بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجوی اطلاعات در جهان گوگل است که اصلی ترین شاه کلید تبلیغات برای صفحات وب شما نیز می شود. با توجه به اینکه گوگل ادز را به صورت هدفمند و در زمان ها و صفحات مناسب به مخاطبین بالقوه که مورد نظر بیزینس شما را نشان می دهد به سمت شما سوق داده می شود. اگر در هر شهر یا کشوری می توانید از این سرویس استفاده کنید. از تبلیغات گوکل ادز می توان به هدفمند بودن و تبدیل بالاتر به دلیل هدف قرار دادن قشر خاصیت نام برد.
پلتفرمی که برای تبلیغات شما در گوگل در نظر گرفته شده است گوگل ادز (Google Ads) نامی است که با استفاده از تبلیغات به کمک این پلتفرم می توانید به مخاطبینی که محتوای وب سایت شما نیاز دارید را نشان دهید. اگر در حال جستجو در گوگل هستید، اگر در کنار عبارتی که سرچ کردید آگهی نشان داده می شود بیان کننده همان تبلیغات گوگل است که با توجه به سرچ خود در گوگل نشان داده می شود.

در پلتفرم گوگل ادز صاحبان کسب و کار تبلیغ با نوشتاری با توجه به نوع کسب و کار و هدفی که در سر تولید می کنند و برای تبلیغ متنی می سازند کلید واژه مهم می توانند و سپس درخواست خود را ثبت کنند. در این زمان اگر در کلمات گوگل استفاده می شود، به عنوان کلید واژه انتخاب کردید را جستجو می کنید که نشان دهد تبلیغ شما به آنها بالا می رود. به همین دلیل است که با قطعیت تبلیغات در گوگل را هدف قرار می دهد که نوع تبلیغ در فضای وب برای مخاطبین می باشد و بهترین امکانات را برای صاحبان کسب و کار در تبلیغات می آورد. هزینه‌های این گونه تبلیغات به صورت کلیکی محاسبه می‌شوند و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغ شما کلیک می‌شود، می‌توانید هزینه‌های متفاوتی را نیز دریافت کنید. هنگام سرچ کلمات توسط کاربران; گوگل با در نظر گرفتن ضوابط و قوانین مشخص تبلیغات را از بین پیشنهادات مختلف نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: سئو در اصفهان

در صورتی که تبلیغاتی درست از تبلیغات در گوگل استفاده کنید، می تواند در کسب و کار آنلاین شما در اصفهان بسیار شگفت انگیز باشد. از عواملی که مستقیماً بر این موضوع تأثیر می گذارند، می توان به عناوین زیر توجه کرد:
· انتخاب صحیح ترین کلمات کلیدی که کاربر آن را سرچ می کند.
· محاسبه و تنظیم هزینه برای کلمات انتخاب شده.
· تنظیم و تدوین تبلیغات تبلیغاتی درست برای تارگت کردن مشتریان بالقوه.
· داشتن سیاست هایی که در جذب کاربر وارد صفحه شما می شود.
اگر دانش و تخصص لازم در حوزه تبلیغات گوگل را نداشته باشد طبیعتا به نتیجه ای مانند ناکارآمدی تبلیغات در وب سایت رسید و به جای سود بردن ضرر هم دید اما اگر با افراد متخصص این حیطه در سطح استان اصفهان در ارتباط باشید و از آن ها باشید. راهنمایی و مشاوره برای تأثیر کارآمد تبلیغات را می بینید.

تبلیغات در گوگل برای کسب و کار اصفهانی چقدر هزینه خواهد داشت؟

ساخت اکانت در پلتفرم گوگل ادز رایگان و بدون هزینه است. در کسب و کار های متفاوتی که به ازای هر کلیک باید پرداخت شود متفاوت خواهد بود. در حقيقت سود به دست آمده از جذب افرادي كه كلمه كليدي انتخابي و سودآوري و كار شما را جستجو كرده و قيمت يك كليك به ازاي آن كلمه كليدي را تعيين مي كند. برای اینکه تبلیغ در گوگل را انجام دهید باید کار با این سیستم را آموزش ببینید و انتخاب کنید و خودتان هدایت تبلیغات را انتخاب کنید، اما بهتر است که وجود داشته باشد. شما می توانید مدیریت و اجرای تبلیغات در گوگل را به یک فرد متخصص در اصفهان ارائه کنید تا به نحو احسن تبلیغات کسب و کار اصفهانی شما را در فضای وب سازمان دهی کند.

قبل از هرنوع اجرایی برای تبلیغات باید بودجه خود را مشخص کنید و مطابق با بودجه خود استراتژی تبلیغاتی را طراحی و اجرا کنید. تاثیر مثبت گوگل بر سئو صفحات را نمی توان نادیده گرفت و شناسایی کرد صفحه شما توسط گوگل بر سایت قابل انکار نیست. شما از طریق ارتباطی که با متخصصین تبلیغات گوگل می توانید زیرساخت های تبلیغاتی صفحات وب خود را انتخاب کنید و با افزایش شاخص نرخ کلیک بر صفحه وب خود کاربران بالقوه را به کاربران وفادار به وب خود تبدیل کنید. افراد متخصص گوگل می تواند با تعیین محتوا و تبلیغات صفحه شما خدمات و محصولات ارائه شده را نسبت به رقبا به صورت برتر نشان دهید و اینگونه کاربرانی که نیازمند خدمت و محصول شما هستند را به سایت خود حرکت دهید.

بیشتر بخوانید: مدیریت اینستاگرام در اصفهان

1- تبلیغات بصورت هدفمند
تبلیغات اگر هدفمند باشند به شما امکان می دهد با پرسونای مخاطبین خود تبلیغ کنید. محصول و خدمات ارائه شده کسب و کارتان را به فرد نشان دهید. بنابراین می توانید فقط کاربران را به سمت خود جذب کنید که مد نظر شما هستند.
گوگل ادز این قابلیت را دارد که به شما اجازه دهد می دهد مخاطب خود را تعیین کند و همان ساعت و زمانی که به نظرتان بهترین بازدهی را برای تبلیغ تان مشخص کنید.
2- هزینه های خود را مدیریت کنید
گوگل مطابق با الگوریتم PPC هزینه تبلیغات وب سایت شما را تعیین می کند و شما فقط هزینه پرداخت را انجام می دهید که در آگهی تبلیغاتی کلیک کنید.
3- درصد موفقیت خود را محاسبه و آنالیز کنید
گوگل اطلاعات و آمار و ارقام مفیدی را در خصوص عملکرد تبلیغ تان به شما می دهد که با آنالیز این داده ها و رفتار کاربران می تواند نقاط ضعف و قوت تبلیغ خود را شناسایی کرده و آن را بهبود بخشد.
4- تبلیغات بدون مرز
در طی یک شبانه روز حدود 300000000 جستجو در گوگل صورت می گیرد این موتور جستجوی یک موتور جستجو برای مخاطب در سراسر دنیاست. طبعی است با قرار دادن در صفحاتی که می توانید از مرز کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید.
در نهایت با گوگل ادز تبلیغات کم هزینه و پرسود داشته باشید و کسب و کار خود را از سطح استان به مناطق دیگر بشناسانید. تبلیغات گوگل ادز کسب و کار خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ آداس بسپارید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!