع در بخش پولی آن امکانات و آنالیزهای بهتری از پیج رو می توانید داشته باشید. با استفاده از Crowdfire میتونید اکانت های اینستاگرامی خودتون رو در تمام سطوح قیمتی برنامه ریزی کنید و به انتشار محتوای زمان بندی شده بپردازید.

بهترین ابزار زمان بندی پست اینستا
بهترین ابزار زمان بندی پست اینستا

7- Tailwind ابزار حرفه ای برای مدیریت و برنامه ریزی

از این ابزار رو به جلو می توانید Crowdfire، برای مدیریت و زمان بندی ارسال پست ها و استوری هاتون استفاده کنید که برای داشتن امکاناتی بیشتر از ابزارهای آنالیز داده های اینستاگرامی، بررسی هشتگ های مناسب هر پست و پیج، مدیریت محتوا UGC مدیریت مخاطبان به عموان یک ابزار استفاده کنید. کاربردی و چندکاره شناخت.

آموزش رایگان اینستاگرام
آموزش رایگان اینستاگرام

8- SocialCaptain ابزار اینستاگرامی کاربر کاربر

به کمک ابزار SocialCaptain، می‌توانید با سرعت تمام با سایر اکانت‌های اینستاگرام را بسازید و با هوش مصنوعی که این ابزارها این ابزارها را از خانواده لایک، کامنت و حتی فالو کردن به هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما دارند، بسازید.

ابزار اینستاگرامی کاربر محور
ابزار اینستاگرامی کاربر محور

چه پیشنهادی دارد که در کنار این ابزار فوق کاربردی اینستاگرام، خودتون هم این را با مخاطبینتون بپردازد، زیرا با 100 درصد کار کردن این ابزار در اینستاگرامتون،شک این است که این ابزار را در اینستاگرامتون داشته باشید و ممکن است بسته شود.

9- (HootSuite (MetaSuite، ابزار مدیریت پیج تایید شده توسط اینستاگرام

(HOOTSUITE (METASUITE را می توان به عنوان یک ابزار برنامه ریزی و مدیریت پیج INSTAGRAM دانست. از ویژگی های مشهود در این ابزار امکان مدیریت حساب های کاربری در فیسبوک FACEBOOK، لینکدین لینک، توییتر و پینترست از طریق یک صفحه اختصاصی می توانید اشاره کنید.

آموزش ابزار Hootsuite
آموزش ابزار Hootsuite

(HOOTSUITE (METASUITE این امکان را به شما می دهد که مستقیماً از ابزار موجود در پیج خودتون پست کنید و حتی پست های خودکار را در آن برنامه ریزی کنید.

10- Grum ابزاری بر پلتفرم اینستاگرام

گروم هم مانند هات سوییت، یک ابزار مدیریت و برنامه ریزی است که هدف اصلی آن بر سوشال مدیا اینستاست. از امکانات و قابلیت های کاربردی این ابزار مدیریتی می توانید به انتشار پست بدون تایید دو مرحله ای در ساعت مشخص اشاره کرد.

از جمله قابلیت های جذاب دیگر این ابزار حرفه ای instagram میتونم به دسترسی کامل به اولین کامنت در پست اشاره کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

11- بررسی عملکرد و تولید شده با ابزار اینستاگرام Hashtracking

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی برای مدیریت پیج، ابزار Hashtrackingهستش که به کمک آن می توانید، مقالات و پست هایی را که منتشر می کنند، می توانید مورد بررسی قرار دهید و به کمک آن، مسیپیشرفت پیج و کسب و کار آنلاین رو آنالیز و هموار کنید.

بررسی هشتگ های اینستاگرام
بررسی هشتگ های اینستاگرام

یک ویژگی فوق‌العاده که اخیراً به Hashtracking اضافه می‌شود، ColorTracking قابل‌توجهی است که به کمک آن می‌توانید نتایج را به تحلیل داده‌های هر پستی که ترکیب رنگی می‌کنید، آنالیز کنید، آنالیز کنید تا ببینید کدام یک از مخاطبان بیشتر رنگ‌ها را با شما می‌سازد.

12- بررسی ترندهای روز با ابزار مدیریتی Minter

Minter ابزاریست که به کمک آن می توانید علاوه بر آنالیز کسب و کار خودتون و مدیریت آن را انجام دهید، صفحات رقبای خودتون رو هم آنالیز کنید و ببینید رقبای شما در این فضا به چه نحوی کار میکنن و برای کسب و کار خودتون برنامه های بازاریابی و تقویم مناسبی داشته اید. باشید

آنالیز آمار پیج اینستاگرام و توییتر
آنالیز آمار پیج اینستاگرام و توییتر

و دوربین های روز جلو برید. آژانس های معتبر تبلیغاتی از mintermi تونن استفاده کنن، زیرا که این ابزار حرفه ای اماکن ذخیره اطلاعات به صورت CSV و PDF و فایل Axel و پاورپوینت را به شما می دهد.

13- ابزار اینستاگرامی Sprout Social

Sprout Social ابزار فوق کاربردی برای مدیریت پیج های اینستاگرامی و حتی شبکه های اجتماعی دیگر هستش، ویژگی اصلی این ابزار، نوزیع شدن در سه نسخه دسکتاپ،اندروید و ios هستش که به شما این اماکن را می دهد که کسب و کار خودتون رو به صورت انجام می دهد. اینفوگرافیک در گوشی تلفن خود را ببینید و همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

ترفند های اینستاگرام 1401
ترفند های اینستاگرام 1401

از ویژگی های دیگر این Sprout Social امکان حالت رایگان به مدت 30 روز هستش که در این 30 روز تمام امکانات نرم افزار رایگان بوده و بعد از سی روز شما باید اکانت آن را بخرید تا بتونید به مدیریت کار پیجتون بپردازید. همچنین به این ابزار حرفه ای اینستاگرام کمک کنید، می توانید کسب کنید و کارتون رو تجزیه و تحلیل کنید، تا میزان کاربران و نرخ بازگشت ROI خودتون رو مدیریت کنید.

14- ابزار Loomly، ابزاری قدرتمند برای همکاری های بزرگ تیمی

ابزار Loomly را بیشتر شرکت های بزرگ استفاده می کنند،چرا که به کمک آن میتونن با افراد متعدد تیم خود را داشته باشند و به صورت گروهی بر یک آمار دسترسی داشته باشند.

از ویژگی های این لوملی می توان به هدف مخاطب،پیش نمایش پست،انتشار زمانبندی محتوا و تجزیه و تحلیل انتخاب و کار و صفحات اشاره کرد. این ابزار دارای دوره تست رایگان 15 روزه بوده و پس از پایان این دوزه شما تنها با پرداخت 26 دلار قادر به ادامه دادن با این نرم افزار می باشد.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

15- ربات ایرانی اینبو

inbo را می توانید یکی از ابزارهای ربات های معروف ایرانی که اصلیش بر روی پیج ها و کسب و کار instagram است،شناخت. رسالت اصلی این نرم افزار و ربات، افزایش فالوور ارگانیک برای پیج شماست.

ربات اینستاگرامی اینبو
ربات اینستاگرامی اینبو

از دیگر ویژگی های این ربات اینستاگرامی می توانید به فالو و آنفالو خودکار،ارسال پیام دایرکت انبوه،حذف فالوور فیک و … اشاره کرد.

16- ابزار مدیریت تبلیغات ادویو ad view

ad view توسط شرکت Synaptive توسعه یافته به کمک آن می توانید پاسخ تمام کامنت های خودتون رو در هنگام تبلیغات اینستاگرامی و یا فیسبوکی به صورت و درست بدهید. نکته قابل توجه این ابزار امکان هماهنگ سازی این ابزار با برنامه HootSuite می باشد.

کسب درآمد از اینستاگرام
کسب درآمد از اینستاگرام

17- حسابرس هایپ

اگر قصد تبلیغات در صفحه خودتون را دارید این ابزار را به شما کمک می کند تا مخاطبان تبلیغ شما را ببینید، چقدر با تبلیغ شما سازگاری دارند و براشون جذاب بوده است. Hype Auditor روشی آسان برای دستیابی به مقدار و نوع مخاطبان صفحات اینستاگرامی است.

نتیجه گیری

امروز ما در مقاله 17 ابزار حرفه ای اینستاگرام 😎برای مدیریت و آنالیز آمار پیج، به بررسی و معرفی 17 تا از بهترین ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام پرداختیم.

بهتر است خاطر نشان کنم که این ابزارها فقط کمک کننده شما در امر تجزیه و تحلیل کسب و کار و کارتون می باشند و شما باید علاوه بر استفاده از این ابزارها و گزارش دادن از اونها به آنالیز دستی پیج خودتون به کمک ابزار بیزنسی Insight بپردازید. و از جمع بندی این سایت پیجتون و این ابزارها، کسب و کار خودتون رو توسعه بدهید.

اگر قصد آموزش رایگان و اطلاع از آخرین ترفندهای اینستاگرام را دارید با این صفحه و وب سایتم و همراه باشید.اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!