گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام چگونه است؟ مشکل تیک آبی اینستاگرام را در کنار حساب کاربری برخی افراد دیده‌اید. برای گرفتن این تیک، حساب کاربری شما باید شرایط گرفتن تیک آبی در اینستاگرام را دارا باشد. تیک آبی در کنار نام کاربری در اینستاگرام، مانند تیک آبی در توییتر است و می‌فهمد که این حساب کاربری از سویی شناسایی شده است.

حساب شده به این معناست که پروفایلی که توسط پلتفرم رسانه های اجتماعی قابل ارزیابی است، پروفایل رسمی یک شخص یا یک نام تجاری است که هویت اصلی آن را نشان می دهد. عشق معمولی با پروفایل‌های شخصی در اینستاگرام نمی‌تواند تیک آبی دریافت کند. زیرا این قابلیت فقط برای اکانت‌هایی معتبر است که تعداد زیادی دنبال‌کننده دارند. در ادامه این مقاله از پلازا، راهکارهای آبی برای دریافت تیک را به شما توضیح دهید. در ویدیو زیر نیز می‌توانید با نحوه گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام آشنا شوید.

اعتبار اینستاگرام (Verification) به معنی ایجاد حساب کاربری اینستاگرام شما به عنوان «حضور مشهور یک چهره مشهور عمومی یا یک نام تجاری جهانی» است. حساب تایید شده در، یک نشان شناسایی شده را می‌آورد. این نشان مانند یک تیک آبی رنگ کوچک است که در کنار نام کاربری شما ظاهر می‌شود. شما نیز می‌توانید جهت دریافت تیک آبی اینستاگرام برای یک حساب کاربری شخصی یا یک حساب کاربری تجاری (Business account) اقدام کنید.

تیک آبی اینستاگرام به افراد کمک می‌کند تا از دنبال کردن حساب‌های کاربری جعلی جلوگیری کنند و نام‌های تجاری یا چهره‌های عمومی و معروفی که می‌خواهند در اینستاگرام دنبال کنند را به راحتی پیدا کنند. تیک آبی در قسمت جستجو (جستجو) و همچنین در کنار نام شما در پروفایلتان و در پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارید ظاهر می‌شود. تیک اینستاگرام به افراد کمک می‌کند تا حساب‌های کاربری واقعی و واقعی افراد یا نام‌های تجاری نظر خود را پیدا کنند.

به عنوان مثال، تیک آبی اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا با یک نگاه، تفاوت میان حساب کاربری یک فرد مشهور و حساب کاربری ایجاد شده توسط طرفداران او را تشخیص دهید. تیک آبی برای نام‌های تجاری نیز می‌تواند باعث افزایش دنبال‌کننده‌ها، نشان دادن اعتبار صفحه و همچنین جلوگیری از جذب دنبال‌کننده‌های شما توسط حساب‌های کاربری جعلی دیگر شود.

پیش از اینکه به روش های گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام بپردازیم باید در مورد شرایط آن صحبت کنیم. دریافت تیک آبی کار ساده‌ای نیست. باید شرایط گرفتن تیک آبی در اینستاگرام را داشته باشید. حساب کاربری اینستاگرام به صفحاتی اختصاص دارد که تشخیص هویت آن حساب کاربری «دارای اطلاعات عمومی» است. به عبارت دیگر، شما باید یک چهره عمومی مشهور یا یک نام تجاری جهانی باشید تا بتوانید تیک را دریافت کنید.

شما به شرایط خدمات شبکه (شرایط خدمات) و دستورالعمل‌های انجمن (دستورالعمل‌های انجمن) پایبند باشید و در اینستاگرام در وب‌سایت خود توضیح دهید، حساب شما باید دارای شرایط زیر باشد:

  • شخصیت صاحب اکانت معتبر باشید: بدیهی است شما دقیقاً همان کسی هستید که می‌گویید. یعنی یک شخص واقعی، یک شرکت تجاری ثبت شده یا یک نام تجاری.
  • شخصیت ها اکانت منحصربه فرد باشد: به ازای هر شخص یا هر نام تجاری، فقط یک حساب کاربری می‌تواند از این طریق تایید شود. اینستاگرام به تصاویری است که صفحات قانون مورد علاقه عمومی مانند گروه‌های مِم (Meme) را تایید نمی‌کند. حساب‌های ساخته شده توسط طرفداران یک شخص (Fan pages) نیز تیک آبی دریافت نمی‌کنند.
  • حساب باید عمومی باشد: اگر به دنبال مشاهده حساب اینستاگرام خود هستید، باید حساب شما برای همه قابل یا به عبارتی عمومی باشد. برخی از نام‌های تجاری با حساب‌های خصوصی (Private) سعی در گرفتن تیک آبی اینستاگرام دارند. اما این حساب‌ها از سوی اینستاگرام صلاحیت را نمی‌بینند.
  • جامع و کامل باشد: شما باید یک شرح حال کامل (بیو)، عکس پروفایل و حداقل یک پست در پروفایل خود داشته باشید.
  • قابل توجه و حائز اهمیت باشد: اینستاگرام خانواده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎

توجه داشته باشید که تیک آبی اینستاگرام از طریق فیسبوک امکان پذیر نیست. حتی اگر قبلا در صفحه فیسبوک مشخص شده باشد، به این معنا نیست که شرایط تیک در اینستاگرام را دارا هستید. تایید صحت و هویت در فیسبوک بسیار آسان تر از اینستاگرام است. در حالی که فیس بوک، کارها و سازمانهای کوچک را می‌کند، اما اینستاگرام مشخص شده است، تنها به حساب‌های «قابل توجه» که «دارای منافع عمومی» هستند و «احتمالاً جعل هویت آن‌ها وجود دارد» می‌کند.

شرایطی که در شرایط بالا خواندن، گرفتن Verified Badge اینستا، چیزی است که تمام کاربران با هر حساب کاربری موفق به انجام آن می شوند. فقط چهره‌های معروف و شناخته شده و همچنین برندهای معتبر به دریافت این قادر هستند. همچنین راه های گرفتن تیک آبی در اینستاگرام نیز تنها از طریق خود این اپلیکیشن است. می‌توان با دنبال کردن مراحل زیر، نسبت به گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام اقدام کنید.

۱- نماد منو در گوشه سمت راست بالای پروفایل خود را انتخاب کنید و روی نماد چرخ دنده کلیک کنید. گزینه حساب (حساب) را انتخاب کنید. سپس گزینه درخواست تأیید (درخواست راستی‌آزمایی) را انتخاب کنید.

حالا وارد صفحه ثبت درخواست برای گرفتن تیک شد. در قدم اول و بخش Step 1 باید خودتان را احراز کنید. در قسمت نام کاربری از نام کاربری قبل از شما نوشته شده است. در قسمت نام کامل باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. در قسمت نوع سند باید یک سند احراز هویت رسمی را انتخاب و آپلود کنید. با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید گواهینامه، پاسپورت، کارت ملی، پرونده مالیاتی، قبض خانگی یا یک اساسنامه شرکت را انتخاب کنید و دریافت کنید. بهتر است در صورت امکان پاسپورت را انتخاب کنید.

پس از این که این بخش‌ها را برای ارائه و تصویر مدرک مورد نیاز را آپلود کردید به قدم ۲ یا مرحله ۲ می‌رسید. در اینجا ثابت است که صفحه موردنظر، باید به یک برند یا چهره مشهور و شناخته شده باشد. ابتدا باید در بخش دسته بندی یا حوزه فعالیت خود را مشخص کنید. کادر بعدی مربوط به کشور است و بعد از آن نیز به دنبال‌کنندگان شماست و اینکه چرا شما دنبال می‌کنید. این قسمت مطمئنی است.

کمی پایین‌تر یک قسمت اختیاری دیگر است اما بهتر است این بخش را انجام دهید. در این قسمت می‌توانید لینک مقالات، حساب‌های دیگر خود را در سایر شبکه‌های اجتماعی که یک چهره را نشان می‌دهند، قرار دهید. ابزاری که برای انتشارش هزینه کرده باشد، مثل گزارش آگهی، حساب نخواهد کرد.

مطالب پیشنهادی : ۱۵ اپلیکیشن برتر پخش موسیقی آفلاین برای اندروید

در انتها روی ثبت یا Submit بزنید. نتیجه اینستاگرام را از طریق نوتیفیکیشن به شما اطلاع می‌دهد. حتما در پر کردن فرم بالا نهایت دقت را به خرج دهید. زیرا اینستاگرام بر اساس اطلاعاتی که می‌کنید، حساب شما را به بررسی قرار می‌دهد. انتظار نداشته باشید که اینستاگرام فورا به درخواست شما پاسخ دهد. هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان انتظار شما وجود ندارد. اما این پروسه ۳۰ کمتر ۲ روز و بیش از روز به طول می‌انجامد.

خرید تیک آبی اینستاگرام به هیچ‌وجه امکان‌پذیر نیست و اگر چنین ادعایی داشته باشید باید مراقب باشید. تیک آبی اینستاگرام رایگان است و هزینه‌های برای شما ندارد.

اینستاگرام هیچ گونه هزینه‌ای در قبال هیچ‌وقت درخواست تأییدیه از شما نمی‌کند و حتی ایمیلی برای شما در مورد درخواست یک حسابتان ارسال نمی‌کند. پس اگر درخواست مبنی بر پرداخت و یا ایمیلی برای جزئیات بیشتر دریافت کنید یا اگر کسی ادعای گرفتن تیک ابی اینستاگرام را در چند ثانیه داشت، بدون شکار افراد سودجو و کلاهبردار شده‌اید.

هرکسی می‌تواند بخواهد اینستاگرام را ارسال کند. اما کاملاً واضح است که ارسال حساب کاربری را تأیید کند، مطمئن نیست که حساب شما از جانب اینستاگرام حتماً خواهد شد. در این قسمت به چند نکته مهم درباره گرفتن تیک آبی اینستاگرام اشاره می‌کنیم تا برای حساب اینستاگرام خود شانس بیشتری داشته باشید.

داشتن یک پروفایل جامع و کامل یکی از مواردی است که اینستاگرام در هنگام تصمیم گیری در مورد اعتبار حساب کاربری شما، به آن توجه می کند. مطمئن شوید که تمام قسمت‌های بیوگرافی حساب اینستاگرام را با اطلاعات دقیق و مرتبط با خود و یا کسب و کار تکمیل کرده‌اید.

مطمئن شوید که در تمام مراحل بحران کاملا صادق و رو راست عمل کرده اید. از نام واقعی خود و یک دسته بندی دقیق برای حساب کاربری استفاده کنید. از همه مهمتر، برای اثبات هویت خود از یک سند واقعی و معتبر استفاده کنید.

اطلاعات شما باید واضح و صحیح باشد. در صورتی که به فکر تقلب در سیستم هستید، این را بدانید که اینستاگرام اعلام کرده است که در طول فرآیند بررسی حساب کاربری‌تان اطلاعات غلط یا گمراه کننده‌ای ارائه می‌کند، اگر تشخیص داده شود که شما حذف می‌کنید و می‌توانید نسبت به حذف حساب کاربری خود نیز اقدام کنید. اقدام کننده. پس بهتر است بدون تقلب و وارد کردن نادرست، حساب کاربری خود را تایید کرده و تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

مطالب پیشنهادی : آموزش روشن کردن بلوتوث کامپیوتر و لپ تاپ در ویندوز 7، 8، 10 و 11

حتی اگر دنبال‌کننده‌های زیادی داشته باشید، در خارج از حضور فعال، نمی‌توانید خود را «مهم و جالب توجه» نشان دهید. اگر کارمندان اینستاگرام در جریان بررسی حساب کاربریتان را تأیید کنید، شما را گوگل کنند (جستجو)، چه چیزی پیدا می‌کنند؟

مطمئن شوید که وب سایت یا وبلاگ شما برای ظاهر شدن در نتایج جستجو، بهینه سازی شده است. برای رشد آنلاین خود می‌توانید مهمان را در وبلاگ‌ها یا سایت‌های دیگر در نظر بگیرید؛ به سایت ویژه‌هایی که در حوزه فعالیت شما شناخته شده و مورد احترام هستند.

دستورالعمل‌های اینستاگرام بدین گونه است که شما برای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تأیید حساب کاربری خود باید حداقل یک پست در حساب خود داشته باشید. اما در واقع شما تا زمانی که نمی توانید در اینستاگرام حضور مستمر داشته باشید، نباید نسبت به دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید.

یک حساب، کاندید خوبی غیرفعال برای تایید اینستاگرام نیست. پس برای افزایش شانس دریافت تیک آبی، حتما به طور مرتب مطالب را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

یکی از قابلیت‌های جدید و البته قانون پذیرفته شده در اینستاگرام این است که شما اجازه بگیرید از اینستاگرام دیگر نیازی به تعداد مشخصی از مواردی که دنبال‌کننده هستند را داشته باشید. یعنی دیگر لازم نیست تعداد زیادی دنبال‌کننده داشته باشید تا بتوانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. اما داشته باشید که یکی از مواردی است که باید به خاطر حساب کاربری، «قابل توجه» شما باشد. تعداد دنبال‌کننده بیشتر نشان‌دهنده شاخص بودن شماست و همین امر، تیک آبی را برای شما ساده‌تر می‌سازد.

یکی از فاکتورهای دیگری که اینستاگرام به آن توجه می کند این است که شما تا چه میزان در خطر جعل شدن قرار دارید. مسلما یک حساب کاربری با تعداد دنبال‌کننده اندک در خطر جعل شدن قرار نمی‌گیرد. هرچه حساب کاربری شما بزرگتر و بیشتر باشد، احتمال دارد حساب اینستاگرام شما را بیشتر کند و این امر اینستاگرام را ترغیب می کند تا به شما تیک بی دهد و حسابتان را تایید کند.

حساب‌های کاربری دیگرتان را در بیو تبلیغ کنید و همچنین از بیو اینستاگرام استفاده کنید تا از مردمی که در جای دیگری نیز شما را دنبال کنند استفاده نکنید. اینستاگرام اذعان دارد که پروفایل‌هایی که شامل لینک‌های «Add me» در کانال‌های اجتماعی دیگر را تایید نمی‌کند.

مطالب پیشنهادی : بلوک چین چیست؟ همه چیز درباره فناوری بلوکچین به زبان ساده

اگر در ابتدا ارزیابی کنید، آنگاه زمانی که خود را به بهبود پروفایل و رشد مخاطبان خود بکنید. هرچه تغییرات لازم را اعمال کند و احساس کردید که حساب شما را می‌توان تأیید کرد، هیچ مانعی برای تلاش مجدد در جهت دریافت تیک آبی وجود ندارد. شما می‌توانید ۳۰ روز پس از اولین درخواست خود، برای دریافت مجدد درخواست بفرستید.

پس از دریافت ارزیابی خود، سعی کنید آن را از دست ندهید. دریافت تیک آبی پایان کار نیست و پس از دریافت آن باید برای حفظ آن داشته باشید. این معناست که شما باید از شرایط و قوانین اینستاگرام پیروی کنید و حساب خود را استاندارد و باکیفیت نگه دارید.

در صورتی که صفحه تیک آبی را تبلیغ کنید، به یک فرد دیگر تبدیل یا اقدام به فروش آن کنید حساب شما معلق خواهد شد. همچنین اگر مدام صفحه خود را از عمومی به خصوصی تغییر دهید ممکن است تیک از شما وجود داشته باشد.

ما در این مقاله به گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام پرداختیم. تیک آبی اینستاگرام را معمولا افراد مشهور و نام‌های تجاری جهانی دریافت می‌کنند و پروفایل‌های شخصی و معمولی در اینستاگرام را برای دریافت تیک آبی واجد شرایط می‌سازند. بنابراین، اگر شخص مهمی هستید، فعالیت‌های خاصی انجام می‌شود و شرایط گرفتن تیک آبی در اینستاگرام را می‌توان نسبت به دریافت آن و پیوستن به افرادی که در اینستا تیک آبی دارند، انجام دهید.

منابع:

راستی لایک و کامنت یادتون نره …