اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب در سراسر کشور دنیا می باشد، که بیش از یک کاربر فعال دارد.

به همین دلیل روزانه بازدید از این شبکه مجازی بسیار زیاد است. همین باعث شد که اینستاگرام به یک بستر مناسب برای رشد کسب و کار تبدیل شود.

برای اینکه یک پیج اینستاگرامی به درآمد ماهانه برسد، باید تعداد فالوورهای آن بسیار زیاد باشد و بازدید و لایک پست های آن بسیار زیاد باشد.

در این صورت افراد به آن پیج اعتماد می‌کنند و آن پیج به پیج معتبر تبدیل می‌شود، که می‌توان از طریق تبلیغات یا سایر فعالیت‌های دیگر خدمات یا محصولات به درآمد ارائه کرد.

از آن جایی که فالوور و لایک یکی از ویژگی های مهم در این شبکه می باشد، افراد زیادی به روش های می توانند که فالوور و لایک پیج خود را افزایش دهند.

روش های زیادی برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام وجود دارد، که به راحتی می توان با استفاده از آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن تعداد فالوور و لایک اینستاگرام را افزایش داد.

یکی از این روش ها که می تواند از آن نتیجه فوری استفاده کند از پنل های رایگان افزایش فالوور و لایک است. دیجی فالوور و جم فالوور یکی از سایت های معتبر هستند، که می توانند به افزایش فالوور و لایک پیج شما در کوتاه ترین زمان ممکن، کمک کند.

به علاوه بر این سایت های دیگر نیز وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کند. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا شما را با پنل های رایگان افزایش لایک و فالوور آشنا کنیم.

چیزی که قبلا به آن اشاره می کند یکی از راه های افزایش لایک و فالوور اینستاگرام، استفاده از پنل های رایگان می باشد. شما به راحتی می توانید با ورود به این سایت در کوتاه ترین زمان ممکن فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. تنها که لازم است، که شما انجام دهید ثبت نام و ورود به این سایت ها می باشد.

ثبت نام و ورود به این سایت بسیار آسان است و هر فرد می تواند به آن وارد شود. ورود به سایت های افزایش فالوور رایگان بوده و می توانید با هر تعداد پیجی که از آنها استفاده می کنید.

اما نکته مهمی که باید قبل از ورود به این سایت ها یا پنل ها به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است ابتدا با پیج فیک وارد این پنل ها شوید تا بتوانید از عملکرد این سایت مطمئن شوید.

در صورت رضایت می توانید با پیج اصلی وارد شوید. این کار تنها برای اطمینان بیشتر از امنیت سایت ها می باشد.

در ادامه چند تا از بهترین پنل های رایگان افزایش لایک و فالوور را به شما معرفی می کنید.

این دو سایت از سایت های معتبر در زمینه افزایش فالوور و لایک اینستاگرام هستند. زبان این سایت ها فارسی است و ورود به آن بسیار آسان می باشد.

در این سایت همه خدمات مربوط به پیج اینستاگرام ارائه می شود و به شما نیاز دارید تا به شما ارائه دهندگان خدمات را ارائه دهید.

یکی از خدماتی که این سایت دارای افزایش رایگان فالوور و لایک اینستاگرام می باشد. اگر به دنبال سایت های فارسی برای افزایش فالوور و لایک هستید، استفاده از این دو سایت را فراموش نکنید.

به طور کلی سایت دیجی فالوور و جم فالوور خدماتی مانند افزایش لایک، افزایش فالوور، افزایش بازدید پیج، افزایش بازدید استوری و.. را انجام می دهد.

این سایت یکی از سایت های معتبر است، که برای اولین بار پنل افزایش فالوور و لایک را راه اندازی کرد. ورود و ثبت نام در این سایت بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید به این سایت وارد شوید و از خدمات آن استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برای اطمینان بیشتر و حفظ امنیت پیج اصلی خود ابتدا با یک پیج فیک آن را امتحان کنید. خدمات این سایت شامل افزایش بازدید پست و استوری، افزایش لایک و کامنت، افزایش فالوور، فروش فالوور و.. می باشد.

این سایت نیز در زمینه افزایش فالوور و لایک اینستاگرام فعالیت می کند و می تواند فالوورهای پیج شما را به طور رایگان از 50 تا 1000 تا افزایش دهد. این سایت خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که بیشتر آن ها پولی هستند. خدمات این سایت شامل افزایش فالوور، فروش فالوور فیک، افزایش بازدید پیج، افزایش کامنت و.. می باشد.

Instalikeriki از سایت های فارسی زبان در زمینه افزایش لایک و فالوور پیج اینستاگرام

ثبت نام در این سایت نیز رایگان است و می تواند فالوور و لایک پیج شما را با کمترین قیمت افزایش دهد.

اگر به دنبال افزایش فوری فالوور های پیج خود هستید این سایت را از دست ندهید. سایت ask98 می تواند روزانه دو هزار فالوور به پیج شما اضافه شود.

خدمات افزایش فالوور این سایت رایگان است و شما با خیال راحت می توانید وارد سایت شوید و نام ببرید و فالوورهای خود را دریافت کنید. این سایت به فارسی است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

اگر به عملکرد این سایت مطمئن می‌توانید با پیج فیک آن را امتحان کنید و در صورت انجام عملکرد آن با پیج اصلی وارد شوید.

این سایت یکی از سایت های ایرانی می باشد که می تواند فالوورهای ایرانی پیج شما را به قیمت بسیار مناسبی برساند. علاوه بر این می تواند تعداد لایک های واقعی پیج شما را نیز افزایش دهد.

سایتی بسیار معتبر است به همین دلیل می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. ورود و نام در آن رایگان است و خدمات خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

برخی از خدمات این سایت عبارت است از: افزایش فالوور واقعی ایرانی، افزایش لایک واقعی، افزایش بازدید از اکسپلور، افزایش کامنت، افزایش بازدید از استوری و ویدیوهای پیج اینستاگرام، افزایش بازدید از لایو اینستاگرام و..

این سایت می تواند روزانه هزار فالوور به پیج شما اضافه شود. اگر به دنبال پنلی رایگان برای افزایش فالوور پیج خود می توانید این سایت را امتحان کنید. برای اطمینان می توانید از پیج های فیک خود استفاده کنید.

این سایت یکی از پنل های ارزان ارائه دهنده خدمات اینستاگرام می باشد. با کمترین هزینه می تواند فالوورهای واقعی پیج شما را افزایش دهد.

علاوه بر این، خدمات دیگری نیز به افزایش فالوور اینستاگرام ارائه می شود. به طور کلی هر چیزی که برای پیشرفت به آن نیاز دارید را در این سایت پیدا کنید.

همچنین یکی از سایت های فارسی زبان است، که می تواند به افزایش فالوور و لایک پیج شما کمک کند. خدمات بیشتر که این سایت انجام می دهد رایگان هستند.

پنل ورودی این سایت بسیار آسان است و به راحتی می توانید در این سایت ثبت نام کنید و وارد سایت شوید. این سایت یکی از سایت های معتبر می باشد که تا کنون کاربران بسیار زیادی دارند به همین دلی می توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.

همانطور که به آن اشاره می کند یکی از راه های آسان و سریع افزایش فالوور و لایک پیج اینستاگرام از پنل های افزایش فالوور و لایک می باشد.

پنج پنل های زیادی به وجود آمده اند که همگی ادعا می کنند می توانند فالوور شما را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهند.

اما برخی از این پنل ها قادر به همچین کاری به همین دلیل قبل از استفاده از آن ها بهتر است، که از معتبر بودن آن، مطمئناً کسب می کنید. لازم به ذکر است، که بیشتر فالوورهایی که این پنل ها به پیج شما اضافه می کنند فالوورهای فیک هستند.

فالوورهای فیک بیشتر اوقات نه تنها برای پیج شما مفید است بلکه باعث می شود از دست رفتن اعتبار پیج شما نیز می شوند. سایت های دیجی فالوور و جم فالوور هستند که می توانند فالوورهای واقعی را افزایش دهند.

فالوورهایی که این سایت ها به پیج شما اضافه می شوند از پیج شما بازدید می کنند و پست های شما را لایک می کنند. به همین دلیل نیز می تواند باعث پیشرفت پیج شما شود و اعتبار پیج شما را افزایش دهد.

نکته مهم دیگری که درمورد استفاده از پنل های افزایش فالوور و لایک باید به آن توجه داشته باشید این است،

که آدرس پیج اصلی خود را در هر سایت و پنلی وارد می کند برخی از این پنل ها می توانند شما را به همین دلیل برسانند. .

ما به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا از پیج های فیک استفاده کنید و سپس آدر پیج اصلی خود را وارد کنید. همچنین بعد از اتمام کار حتما رمز پیج را تغییر دهید.

منبع : برند دیجی فالوور