منبع : شرکت مهندسی کامپیوتر پرداز طوفان

در مقاله به روش های کسب درآمد از وب سایت اشاره می کنیم؛ بسیاری از افراد با این تصور که تنها با پشت کامپیوتر نشستن و آنلاین بودن می‌توانند درآمد کسب کنند، در این مسیر می‌گذارند. اما بعد از مدتی کوتاه با شکست می‌شوند. در این مطلب می‌خواهیم به نکات و مواردی بپردازیم که شانس موفقیت در کسب و کار آنلاین را داشته باشید.

اینستامارکت
اینستامارکت

۱. ترس‌ها را کنار بگذارید و اقدام کنید

دنبال بی‌نقص بودن صد در صد در نتیجه نباشید و در هر شرایطی که کار را شروع کنید، می‌توانید نواقص را اصلاح کنید. با کمال‌گرایی بیش از حد تنها زمان را از دست می‌دهید و از رقبای خود عقب می‌افتد.

اگر از نسخه اولیه محصولتان خجالت نمی‌کشید، یعنی خیلی دیر شروع کرده‌اید.
– رید هافمن

۲. مزیت رقابتی کسب و کار خود را شناسایی کنید

مشتریان خود را شناسایی کنید و سعی کنید با نیاز به بازار، استراتژی خود را تدوین کنید. همچنین رقبای خود را زیر نظر داشته باشید و محصولات یا خدمات خود را با چه کیفیت و قیمتی ارائه دهید، ببینید، چگونه تبلیغات می‌کنند و چه امتیازاتی برای فروش بیشتر به خودتان ارائه می‌دهند. به عنوان مثال اگر فروشگاه اینترنتی دارید، مواردی مانند ضمانت بازگشت وجه، تخفیفات ویژه و حمل و نقل رایگان، می‌توانید امتیازاتی برای فروشگاه شما داشته باشید.

اینستامارکت
اینستامارکت

۳. وب سایت حرفه ای داشته باشید

وب سایت شما اولین تصویری است که مخاطب شما را می بیند. بنابراین باید به بهترین شکل کسب و کارتان را معرفی کند. حتی اگر بهترین محصول یا خدمات دنیا را ارائه دهید اما طراحی سایتتان ضعیف باشد، کسب و کار آنلاین شما به شکست است. بنابراین از طراحی حرفه ای وب سایت خود غافل نشوید. همچنین از نمایش درست وب سایت در دستگاه های مختلف مطمئن شوید؛ چرا که وب سایت کاربران از طریق موبایل، سایت ها را بازدید می کنند.

۴. برای افزایش بازدید سایت، تمام تلاش خود را بکار بگیرید

فروشگاه‌ها، از آنجایی که در آنجا کسب می‌کنید و کار آنلاین شما حضور پیدا می‌کند و ویترینی واقعی نیست، مشتری از طریق جستجوی آنلاین نمی‌تواند در نتایجی که مستلزم انجام تکنیک‌های سئو هستند، وجود داشته باشد. به مشتریان خود، این خدمات را ارائه می دهد.

۵. مجوزهای مرتبط با کسب و کار خود را دریافت کنید

دریافت مجوزهای مربوط به کسب و کار باعث می‌شود قانونی بودن فعالیت شما مشخص شود و بیشتر اعتماد کند. چرا که با کلیک بر روی نماد مربوط به مشخصات ثبت‌شده شما نشان داده خواهد شد و ممکن است موارد احتمالی را برای کاربر فراهم کند. معمول برای کلیه سایتها نماد ساماندهی و برایهای اینترنتی، دریافت نماد اعتماد و همچنین گواهینامه SSL توصیه فروشگاه می‌شود.

ایزو 10004 اینستامارکت
ایزو 10004 اینستامارکت

۶. مفید تولید کنید

راه‌اندازی وبلاگ در کنار وب‌سایت و تولید محتوای رایگان و ارزشمند، باعث می‌شود تا سایت شما چیزی از یک ویترین باشید! در واقع با ایجاد برخی از عنوان مقالات، به بازدیدکنندگان خود دلیلی برای بازگشت داده تا بدانند مثلاً اگر ماه آینده هم به سایت سر بزنند مطلب شما می توانید پیدا کنید. همچنین با نظر گرفتن قسمتی برای ارسال دیدگاه‌های کاربران، آنها را با فعالیت در سایت خود ترغیب می‌کنند و نظر آنها را نسبت به سایت شما افزایش پیدا می‌کنند.

مجوز اینستامارکت
مجوز اینستامارکت

۷. برای خرید در دسترس باشید

مشتریان شما باید پس از خرید، در صورت نیاز از خدمات پشتیبانی بهره مند شوند. مشاوره مناسب می‌تواند بالقوه را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل کند. از این رو می توانید راه های ارتباطی را برای بازدیدکنندگان سایت خود در نظر بگیرید و اگر شخصی از طریق فرم تماس سایت، پیامی برای شما ارسال کنید، در اسرع وقت آن را پاسخ دهید. همچنین در رسانه های اجتماعی حضور فعال داشته باشید و سوالات کاربران را پاسخ دهید.

جهت هر گونه مشاوره رایگان با کارشناسان ما در واتس آپ در ارتباط باشید ( کلیک کنید )

پشتیبانی اینستامارکت
پشتیبانی اینستامارکت

با سپاس از همراهی شما

آی دی پشتیبانی شبانه روزی در تلگرام :

 @INSTAMARKETIR

آی دی پشتیبانی شبانه روزی در اینستاگرام :

 @INSTAMARKETIR

آدرس وب سایت شرکت :

https://INSTAMARKET.SOCIAL

آی دی پشتیبانی شبانه روزی در تلگرام :

INSTAMARKET_SUPPORT

معاونت بازرسی و قضائی شرکت :

☎️ 021-2842-1440

دیره شکایات :

☎️ 021-2842-1640

سامانه ارتباط با مشتریان ( شماره خدمات و بلک لیست )

50002245
90003190
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!