قالب پست اینستاگرام
قالب پست اینستاگرام

وقتی نوبت به جلب توجه مشترکین به پست های شما می رسد، تعداد زیادی وجود دارند که تعیین می کنند آیا آنها پست های شما را می بینند یا نه. آیا شما مخاطبان منحصر به فرد هستید که آیا آن را هدف قرار داده اید؟ آیا از روزی که پست های خود را در آن منتشر می کنید زمان و مکان مناسبی است؟ آیا قالب پست اینستاگرام مناسبی برای ارسال پست در آن زمان دارید؟

همه اینها فاکتورهای مهم هستند، اما نحوه طراحی قالب پست اینستاگرام نیز می‌تواند تفاوت زیادی در دیدن آن‌ها توسط مخاطب ایجاد کند.

یک راه عالی برای اطمینان از اینکه پست‌های شما تا امکان توسط فالوورهای شما دیده می‌شود، از بهترین طرح‌های قالب اینستاگرام برای انتشار در فید خود استفاده کنید. این طرح‌بندی‌ها خاص هستند و فقط در مکان‌های خاصی ظاهر می‌شوند. هرچه بیشتر در مورد نحوه عملکرد اینستاگرام بدانید، بیشتر می توانید پست های خود را برای دیدن بهینه کنید. بیایید نگاهی به برخی از بهترین ایده‌های چیدمان‌هایی بیندازیم که depozitphotos.com برای شما آماده است و تضمین می‌کند که پست‌های شما توسط مخاطبان شما جلب شود.

تصویر مهم مهم پست شما است. این همان چیزی است که دنبال کنندگان شما فوراً می بینند و در مورد پست شما احساس می کنند. به همین دلیل، مهم است که مطمئن شوید که تصویر کوچکی از بقیه فید متمایز است. از راه های آسان برای انجام این کار این است که و یک لوگوی کوتاه را در یک تصویر کوچک قرار دهید و همچنین یک عکس را در قالب پست اینستاگرام اضافه کنید تا دنبال کنندگان شما را در متن ببینید. کنید.

تصویر بندانگشتی ویدیو با نوشته کوتاه راهی عالی برای اطمینان از اینکه پست شما مورد توجه قرار می گیرد. این نوع چیدمان شامل یک تصویر و یک توضیح کوتاه است. برای زمانی که می تواند چیزی خنده دار، جالب یا الهام را به اشتراک بگذارد، عالی است.

عکس با طرح‌بندی کوتاه نوشتاری یکی از بهترین طرح‌بندی‌های اینستاگرام برای فید است. این طرح‌بندی فقط در ظاهر می‌شود، بنابراین مطمئن می‌شود که کسانی که دنبال می‌کنند، پست‌های شما را خواهند دید. همچنین باعث می‌شود پست شما از حد به هم ریخته به نظر نرسد، که برای افرادی که می‌خواهند خود را ساده نگه دارند، خوب است.

این چیدمان دو مزیت دارد: در فضای کوچک به خوبی کار می کند و این فرصت را به شما می دهد که پیام طولانی تری داشته باشید. این نوع طرح‌بندی به شما امکان می‌دهد در پیام خود فکر کنید و در عین حال مطمئن باشید که پستی را که می‌توانید توسط افراد بیشتری مشاهده کنید، بدست آورید.

عکس با نوشته کوتاه به انتخاب عالی است، اما به خصوص اگر بخواهید یک فراخوان برای انتخاب کنید، کار می کند. می‌توانید چیزی شبیه «اکنون اینجا کلیک کنید» یا «از سایت ما ببینید» تا توجه مخاطبان را جلب کنید و آن‌ها را به اقدام کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای اطمینان از دیده شدن پست‌هایتان، استفاده از عکسی با نوشته طولانی است. این قالب بیشتر زمانی استفاده می‌شود که می‌خواهم مانند هزاره‌ها را انتخاب کنم. با چیدمان، می‌توان از چند کلمه به مخاطبان خود استفاده کرد که دقیقاً درباره چه چیزی است و سپس اطلاعات بیشتری را بدون تأثیر قرار دادن آنها ارائه می‌دهد.

همچنین اگر می‌توانم مردم را در مورد پست خود هیجان زده می‌کنند و می‌خواهند روی آن کلیک کنند، می‌توان از این طرح استفاده کرد. یکی از راه‌های انجام این کار، یک راه‌حل برای کلیک کردن بر روی پیوند در کادر است. می‌توانید دانلود رایگان یا هدیه ویژه دیگری را برای عکسی که روی پیوند در کادر شرح کلیک کنید، ارائه دهید.

این نوع قالب پست اینستاگرام باعث می شود تا افراد هنگام جستجوی هشتگ شما در اینستاگرام، شما را به راحتی پیدا کنند. هرچه تعداد دفعاتی که شخصی چیزی را جستجو کند، در فید یا بالاتر نشان می‌دهد، بنابراین این چیدمان می‌تواند بهتر از هر چیز دیگری رتبه بگیرد.

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد این نوع طبقه‌بندی اینستاگرام این است که معمولاً بیشتر قابل مشاهده است زیرا تعداد عکس‌هایی که در آن زمان و مکان‌هایی هستند که با نوشته‌های طولانی می‌توانند به اندازه موارد کوتاه یا عکس‌های بدون متن باشند. نیست. .

گرید ساده یکی از رایج ترین طرح بندی های قالب بندی اینستاگرام است که می توانید از آن استفاده کنید. اگر این تضمین نمی‌کند که پست‌های شما دیده شوند، اما بهترین شانس را در ارائه پستی به مخاطبانتان می‌دهند که می‌خواهند بخوانند. نوشته کوتاه و بهترین طرح‌بندی آسان برای خواندن، این طرح‌بندی را به یکی از طرح‌بندی‌ها برای استفاده از پست‌های تجاری تبدیل کرده است.

یکی از راه های آسان و آسان برای اطمینان از مشاهده پست های شما، استفاده از طرح بندی شبکه ای ساده است. این طرح خاص شامل هیچ تصویر یا اطلاعاتی در مورد چیزی نیست که درباره آن پست می‌کنید، اما به عنوان یک پست نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید چیزی که خبرساز یا آموزنده است، مانند یک پست وبلاگ، به اشتراک بگذارید، این طرح به خوبی کار می‌کند. همچنین این یک راه خوب برای کارآمدتر نگه داشتن فید شما است زیرا به جز یک پست، هیچ چیز دیگری در فید شما وجود ندارد.

اگر به دنبال یک راه آزمایش شده و واقعی برای قالب پست در اینستاگرام هستید، شبکه کلاسیک یکی از بهترین راه‌هاست. چیدمان شبکه ای گزینه بسیار خوبی است زیرا شامل یک نوشته کوتاه همراه با یک عکس است. این یک راه آسان و چشم نواز برای دیده شدن پست های شماست. لازم نیست محتوای طولانی یا پیچیده باشد. شما فقط بدانید که چگونه یک داستان جذاب را در 30 مرحله یا حداقل باید انجام دهید.

یکی دیگر از جنبه های عالی در مورد استفاده از چیدمان شبکه ای برای پست های اینستاگرام این است که می توانید به راحتی پست های خود را از طریق ابزار برنامه زمان بندی کنید. فقط روز و ساعت مورد نظر خود را وارد کنید و انتخاب کنید که آیا طرح شبکه را می بینید یا خیر. اگر نمی‌دانید که شما را دنبال می‌کند این پست خاص را ببینید، مطمئن شوید که «نه» را از لیست گزینه‌ها انتخاب کرده‌اید و سپس ذخیره را فشار دهید!

گرید کلاسیک یکی از بهترین طرح‌ها را مشخص کنید، بنابراین مطمئن شوید که هنگام ارسال پست در اینستاگرام از آن استفاده می‌کنید.

طرح‌بندی شبکه‌های کلاسیک راهی عالی برای ارسال بصری و جذاب است. در این چیدمان می توانید متن، عکس و یا حتی فیلم را قرار دهید. همچنین این یک راه عالی برای افزایش فالوورها و ایجاد رابطه با آنها است.

در اینجا چند نمونه از استفاده از شبکه کلاسیک ارائه شده است:

بیایید نگاهی به برخی از بهترین ایده های چیدمان بیندازیم که تضمین می کند پست های شما توسط مخاطبان شما دیده می شود.

به خاطر داشته باشید که اینها تنها از بهترین طرح بندی های قالب پست اینستاگرام برای استفاده از پست های خود هستند. تنها محدوديت شما خلاقيت و تخيل شماست!

با دیجیتال مارکتینگ می توانید مخاطبان هدفمندی را هدف قرار دهید. با کمک تبلیغات هدف، شما قادر خواهید بود تبلیغ خود را فقط به افرادی که به آنچه شما ارائه می‌دهید نشان دهید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!