✍🏻ینکس به منظور ادامه با کاربران وفادار خود مسابقه همراه در مسابقه فیوچرز، ویدیویی فیوچرز کوینکس با یک جایزه خارق العاده را در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲( ۳ تیرماه الی ۱۶ تیرماه ۱۴۰۱) برگزار می کند تا فرصتی برای به اشتراک گذاشتن مهارت های خود و معرفی آن به معاملات گران فیوچرز باشد . شرکت‌فروشندگان با آپلود ویدیوهای ظبط کرده خود را در یوتیوب و آپارات با فیوچرز کوینکس، جوایز باورنکردنی را به دست آوردند.

پس از برگزاری این رویداد، کوینکس هزاران ویدیوی خوش ساخت و جذاب را از کاربران جهانی دریافت کرد. برای بررسی این آثار عالی می‌توانید [CoinEx Futures] را در یوتیوب و یا کلمه[فیوچرز کوینکس] را در آپارات جستجو کنید. علاوه بر این، این مسابقه همچنین باعث رونق نتیجه فیوچرز در کوینکس می شود. در طول این رویداد، بسیاری از کاربران روند آتی در کوینکس را برای ساخت ویدیوهای خود تجربه کردند و با آن کاملا آشنا شدند. از طرف دیگر، کاربران با انجام فیوچرز جوایز دلاری بیشتر به دست آوردند و از کیفیت آتی کوینکس به وجد آمدند.

کاور برخی از ویدیوهای ارسالی کاربران
کاور برخی از ویدیوهای ارسالی کاربران

از میان ارسالی ها توسط کاربران جهانی کوینکس، تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان از انواع قراردادهای آتی در کوینکس (وب و اپلیکیشن) را ضبط و نشان دادند. در همین حال، برخی از شرکت کنندگان نیز ویژگی های فیوچرز کوینکس را برای کمک به مبتدیان معرفی کردند. شرکت‌های شرکت‌کننده نیز تجربیات و استراتژی‌های رفتاری خود را با توجه به شرایط فعلی بازار با سرمایه‌گذاران آتی به اشتراک می‌گذارند. بر اساس دیدگاه‌ها و بازخوردهای این ارسالی‌ها، به غیر از شرکت‌کنندگان، تعداد بیشتری از کاربران ارزهای دیجیتال، از طریق این مورد در مورد فیوچرز کوینکس اطلاعات کسب کردند.

🎁 این مسابقه ارسالی را از امتیازهای مختلف ارزیابی کرده و جوایز را به شرح زیر تقسیم کردیم:

جایزه نفر اول : ۱۰۰۰ دلار

جایزه نفر دوم : ۷۰۰ دلار

جایزه نفر سوم: 300 دلار

و ۲۰ نفر به صورت افتخاری در جایزه ۱۰۰۰ دلاری سهیم خواهند شد.

شرکت کنندگان در این مسابقه از چند جهت بردند. اول که جوایزی را به منظور شرکت در مسابقه به دست آوردند، همچنین تجربیات خود را با دیگر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاری و اطلاعات بیشتر در مورد کوینکس کسب کردند. برای کوینکس این رویداد نه تنها روابط و نزدیکی خود را با افزایش کاربران، بلکه آن کمک کرده است تا بازخوردهای مربوط به فیوچرز کوینکس را از کاربران سراسر جهان جمع آوری کند و باعث بهبود عملکرد صرافی شود. کاری که می بینید، کوینکس همیشه کاربران را در موقعیت قرار داده است و کورکورانه به فکر سودهای مالی در طول پنج سال رشد نبوده است. این صرافی تجارب تجاری ایمن، پایدار و قابل اعتماد را برای کاربران کریپتو به ارمغان می آورد و بیشتر را برای آنها فراهم کرده و به رشد کاربران با پیشرفت پلتفرم کمک کرده است.

با این که پلتفرم‌های کریپتو از خطرات امنیتی دائمی رنج می‌برند، کوینکس تا به حال هیچ‌گونه شکست و مشکل امنیتی وجود ندارد و با بیش از 3 میلیون کاربر رمزارز را در سراسر جهان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. علاوه بر این، صرافی متعهد است که کریپتو را آسان تر کند. بنابراین منظور با عملیات کاربرند، تجربه روان و راحت، قابل اعتماد و پایدار، نتیجه فیوچرز کوینکس توسط بسیاری از گرانوچرز مورد قبول قرار گرفته و به رسمیت شناخته شده است.

مسابقه ویدیویی آتی کوینکس به پایان رسید، اما کوینکس از اعطای بیشتر به گران فیوچرز دست برنداشته است. رقابت رقابتی فیوچرز کوینکس شده و کاربران می‌توانند در این مسابقه بپیوندند تا در این مسابقه موفق شوند! علاوه بر این، برنامه سفیر ستاره کوینکس فیوچرز نیز به زودی ارائه می شود و کاربران می توانند با دعوت از دوستان خود برای انجام کارت فیوچرز در کوینکس، 60 درصد پاداش رفرال بگیرند! کاربران همچنین می توانند CoinEx را در پلتفرم های SNS دنبال کنند تا درباره رویدادهای مربوطه بیشتر بدانند. علیرغم شرایط نزولی فعلی، کوینکس برای سرمایه‌گذاری عمومی ارزهای دیجیتال را به ارمغان می‌آورد. در همین حال، صرافی نیز همراه با کاربران خود را برای رشد بعدی ارزهای دیجیتال آماده می کند و به دنبال موفقیت هرچه بیشتر است.

به آسانی هر ارزی را انجام دهید

ما را دنبال کنید توییتر | کانال تلگرام | اینستاگرام

تماس با ما تیکت آنلاین | گروه تلگرام

درباره ما وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشناگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!