خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

گیت های بازرسی، دستگاه های فلزیاب و گیت های دروازه ای که یکی از فلزات را می توان از الزامات ساختمانی و اماکن می ساخت. چندین تقسیم بندی این دستگاه ها بر اساس تعداد زون و نوع نمایشگر بسیار متعارف می‌باشد، اما یکی از موارد بسیار مهم در طبقه بندی این تجهیزات، سیستمگر آن و همچنین قابلیت هائی است که در محیط های مختلف خودنمائی کند.

به صورت کلی فلزات بر دو نوع تقسیم بندی می شوند. گروه اول آهنی میباشند که به نوع و آلیاژ آن در رده های فلزی قرار میگیرند – آهن – استیل – فولاد و گروه های مشابه از این سری میباشند. این فلزات توسط آهنربا بسرعت جذب می‌شوند. توانایی مغناطیسی این گروه فلزات بسیار زیاد بوده و به‌همین دلیل در میدان مغناطیسی قرار می‌گیرند، میزان تغییر میدان در آنها زیاد بوده و براحتی تشخیص داده می‌شود.

بخش دوم فلزات غیرآهنی می‌باشند که توسط آهنربا نمی‌شوند و بدلیل واکنش بسیار کمتری دارند در میدان مغناطیسی – لزوماَ تشخیص آنها بسیار سخت تر می‌باشد.

از طرفی در زمانی‌که همزمان یک فلز آهنی و غیرآهنی همراه فرد باشد حتماً سیستم فلزی را در اولویت قرار داده و آن را تشخیص می‌دهد و به دلیل وجود فلز غیرآهنی تشخیص داده نمی‌شود. قلبلیت های سیستمی از این پس خودنمایی می کند. یعنی توانائی های سیستم جهت تشخیص فلزات غیرآهنی و موارد مشابه.

اگر می‌توان آن را طوری برنامه‌ریزی کرد تا در تمام موارد قابل استفاده، بسیار مهم باشد و اینجاست که سیستم اصلی دستگاه حائز مهم است و قابل بررسی خواهد بود. بنابراین، این است که برخی از مصرف کنندگان حاضرند قیمتی برابر با قیمت گیت را داشته باشند و خود را انتخاب کنند از یک برند خاص که برنامه های توانمندی بالا و با کیفیتی را انتخاب کنند.

شرکت پیمان گزاران یکی از پیشگامان تولید گیت های فلزی خود در ایران در حال حاضر دو مدل از پیشرفته ترین سیستم های را در ایران ارائه می کنند. توانمندی بسیار بالای این سیستم ها در برنامه ریزی، جایگاه ویژه ای را برای این دستگاه ها برگزیده است. به صورت بسیار خلاصه برخی از ویژگی های خاص بفرد این تجهیزات ارائه می شود.

  1. سیستم می تواند در مد انتخاب فرکانس به صورت دستی و یا خودکار قرار گیرد، در حالت خودکار در هنگام روشن شدن به صورت خودکار فرکانس های مختلف را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب می کند. این موارد نمی تواند بهترین انتخاب باشد. به عنوان مثال اگر هدف شناسائی قطعات غیرفلزی باشد، مانند قطعات برنج – مس و یا تجهیزات و امثالهم – در این موارد محدوده فرکانسی بسیار حائز اهمیت است، زیرا هرکدام از این موارد در یک محدوده‌ای بهترین پاسخ را می‌دهند. و برای رفع این مشکل شما می‌توانید به طور خودکار انتخاب کنید و همچنین بر اساس حوزه مورد نیاز خود محدوده بالا، یا میانی فرکانس را حذف کنید.
  2. بسته به نوع کاربرد انتخاب فلزات و یا غیر آهنی یک گزینه بسیار مناسب برای کاربر می‌باشد و می‌تواند بهترین وضعیت پاسخگویی را برای سیستم نسبت به تشخیص درست و دقیق سیستم فراهم کند. در صورتی که فلزات غیر آهنی انتخاب شوند، سیستم در تشخیص فلزات غیر آهنی خواهد بود که حجم فلزات خیلی بالا باشد. به عنوان مثال هدف تشخیص خروج مس و برنج و یا آلیاژهای مشابه غیر فلزی می‌باشد، در این صورت درجه سیستم تشخیص فلزات غیرآهنی بوده و اقلام فلزی کوچک را در نظر نمی‌گیرند و با دقت بسیار بالا می‌توانند این اقلام را شناسایی کنند.
  3. می‌توان به نیاز خود سیستم را تنظیم کرد که فقط در یک نقطه که بالاترین مقدار فلز می‌باشد نشان‌دهنده عکس‌العمل باشد و آن محدوده مشخص شود و یا در هر نقطه متفاوتی از بدن و یا در هر نقطه از بدن که فلز نشان دهد عمل کند. هشداری را نشان دهد. این موضوع خیلی مهم است، زیرا اگر روی نقطه با بالاترین حجم فلز باشد، در تنظیم دقیق، نقاط دیگر نمایش داده نمی‌شود. مثلاً در صورت داشتن موبایل و کمربند اولویت با موبایل بوده و دیگر هشداری در خصوص کمربند نمی‌دهد. ولی اکر در جای اولویت تمام موارد باشد، هر دو را نشان می‌دهد.
  4. همچنین دارای دو سطح دسترسی مختلف برای کاربران بسیار مهم می‌باشد، زیرا ویژگی خاص و ویژه است که در جهت تغییرات اصولی در انتخاب کارفرما نمی‌تواند توسط اپراتور براحتی انتخاب شود و تغییر داده شود.
  5. از دیگر قابلیت های سیستم امکان شمارش نفرات عبوری در یک جهت، یا هر دوجهت است. همچنین در صورت انتخاب خودکار سیستم فرکانس بر اساس کانال فرکانس مشخص شده توسط سیستم می تواند صدای هشدار سیستم تغییر کند.

شرکت پیمان گزاران با بهره گیری از بهترین تجهیزات فنی و الکترونیکی با قابلیت های بسیار بالا ارائه شده است. این سیستم نیازهای کاربران را بر حسب هر نیازی می‌تواند داشته باشد و امکان استفاده از آن را با بالاترین امنیت امنیتی برای دستگاه‌های مختلف اجرائی فراهم می‌آورد.

دستگاه گیت بازرسی مدل PG-300 و PG-315 یکی از کارآمدترین و بهترین دستگاه جهت استفاده در کلیه مکانهای حفاظتی می‌باشد. دستگاهی که قادر است تا بسته به نیاز باشد و در هر مکانی با هر نیازی مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این برای این گیت فلزیاب دروازه ای مدل PG-6150، یک دستگاه بسیار منحصربفرد با دقت بالا و دارای 45 زون قابل برنامه ریزی، بدنه بسیار مقاوم IP66، نمایشگر LCD 7 این گزینه کاملاً رنگی بسیار مناسب جهت کاربری های بسیار حرفه ای می باشد.

همچنین فلزیاب های تولیدی این شرکت در سه کلاس مختلف جهت کلیه نیازهای حفاظتی قابل ارائه می‌باشد.

دستگاه فلزیاب دستی مدل PG-1205 مناسب جهت امور حفاظتی همراه با غلاف چرمی باطری قابل شارژر و شارژر استاندارد و کیفیت بسیار بالای بدنه با دقت بسیار زیاد یک سیستم کارآمد می‌باشد.

گیت بازرسی و فلزیاب؛  ویژگی ها و توانمندی های منحصربفرد آن

دستگاه فلزیاب دستی مدل PG-160 با توانمندی و دقت بسیار بالا با نمایشگر LCD و تغییر صدای زنگ بر حسب حجم و میزان فلز همراه با باطری قابل شارژ و شارژر USB Type C یکی از منحصربفردترین دستگاه های فلزیاب در این حوزه می باشد.

گیت بازرسی و فلزیاب؛  ویژگی ها و توانمندی های منحصربفرد آن

دستگاه فلزیاب دستی مدل PG-150 یک دستگاه با دقت بسیار بالا برای تشخیص قطعات فلزی بسیار کوچک و یا آلیاژهای فلزی با دقت بسیار بالا و کیفیت بی نظیر است. با این دستگاه می‌توان ذرات بسیار ریز کلیه آلیاژهای فلزی را تشخیص داد. این دستگاه براحتی می‌تواند در پروتزهای داخل بدن و یا دندانهای پرکرده را تشخیص دهد.

این دستگاه‌ها دارای تأئیدیه رسمی از دفتر راستی آزمایی بین‌المللی رهگیرشهاب، زیر نظر اداره استاندارد ایران بوده و همچنین با عرضه CE به بازار عرضه می‌شود. راندمان بسیار بالا امکان استفاده در کلیه مکانها با کیفیت بسیار بالا، دقت بالا و خطای بسیار کم از ویژگی های این سیستم ها می‌باشد.

شرکت پیمان گزاران دارای گواهینامه IMS , ISO9001 , ISO14001 , ISO45001 و گواهینامه CE جهت دستگاههای فوق می‌باشد.

کلیه دستگاه های شرکت دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش حداقل برای ده سال میباشند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!