چند روش برای جذب فالوور رایگان اینستاگرام
چند روش برای جذب فالوور رایگان اینستاگرام

یکی از اصلی ترین موضوع ها در رابطه با رسانه های اجتماعی به ویژه رسانه برای طرفدار ومحبوبی مانند اینستاگرام ، بحث فالوور می باشد .

بسیاری از کاربران همیشه در جستجو هستند تا تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند. افزایش فالوور مزیت های بسیار را برای کاربران به دنبال دارد .

علاوه بر کسب شهرت و محبوبیت در رسانه های اجتماعی، داشتن فالوورهای زیاد باعث درآمدزایی و کسب اعتبار نیز خواهد شد.

روش های زیادی برای این کار وجود دارد، که برخی از آن ها به سرعت و برخی دیگر می شوند، باعث افزایش می شوند. کاربران اینستاگرام می بسته به مدت زمان و مقدار بودجه ای که در اختیار دارند، مناسب ترین روش را انتخاب کنند. گاهی نیز ترکیب چند روش با ترکیب ، بیشترین میزان اثر بخشی را دارد .

یکی از بهترین و ساده ترین روش ها برای افزایش فالوورهای اینستاگرام، خرید فالوور می باشد. خرید فالوور می تواند به کاربران کند تا در مدت بسیار کوتاهی، هر تعداد فالوور که نیاز دارند را به دست آورند.

پیش از هر اقدامی می بایست اطمینان حاصل کند که سایت یا برنامه مورد نظر، قابل اعتماد بوده و در مقابل هزینه ای که پرداخت می شود، فالوورهای واقعی و فعال به حساب شخصی، منتقل می شود.

یکی از معتبرترین سایت ها در این زمینه، سایت دیجی فالوور می باشد . این سایت با 6 سال قدمت، همیشه در تلاش بوده است تا فالوورهایی با کیفیت، واقعی و فعال را در مقابل هزینه مناسب و مقرون به صرفه، در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

خرید فالو از این سایت مزیت های زیادی را به دنبال دارد . تیم پشتیبانی 24 ساعت دیجی فالوور ، در هر ساعت از آماده شدن پاسخگویی و رفع مشکلات مشکلات می باشد.

فالوورهایی که از این سایت خریداری می شوند، کاملاً واقعی، فعال و دارای حساب کاربری مناسب می باشند. امکان ریزش فالوور پس از خرید بسیار کم است .

این فالوورهای خریداری شده در ظرف مدت زمان بسیار کوتاه، به حساب کاربری شخص اضافه می شوند. هم چنین در حین ثبت سفارش، هیچ نیازی به وارد کردن رمز عبور نمی‌باشد. نام کاربری به تنهایی کفایت می کند .

این اطلاعات باعث می شود تا امنیت و شخصی و محرمانه کاربران در اینستاگرام، محفوظ باقی بماند. هم چنین دیجی فالوور ضمانت می کند که در صورت بروز هر نوع مشکل، کل وجه پرداخت شده را به شخص باز می گرداند.

دیجی فالوور این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است، که در صورت هزینه به صورت کاملا رایگان، فالوور دریافت می کنند. در زیر به روش های دریافت فالوور رایگان توسط دیجی فالوور اشاره شده است :

_ افراد می توانند یک کلیپ در رابطه با دیجی فالوور تهیه کنند ( به شکلی که جنبه تبلیغاتی و مخاطب مخاطب داشته باشد ) و آن را در حساب کاربری خود استوری کنند . می بایست صفحه رسمی دیجی فالوور را در استوری خود تگ کنند . پس از این اقدام از طرف سایت ، 500 فالوور به آن اضافه می شود .

_ آن دسته از افرادی که به هر دلیلی قادر به تهیه کلیپ مخالف هستند، می توانند یک عکس از دیجی فالوور تهیه کنند و پس از تگ کردن صفحه رسمی، آن را استوری کنند. سپس 100 فالوور به صورت کاملا رایگان دریافت خواهند کرد .

_ در این روش افراد می بایست در سایت رسمی ثبت نام کرده و یک حساب کاربری جدید برای خود ایجاد کنند. سپس یک لینک اختصاصی دریافت خواهند کرد .

لینک دریافت شده را در تمامی رسانه های اجتماعی و یا سایت ها و گروه هایی که فعال هستند، ارسال می کنند.

هر کاربری که توسط آن لینک به سایت دیجی فالوور وارد شده و تراکنشی انجام دهد، مقداری از سود اصلی به آن فرد خواهد رسید. سپس می تواند به سود دریافتی ، از دیجی فالوور برای خود فالوور خرید کند .

لازم به ذکر است که هر کاربر اینستاگرامی با هر تعداد فالوور، می تواند روش های فوق را انجام دهد و به راحتی فالوور رایگان دریافت کند.

تمامی فالوورهایی که از این سایت خرید می شوند، کاملا واقعی و فعال هستند. در هنگام ثبت سفارش کاربر می تواند نوع فالوورهای مورد نیاز را ( فالوورهای ارزان ، فالوورهای ایرانی ، فالوورهای خارجی ، . . . . . ) ، از بین گزینه های پیشنهادی انتخاب کند .

فالوور های خریداری شده به سرعت ، به حساب کاربری شخصی اضافه می شوند . به طور کلی طبیعی است که در بین تعداد زیادی فالوور، چند عدد فالوور فیک هم وجود داشته باشد. اما تعداد این فالوورهای فیک کم بوده و هیچ تاثیری در عملکرد کلی حساب کاربری شخص ، نخواهند گذاشت . هم چنین قوانین و الگوریتم های اینستاگرام نیز مغایرتی ندارند .

از آن جایی که این فالوور فعال و واقعی است، به محض اضافه می شود به حساب کاربری شروع به فعالیت می کنند.

آن ها می توانند پست های فرد را لایک کنند، برای او کامنت گذاشته و حتی از استوری هایی که آپلود می کنند نیز، بازدید کنند.

این کار به مرور باعث می شود تا بازخورد / Insight کلی حساب شخصی افزایش چشمگیری پیدا کند . زمانی که باز بالا باشد، پست های فرد توسط افراد بیشتر دیده می شوند و این امکان را دارند که آن پست ها، به صفحه اکسپلور راه پیدا کنند، افزایش پیدا خواهند کرد.

روش های بسیار جهت افزایش فالوور رایگان در اینستاگرام وجود دارد، که تمامی آن ها کاملا رایگان بوده، اما نسبت به روش خرید فالوور، به زمان بیشتری نیاز دارند.

برخی از افراد به دلیل نداشتن هزینه کافی و یا عدم اعتماد به سایت های فروش فالوور، می گیرند تا از روش های طبیعی، مخاطبین جدید را به حساب کاربری خود جذب کنند.

معمول روش های طبیعی به تنهایی اثر بخشی کافی را ندارد و می بایست با چند روش دیگر ترکیب شود تا باعث افزایش فالوور شود . در ادامه به برخی از این روش ها پرداخته شده است .

افزایش فالوور رایگان از روش های درمانی
افزایش فالوور رایگان از روش های درمانی

مکرر اما صحیح از هشت استفاده، یکی از ساده ترین و ساده ترین روش هاست، که باعث جذب مخاطبین جدید می شود.

هر پست با توجه به مطالبی که باید داشته باشد، هشتگ مرتبط و مناسب را داشته باشد. این که چه کلمه ای به عنوان هشتگ انتخاب می شود، چه تعداد پست درون آن هشتگ وجود دارد، چه ساعتی از شبانه روز از آن هشتگ استفاده می شود، . . . همگی از خیلی زیاد می شود .

به عنوان مثال هشتگهایی که نیمه شب مورد استفاده قرار می گیرند، نسبت به آنهایی که در اوایل شب استفاده می شوند، بازخورد کمتری دارند.

از همین رو به توصیه می شود پیش از آپلود پست، به زمان و هشتگ های انتخاب شده توجه کافی و لازم را داشته باشید.

از دیگر مواردی که در جذب و یا استفاده از موارد مورد بررسی است، می توان به کپشن / Captionاشاره کرد . اینستاگرام فضایی است که بیشتر جهت انتشار عکس و فیلم مورد استفاده قرار می گیرد .

از همین رو که قصد دارند فالوورهای زیادی داشته باشند، توصیه می شود که در انتخاب کپشن دقت به خرج دهند.

در صورتی که کپشن یک پست طولانی و خسته کننده باشد، مخاطب آن را به طور کامل نمی خواند و جذابیت عکس یا کلیپ نیز، از بین خواهد رفت.

کپشن مختصر ، مفید و معرفی کننده پست باشد . در صورتی که لازم است کپشن طولانی باشد، بهتر است فرد خلاقیت به خرج داده و نگارش بسیار جذابی داشته باشد. این کار باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خواندن ادامه توضیحات زیر پست شود .

زمانی که مخاطبین جدید جهت چک کردن پست ها و مطالب، به یک حساب کاربری وارد می شوند، به ظاهر آن صفحه می توانند انجام دهند.

انتخاب یک تم و رنگ ثابت می تواند کمک زیادی به آراستگی صفحه کند . هم چنین می توان یک خلاقانه و جذاب را نیز برای بخش استوری های هایلایت / highlight انتخاب کرد .

نام کابری ( ID , Username ) که انتخاب می شود، باید خلاقانه، کوتاه و مرتبط با محتوای اصلی حساب کاربری باشد.

در واقع نام کاربری باید به گونه ای باشد که مشابه آن در اینستاگرام وجود نداشته باشد و در ذهن مخاطب باقی بماند. از پست گذاشتن بیش از حد خودداری شود. چرا این کار باعث خسته شدن فالوور ها و مخاطب می شود . در مقابل می توان مطالب مهم را استوری و سپس هایلایت کرد .

بسیاری از فروشگاه های آنلاین در اینستاگرام ، هر چند مدت یک بار مسابقاتی را در صفحه خود می کنند.

معمولا از شرکت کنندگان می خواهند که دوستان خود را در زیر پست مربوط به مسابقه ، منشن کرده و یا پست را بازنشر دهند.

با این کار افراد بزرگسال از مسابقه مشخص شده و در تصویری که روند مسابقه به اندازه کافی خلاقانه و جذاب باشد، ترغیب می شوند تا در شرکت کنند.

برگذاری مسابقات و قرعه کشی ها بایستی کاملا عادلانه و سر وقت باشد . در صورتی که شرکت‌کنندگان از مسابقات نتیجه کافی را داشته باشند، صفحه را فالو کرده، تا مسابقات بعدی نیز شرکت کنند.

ابزاری که در حساب کاربری تولید می شود، باید جذاب، خلاقانه و بی نقص باشد. محتوای تکراری و خسته کننده، هیچ جذابیتی برای مخاطب ندارند.

با بر نظرسنجی های مختلف می توان توسط فالوور ها ، نقاط ضعف پست ها را پیدا کرد . سپس در جهت بر طرف کردن نقاط ضعف و تکیه بر نقاط قوت ، اقدام کرد .

زمانی که محتوای یک صفحه به اندازه کافی جذاب و خلاقانه باشد، دیگر نیازی به انجام تبلیغات نیست. فالوور ها با دنبال پست و استوری ها را کرده اند و حتی آن ها را بازنشر می دهند .

همان طور که گفته می شود برخی از کاربران ها روش های طبیعی و عده ای دیگر، روش فالوور را می خرید می خرید. روش های طبیعی که در بالا ذکر شدند، همگی هستند و در نهایت باعث افزایش فالو خواهند شد. اما به مرور و آهسته .

زمانی که فردی فالوور های مورد نیاز خود را می خرید، این فالوور در کوتاه ترین زمان ممکن، به حساب کاربری وی اضافه خواهد شد. از دیگر ویژگی های خرید فالوور توسط سایت دیجی فالوور، این است که فالوور ها ریزش بسیار کمی دارند.

فالوور های خریداری شده ربات نبوده و مشکلی را برای حساب شخصی ایجاد نخواهند کرد . از همین رو به بودجه کافی اما زمانی کم در اختیار دارند، توصیه می شود خرید فالوور از دیجی فالوور را امتحان کنند.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!