همه ما می‌دانیم اینستاگرام در این روزها به میزان زیادی پیشرفت کرده‌اند و همه کسب و کارها و فعالیت‌های خود را در این شبکه اجتماعی اجتماعی تر کرده‌اند، شاید هر یک از شما به این فکر افتاده‌اید که پیج اینستاگرام فعال در زمینه کسب و کار باشد. خودتان داشته باشید و آن را گسترش دهید. شما پیج اینستاگرام ایجاد می‌کنید و در آن فعالیت می‌کنید، اما به مرور زمان نیاز به فعالیت حرفه‌ای دارید و می‌توانید با محدودیت زمانی وارد شوید. اینجاست که کار ادمینی پیج اینستاگرام رشد می کند که در نهایت به این نتیجه می رسد که از ادمین اینستاگرام حرفه ای و فعال کمک بگیرید. در این تصمیم شما را همراهی می کند.

دقت داشته باشید که تصمیم به اجرای پیج کار ساده ای نیست چرا که برای داشتن پیج اینستاگرام موفق، باید پیج خود را به ادمین حرفه ای، متخصص و باتجربه در این زمینه بسپارید. اما قبل از پرداختن به این موضوع می توانم ببینیم آیا می توانی ادمین را با ربات های اینستاگرام جایگزین کرد یا خیر؟ علاوه بر این در مورد این که آیا ادمین ها در بالا رفتن میزان فروش صفحات نقش دارند یا خیر هم به صحبت می پردازیم. اگر شما هم دوست دارید در مورد ادمین برای پیج اینستاگرام اطلاعات کاملی بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

این روزها کسب و کارهای انلاین بیش از هر زمان دیگری فعالیت می کنند. بسیاری از کسب و کارهای سنتی در تکاپوی ارائه کسب و کار خود به صورت آنلاین نیز هستند. این یعنی ما رفته رفته شاهد تغییر در ماهیت بیس ها هستیم و کم به جایی میرسیم که عمده کسب و کارها به صورت آنلاین عرضه می شوند.

پیج اینستاگرام، برای پیشرفت نیاز به عواملی مانند تولید محتوای اینستاگرام، انتشار پست در زمان مناسب، جذب فالوور و حتی پشتیبانی دارند. طبیعتا همه این کارها را نمی تواند کاربر انجام دهد. اما در حال حاضر کاربرانی به وجود آمده اند که از این فرصت، به عنوان فرصت شغلی استفاده کرده اند. ادمین پیج اینستاگرام کسی است که همه وظایف و فعالیت های شما را در این شبکه اجتماعی انجام می دهد.

ادمین کوتاه شده واژه انگلیسی Administrator است که معادل آن در فارسی واژه “مدیر” به کار می رود. فردی که به عنوان ادمین مشغول به فعالیت است علاوه بر این که پاسخگوی تمام سوالات شما می تواند پیج اینستاگرام را مدیریت کند و این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. از جمله کارهایی که این شخص می تواند برای پیج کسب و کار شما انجام دهد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید انواع محتواهای مختلف اینستاگرام از جمله متنی، تولید عکس و طراحی گرافیکی، تولید ویدئو، igtv و ریلز
 • تحلیل و بررسی پیج شما و آنالیز آن از جنبه های مختلف و مقایسه با فعالیت های رقبا
 • ارائه امنیت کامل برای پیج
 • رشد و توسعه پیج کسب و کار و افزایش درآمد

استفاده از ادمین حرفه ای اینستاگرام غیرحضوری به شما کمک می کند تا بتوانید به پیشرفت پیج اینستاگرام خود سرعت بیشتری ببخشید. همچنین دقت داشته باشید که استفاده از ادمین اینستاگرام می تواند شرایطی داشته باشد؛ به این صورت که می توانید برای ادمین پیج ساعت کاری مشخص کنید و در نهایت با توجه به فعالیت ها و شرایطی که تفاوت ایجاد کرده اید از پیج خود خارج شوید. اگر شما هم به شما علاقه دارید و نمی توانید به فعالیت در پیج اینستاگرام خود بپردازید، نمادین پیج شما را به ادمین های حرفه ای و متخصص انجام می دهد.

یکی از رایج ترین پرسش های کاربران از تفاوت ادمین اینستاگرام و وبمسترها است. کاربران معمولا وبمسترها را با ادمین اینستاگرام اشتباه می گیرند یا هر دو را یک کاربر در نظر می گیرند. اما این امر کاملاً اشتباه است و این دو واژه کاملاً از مجزا هستند. وبمسترها به مدیران وب سایت ها گفته می شود که وظیفه آنها مدیریت تمام و کمال یک وب سایت اینترنتی است. در مقابل ادمین ها هستند که در سوشال مدیا و شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و مدیریت پیج ها را برعهده دارند. اما حوزه فعالیت ادمین های اینستاگرامی وب سایت ها را در بر نمی گیرد.

از دیگر پرسش های معمول کاربران این است که چرا از ربات ها برای مدیریت پیج خود استفاده نکنید؟ ربات طراحی اینستاگرام برای اهداف بسته به نیاز کاربر می توانند و مورد استفاده قرار گیرند. موضوعی از جمله جذب فالوورها، در بودن همیشگی برای پاسخگویی به مشتریان، لایک کردن پست های دیگر پیج ها و سایر موارد از این دست. ربات ها هیچ استراحتی ندارند و به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته و هر روز سال فعالیت هایی دارند که برای آن طراحی و برنامه ریزی شده اند.

به ربات شما قادر هستید و پیج را افزایش دهید و به شما کمک کنید تا موضوعی را افزایش دهید که در این زمینه وجود دارد که ممکن است این ویوها فیک باشند. به طور کلی کاری که ربات های اینستاگرامی انجام می دهند این است که میزان فعالیت شما و حساب کاربریتان را بیشتر و بیشتر می کند. هر قدر این فعالیت ها افزایش پیدا کند آنگاه میزان ویوهایی که دریافت می کنند بیشتر می شوند

پست، استوری، آی جی تی وی، ریلزها و به طور کلی محتوایی که برای تولید آنها زحمت کشیده و آنها را با این کار بیشتر و بهتر دیده شده و بیشتر می کنند. در مقابل ربات ها ادمین ها هستند. شاید ادمین ها مانند ربات 24 ساعت نباشند و بهره وری ربات را نداشته باشند اما مزیت های دیگری دارند که عموم کسب و کارها می کنند آنها را می گیرند. مهم‌ترین ویژگی‌های دوستانه، انتخاب فالوورها با دقت بالا و دوری از فالوور فیک، امکان پاسخگویی دقیق و رفع ابهام و … همه و همه مزیت‌هایی هستند که ادمین‌ها برای پیج شما به ارمغان می‌آیند.

یکی از مواردی که جای بحث زیادی دارد وظایفی دارد که برای ادمین پیج اینستاگرام مطرح می شود. کار ادمین اینستاگرام کاملاً وابسته به پیجی است که در آن مشغول به فعالیت هستند. برخی از صاحبان پیج تنها نیاز به ادمین اینستاگرام دارند که به دایرکت ها پاسخ دهد، اما برخی دیگر از کار ادمین اینستاگرام را تولید محتوا می کنند و مدیریت پیج را نیز به صورت تمام و کمال انجام می دهند. در نتیجه وظایف ادمین ها شرح مشخصی ندارد و کاملا بسته به پیجی است که در آن فعالیت می کند. این تغییر فعالیت در درآمد ادمین حرفه ای تاثیرگذار است و درآمد آنها را می کند. در ادامه از رایج ترین وظایف ادمین اینستاگرام را می کنیم:

ادمین پیج برای اینستاگرام در مقابل وظایف خود را دریافت می کنند، وظایفی را به عهده می گیرند. شما به کارفرما معروف می‌شوید و در صورتی که برای پیج اینستاگرام به عنوان وظیفه خود را انجام دهید، می‌توانید به او تذکر دهید. برای آشنایی بیشتر با وظایف ادمین اینستاگرام چند مورد را بیان می کنیم.

 • تولید محتوای تصویری، ویدئو، igtv، ریلز و … از مهم ترین وظایف ادمین حرفه ای اینستاگرام
 • ایجاد بهترین کپشن برای پست و استوری برای دریافت بیشترین کال تو اکشن با فالوورها
 • پشتیبانی پیج در انجام مراحل تعیین شده برای ادمین پیج اینستاگرام
 • ایجاد تقویم برای پست و استوری
 • هایلایت کردن استوری های مهم برای بازدید فالوورهای جدید
 • مدیریت محتوا منتشر شده در اینستاگرام و استفاده از گاید اینستاگرام
 • افزایش فالوور
 • افزایش لایک، کامنت و ویو پست
 • استفاده از روش های بازاریابی و تبلیغاتی
 • استفاده از هشتگ بهینه، پربازدید و هشتگ تخصصی مربتط با فعالیت پیج اینستاگرام
 • پاسخ دهی سریع و کامل به کاربران مانند ریپلای استوری، دایرکت و کامنت زیر پست ها
 • مشاوره به صاحب پیج و طراحی استراتژی در مارکتینگ اینستاگرام
 • حذف کامنت های نامرتبط از پست های اینستاگرام
 • جذب فالوور هدفمند با استفاده از روش های جدید و پربازده
 • طراحی برنامه ریزی منظم برای افزایش لایک، ویو و کامنت
 • استفاده از حرفه ای ترین پلتفرم های تولید محتوا
 • افزایش امنیت پیج اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن
 • در صورت نیاز آشنایی با زبان انگلیسی
 • بهینه سازی پروفایل پیج اینستاگرام از جمله های ادمین حرفه ای اینستاگرام
 • داشتن ارتباط هایی برای ارتباط با اینفلوئنسر های اینستاگرام
 • تسلط به شیوه های مختلف بازاریابی علی الخصوص دیجیتال مارکتینگ
 • جستجو در افزایش اینگیجمنت یا همان نرخ پیج
 • پیدا کردن بهترین زمان برای انتشار پست ها برای بهتر دیده شدن

مراقب باشید که شاید تمام موارد گفته شده از وظایف ادمین اینستاگرام نباشد و شما با توجه به نیاز به پیج خود آنها را انتخاب کنید. درآمد ادمین اینستاگرام غیرحضوری را وظایفی که به آن داده می شود، مشخص می کند. اما برای آشنایی بیشتر با خدمات ادمین و ارائه می دهد که توضیح کوتاهی در مورد مهترین وظیفه ادمین ها می دهد.

به این نکته توجه کنید که در مدیریت پیج اینستاگرام مدیریت محتوا مهم است. این کار از تولید محتوا تا ادیت و انتشار تولید شده در بر می گیرد. علاوه بر این برای انجام تبلیغات به ویژه استفاده از تبلیغاتی که بازدهی بالا برای پیج از موارد مدیریت پیج قرار می گیرد باید با دقت به آن پرداخت شود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!