خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

برای کسی که قصد سفر به پایتخت را دارد، آشنایی با بهترین هتل های تهران از واجبات است. شهر تهران دارای هتل‌های زیادی است که هر گونه سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد و با توجه به این که کلانشهر که بزرگ‌ترین شهر کشورمان است، هتل‌های پراکنده در سراسر شهر باعث می‌شود که شما می‌توانید در هر نقطه‌ای از تهران که کار کرده‌اید، یک محل اقامت داشته باشید. عالی پیدا کنید. در اینجا با ۷ تا از بهترین هتل های تهران آشنا می‌شوید.

هتل هما کجای تهران است؟

هتل هما یکی از بهترین هتل های تهران است که در خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 51 و در یکی از برج های زیبای تهران واقع شده است. هتل هما متعلق به جمهوری اسلامی ایران یا همان ایران ایر است که نام آن قبل از انقلاب هما بوده است. هتل هما دارای 177 واحد اقامتی از اتاق و سوئیت است. اتاق‌های این هتل عبارتند از: اتاق دو تخته: تخت دبل، اتاق دو تخته: تخت توئین، سوئیت معمولی: یک خوابه، سوئیت رویال، اتاق هما کلاس: تخت توئین، اتاق هما کلاس: تخت دبل، سوئیت هما کلاس: یک خوابه، سوئیت رویال و هما کلاس. اگر به سایت فلایتیو سر بزنید می‌بینید که سه دلیل برای انتخاب این هتل برای اینگونه برمی‌شمرد:

 • موقعیت مکانی مناسب دارد.
 • امکان اقامت ساعتی (حداکثر 8 ساعت از 7:00 تا 20:00) وجود دارد.
 • برای میهمانان پارکینگ رایگان است.

هتل اسپیناس پالاس بهترین هتل تهران در شمال غرب

کلمه اسپیناس به معنی محل خوش آب‌وهوا در دامنه کوه است و هتل اسپیناس پالاس دارای چنین شرایطی است. واحدهای اقامتی این هتل دارای پنجره‌های بزرگ نورگیر، رو به شهر و یا رو به کوه است و اقامتی عالی را برای مهمانان می‌کند. هتل اسپیناس پالاس دارای 24 طبقه و 400 اتاق و سوئیت است که عبارتند از: اتاق دبل با یک تختخواب دو نفره، اتاق تویین با دو تختخواب یک نفره، اتاق خانوادگی رویال با یک تختخواب دو نفره کینگ و یک تخت یک نفره، اتاق بالکندار رویال. خانوادگی با یک تختخواب کینگسایز، سوئیت جونیور حدود 60 مترمربع با یک تخت خواب دو نفره، سوئیت سیگنچر حدود 110 تا 120 متر با اتاق خواب جدا و جکوزی، سوئیت رویال اتاق با حدود 125 مترمربع. سیگنچر پالاس حدود 200 مترمربع با دو اتاق خواب ویژه و میز غذاخوری لوکس شش‌نفره و سوئیت اسکای حدود 250 مترمربع با یک اتاق‌خواب، یک اتاق کار و یک سالن مستقل. سایت فلایتیو برای رزرو هتل اسپیناس پالاس اینچنین است:

 • فضای لوکس و مجلل دارد.
 • دارای اسکای لانژ (نمای زیبای تهران در شب) است.
 • فضای مناسب برای جشن و همایش دارد.

پرشین پلازا، هتلی لوکس در مرکز شهر است

هتل پرشین پلازا یک هتل لوکس 16 طبقه و تازه ساز است که دارای پنج ستاره و 99 اتاق است. هتل دارای رستوران و کافه به همراه تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، یخچال، صندوق امانات، چای ساز، مینی‌بار غیررایگان و اسپیلت‌سیستم تلویزیون درون هتلی در اتاق است. انواع اتاق های این هتل عبارتند از: اتاق یک تخته، دوتخته: توئین، اتاق دو تخته: دبل، اتاق دو تخته برای یک نفر، اتاق دو تخته دبل بالکندار، اتاق دو تخته توئین بالکندار، اتاق دوتخته دبل ویژه، اتاق سه تخته استاندارد. و سوئیت، دوخوابه ویژه. اگر به سایت فلایتیو با آدرس https://flightio.com/ سر بزنید می‌بینید که دلیل زیر را برای اقامت در این هتل عنوان کرده است:

 • دسترسی آسان به مرکز شهر دارد.
 • امکان اقامت ساعتی (حداکثر 7 ساعت) وجود دارد.
 • روف‌گاردن و زیبای تهران را در شب دارد.

۷ تا از بهترین هتل های تهران

نام قدیم هتل آزادی چه بوده است؟

هتل آزادی قبل از انقلاب هتل هایت نام داشت که به معنی ارتفاع است. این هتل یکی از مرتفع‌ترین و معروف‌ترین هتل‌های تهران بوده و در حال حاضر نیز یکی از هتل‌های لاکچری تهران است. هتل آزادی که در تقاطع بزرگراه‌های چمران و یادگار امام قرار دارد و دارای 26 طبقه و 475 اتاق و واحد اقامتی لوکس است. انواع اتاق‌ها و سوئیت‌ها هتل آزادی عبارتند از: یک تخته طبقات اقتصادی، دو تخته دبل طبقات اقتصادی، دو تخته تویین طبقات اقتصادی، یک تخته طبقات تجاری، دو تخته تویین طبقات تجاری، دو تخته دبل طبقات تجاری، دو تخته دبل طبقات ویژه، دو. طبقات ویژه، سوئیت دو تخته جونیور طبقات اقتصادی، سوئیت دو تخته جونیور طبقات تجاری، سوئیت دو تخته جونیور طبقات ویژه، سوئیت دو تخته رویال طبقات ویژه، سوئیت دو تخته دوبلکس طبقات ویژه و سوئیت چهار تخته پرزیدنتال طبقات ویژه. سایت فلایتیو سه دلیل برای رزرو این هتل را برشمرده است:

 • امکان اقامت ساعتی (حداکثر 10 ساعت از ساعت 8:00 تا 20:00) وجود دارد.
 • فضای مناسب برای جشن و همایش دارد.
 • پارکینگ برای میهمانان هتل رایگان است.

هتل اسپیناس بلوار، یکی از بهترین هتل های تهران

هتل اسپیناس بلوار واقع در بلوار کشاورز، با دسترسی آسان و مناسب به تمام نقاط مرکزی شهر، توجه افراد زیادی است. این هتل اسپیناس بلوار دارای 274 اتاق و سوئیت است. انواع اتاق های این هتل عبارتند از: اتاق یک تخته، دو تخته: توئین، اتاق دو تخته: دبل، اتاق دو تخته: دبل، رو به بلوار، اتاق دو تخته: توئین، رو به بلوار، اتاق سه تخته: دبل + سینگل، اتاق سه تخته: سه تخته جدا رو به بلوار، سوئیت جونیور: با تخت دبل، اتاق رویال فمیلی: اتاق کانکت، رو به بلوار، سوئیت لاکچری و سوئیت پرزینت. فلایتیو سه دلیل برای انتخاب این هتل عنوان می‌کند:

 • دسترسی آسان به مرکز شهر دارد.
 • فضای مناسب برای جشن و همایش دارد.
 • برای میهمانان پارکینگ رایگان است.

هتل رکسان برای خارج از کشور مناسب است

هتل رکسان یا نووتل یک هتل فرودگاهی است و قرار داشتن هتل‌های فرودگاهی در نزدیکی فرودگاه‌های بین‌المللی برای خارج از کشور و کسانی که پروازهای ترانزیت دارند، بسیار مفید است. اگر بلیط پرواز شما به یک کشور خارجی است و پرواز داخلی شما اختلاف ساعت زیادی با آن دارد، بهترین راه اقامت در این هتل است. در این صورت شما می‌توانید از خدمات هتلی استفاده کنید و در خارج از کشور اقامت کنید و خود را برای سفر خود آماده کنید. این هتل دارای یک ساختمان ۱۱ طبقه و ۲۹۶ اتاق است و امکانات هتلی مانند استخر، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و اتاق اتاق دارد. اتاق‌های هتل رکسان عبارتند از: اتاق دو تخته دبل (اقامت 6 ساعت)، اتاق دو تخته (اقامت 6 ساعت)، اتاق دو تخته دبل و اتاق دو تخته. در سایت فلایتیو سه دلیل برای انتخاب این هتل عنوان شده است:

 • دسترسی هتل به فرودگاه امام آسان است.
 • امکان اقامت ساعتی (حداکثر 6 ساعت) وجود دارد.
 • ترانسفر ۲۴ ساعت و رایگان برای فرودگاه امام خمینی دارد.

۷ تا از بهترین هتل های تهران

هتل استقلال یا هتل هیلتون؟

هتل هیلتون نام قدیم هتل استقلال یا پارسیان استقلال است که یک هتل قدیمی و لاکچری است. هتل دارای 552 اتاق و سوئیت است که در دو برج 15 طبقه‌ای غربی و شرقی قرار گرفته‌اند. برج شرقی کاملاً بازسازی شده است. انواع اتاق‌های این هتل عبارتند از: یک تخته شرقی، دو تخته دبل شرقی، دو تخته توئین شرقی، سوئیت معمولی شرقی، سوئیت رویال شرقی، یک تخته غربی، دو تخته دبل غربی، دو تخته توئین غربی، سوئیت معمولی غربی و سوئیت رویال غربی. . هتل پارسیان استقلال در تقاطع بلوار چمران و ولی عصر واقع است و با نمایشگاه بین‌المللی تهران، برج میلاد و تله کابین توچال موقعیت مناسبی دارد. سه دلیل برای رزرو این هتل از دید فلایتیو:

 • دسترسی هتل به همه‌ی نقاط شهر آسان است.
 • دارای موسیقی زنده در لابی است.
 • فضای مناسب برای جشن و همایش دارد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!