برخی از کاربران برخی از عناوین را سرچ می کنند اما به نتیجه نمی رسند به این عناوین کیورد گپ می گویند. در این نوع عناوین شما رقابت سختی را ایجاد می کند زیرا رقیب های قدرتمند شما بر روی این عناوین تولید محتوای تولید شده اند و شما می توانید با انجام سئو در کنار تولید محتوا به رتبه های یک گوگل برسید و سایت خود را افزایش دهید.

کیورد گپ ها به دو نوع کیورد گپ های لنگ تیل و کیورد گپ های شورت تیل تقسیم می شوند در این دو نوع کیورد گپ ها در میزان سرچ، تعداد کاراکتر، تعداد نتایج با متفاوت متفاوت است که در ادامه بررسی به هر یک از آن ها می توان دید. چرداخت.

شورت تیل ها بیشتر عناوین دو سیلابی است در این نوع از کیورد گپ ها رقابت نسبتا به کیورد گپ های لانگ تیل سخت تر است اما نکته ای در مورد کیورد گپ های شورت تیل را باید بدانید که شما می توانید کیورد گپ های شورت تیل را داشته باشید. برای عناوین صفحات لندینگ و دسته هایتان استفاده کنید و سپس به تولید محتوا و سئو بر روی صفحات وب سایت شروع کنید.

لنگ تیل ها عناوین چهار سیلابی و یا بالاتر هستند که رتبه های بالا را در این کیورد گپ بسیار آسان می گیرند. از کیوردگپ های لانگ تیل بیشتر برای مقالات خود استفاده کنید تا بتوانید سایت ترافیک خود را افزایش دهید و رتبه های برتر گوگل را از آن خود کنید.

خیلی زیاد کیورد گپ ها برای هیچ سئو منیجر و وب مستری پوشیده نیست زیرا داشتن رتبه های یک گوگل و ترافیک بالا ملزم به این است که کاربران به محتوای مورد نیاز خود نیاز دارند و بدون استفاده از کیورد گپ امکان پذیر نیست.

ابزارهای بسیار زیادی در زمینیه استخراج کیورد گپ ها وجود دارد که این کار را برای ما آسان می کند که در این بخش از مقاله به معرفی و بررسی کوتاه این ابزارها می پردازد.

سمراش یکی از بهترین و بهترین ابزارهای دنیای سئو است که برای بسیاری از شاخه های دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو کاربرد دارد. اما این سایت یک ابزار اختصاصی برای استخراج کیورد گپ ها به نام keyword gap tool دارد که شما می توانید با وارد کردن وب سایت های رقیب کیوردهایی که رقبایتان کار کند یا کم کار کرده اند را وارد کنید.

همچنین این ابزار را به شما نشان می دهد که کیورد گپ های مختلف در موبایل سرچ شده اند یا در دسکتاب البته این نکته را نیز باید بگوییم که سایت سمراش نسبت به سختی استفاده می کند.

این مقاله توسط بابک رمضانی نوشته شده است

این سایت ابزار اختصاصی برای پیدا کردن کیورد گپ نیست اما به شما کلمات کلیدی سخت را نشان می دهد و شما می توانید با انتخاب کلمات کلیدی که سختی کم تری دارند لیستی از کیورد گپ ها را در اختیار داشته باشید.

سایت رنک فایند یک ابزار ایرانی است که شما با وارد کردن کلمه کلیدی خود می توانید به راحتی گپ های حوزه فعالیت خود را بسازید همچنین کیورد گپ یاب رکن دارای چهار الگوریتم است که کارکرد کلمات کلیدی را برای شما آسان می کند.

  • الگوریتم اول(لنگ تیل): این الگوری، گپ های لنگ تیل را به شما تحویل می دهد که سختی کمی داشته و نتایج خود را در این کلمات بسیار آسان می کند.
  • الگوریتم دوم(شورت تیل): این الگوریتم، گپ تیل را برای شما شور می کند و شما می توانید در ساخت لندینگ ها و دسته های خود از این الگوریتم استفاده کنید.
  • الگوریتم پیشرفته: ترکیب دو الگوریتم بالا، الگوریتم پیشرفته تر است که کیوردهای کامل تر و جامع تری را به شما تحویل می دهد.
  • الگوریتم سوپر لنگ تیل: بعد از تولید محتوا برای کیوردهای به دست آمده از الگوریتم های بالا شما می توانید از الگوریتم سوپر لانگ تیل استفاده کنید.

ابزاری مناسب برای سئو کاران مبتدی با رابط کاربری نسبتا آسان اما در ابزاری بسیار تکمیل و کاربردی در سئو همچنین این سایت دارای یک ابزار اختصاصی برای پیدا کردن کیورد گپ ها به نام Content Gap است.

برای آموزش استفاده از ابزار کیورد پلنر کلیک کنید

عاملی که گفتیم کیورد گپ یکی از عوامل موثر در افزایش ترافیک سایت است اما این سوال اینجاست که چگونه این کیورد را از خود گوگل پیدا کنیم؟ یکی از راحت ترین روش های استخراج دستی کیورد گپ ها از گوگل سرج کلمات کلیدی است و پیدا کردن این کلمات از پیشنهادات (ساجست ها) و جست و جو های مرتبط (رلیت ها) است.
به عنوان مثال در این قسمت با سرچ کلمه کلیدی ارز دیجیتال، گوگل به شما عناوین پر سرچ را نشان می دهد.

دومین راه استخراج کیورد گپ ها از ابزار رایگان گوگل ترند است. این ابزاری که در سال 2006 توسط شرکت گوگل رونمایی شده است به شما کمک می کند تا برای سرچ ترین موضوعات و عناوینی که توسط کاربر سرچ می کند را استخراج کنید همچنین برای این که شما می توانید میزان سرچ دو کلمه را با ترکیب مقایسع کنید. می توانید روند جست و جوی آن را نیز در بازه های مختلف ببینید.

منبع: https://rankfind.net/what-is-keyword-gap/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!