📍بعد از سقوط لونا (LUNA)، رمزارزها بدون شک دوره‌ی نزولی طولانی را تجربه خواهند کرد. با کاهش ارزش شدید بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به مدت چند روز، دارایی‌هایی هستند که در کیف پول سرمایه‌گذاران رمز ارز به کاهش می‌یابد. تعداد زیادی از کاربران رمزارز چهاره‌ای جز غیرفعال شدن تا زمان موفقیت دوباره نمی‌شوند. در همین حال، سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاران از همین الان سود می‌برند، از شرایط منفی بازار شروع می‌کنند. برای آن‌ها بازار تجربه فرصتی بی‌نظیر است، چرا که نزول بازار بسیار پرنوسان‌تر از آن است. سرمایه‌گذاری با بهره‌گیری از این شرایط، بازار می‌تواند برای کسب سود، راه‌بردهای سود نزولی را ایجاد کند. این امر به طور خاص در مورد فیوچرز (آتی) صدق می‌کند که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند از بازار سودآوری برخوردار شوند که برمبنای پیش‌بینی‌شان از روند بازار در آینده صورت می‌گیرد.

دوره فیوچرز: فرصتی برای سود کردن در بازار نزولی

با نزول بازار رمزارز در سال 2022، ولی فیوچرز از همه محبوب‌تر شده‌اند و سرمایه‌گذاران مبتدی را به خود جذب کرده‌اند. نرخ فیوچرز، در مقایسه با سایر رمزارزها، موارد دیگر پسند مبتدی‌ها، چون مستلزم ریسک‌های بالا و عملیات‌های آسیب دیده هستند. اختصاصی کوینکس (یکی از صرافی‌های رمزارز جهانی) در سال‌های بعدی، محصولات و خدمات فیوچرز بوده است. این صرافی که خود را به ایده‌های «آسان‌تر کردن رمز رمزارز» متعهد می‌داند قصد دارد پیچیدگی را به آسانی تبدیل کند. کنسانگران، با استفاده از امکانات فیوچرز کویکس، از مکانیزم‌های سرراست و همچنین چیدمان واضح است که می‌گیرند که امکانات کاملی را در خود می‌دهند. علاوه بر این، راهنمای کوینکس فیوچرز را نیز می‌کند و این کار را آسان‌تر کرده است. وجود چنین مزایایی باعث می‌شود که صرافی کوینکس به پلتفرم محبوب بسیاری از سرمایه‌گذاران مبتدی برای فیوچرز تبدیل شود. تا به این جا، حجم حجم فیوچرز کوینکس رشد به نقطه نقطه 700 درصد نسبت به سال گذشته تجربه کرده است.

کوین، که قصد دارد به پلی میان سعی کند همه‌گران و رمزارزها تبدیل شوند، پلتفرم دنیای دنیایی با کاربری آسان را دارد. سفینه کوین (برنامه‌ی ویژه‌ای‌ برای پرداخت فیوچرز) با هدف تحقق چشم‌اندازی باش، یعنی فراهم‌کردن سرمایه‌کوین فیوچرز برای همه‌ی سرمایه‌گذاری‌هایی که قصد دارند رمزارز را داشته باشند، راه‌اندازی می‌شوند.

✅ سفیر کوینکس (برنامه ویژه برای فیوچرز)

کوینکس قصد دارد تیم سفیران کوینکس (برنامه ویژه فیوچرز) را ایجاد کند که چشم‌انداز و ارزش‌های یکسان و مشترکی برای رمزارز دارند. آن‌ها محصولات و خدمات کوینکس را می‌شناسند و می‌توانند برای سرمایه‌گذاری‌های پیشرفته رمز ارز کمک کنند که از طریق فیوچرز کوینکس با استفاده آسان از آن می‌گیرند.

✅دریافت حق کمیسیون معرفی تا 60 درصد از طریق مشارکت برد برد

همین حالا عضو سفیر کوینکس (ویژه فیوچرز) شوید و از فیوچرز سود کنید و در عین حال حاضر شوید تا 60 درصد را با نتایج برد، آن هم در بازار نزولی، کسب کنید.

سفیران کوینکس (برنامه ویژه فیوچرز) تا 60 درصد بابت نقد و بررسی کمیسیون می‌تواند از طریق معرفی کاربرانی که حساب کوینکس را باز کرده و فیورچرز را از طریق لینک معرفی شروع کرده‌اند، پرداخت کند.

1. مدت زمان

21 جولای 2022 تا 21 اکتبر 2022

2. ارائه شرایط واجد

افراد با بیش از 3000 دنبال کننده (فالوئر) در شبکه های اجتماعی

گروه مدیران ها و کامیونیتی که با بیش از 500 عضو در شبکه های اجتماعی، پلتفرم ها، موسسات و غیره دارند.

3. مزایا

• کمیسیون معرفی 60%که به مدت سه ماه از روز تایید استفاده معتبر است.

• وجوه آزمایشی فیوچرز + محصولات رایگان کوینکس

• هدایای ویژه تعطیلات؛

• با دعوت از دوستان خود و عضویت آن‌ها در این برنامه کمیسیون 5 درصد از کمک‌های دریافتی توسط سفیران کوینکس (برنامه ویژه فیوچرز) معرفی شده است.

4. روند درخواست:

• به وب سایت رسمی کوینکس مراجعه و ثبت نام کنید.

• به صفحه سفیران بروید و سپس کد معرفی «آینده ها» را وارد کنید، روی [همین الان درخواست کنید] کلیک کنید و فرم درخواست را انجام دهید.

• بعد از تایید درخواست، ایمیل خوشامدگویی از کوینکس دریافت کرد؛

• به وب سایت کوینکس مراجعه کنید، روی [پاداش رفرال] ذیل [حساب] کلیک کنید و سپس لینک یا کد معرفی آن‌ها را کپی کنید؛

• از ۳ مرداد تا ۳ آبان ۱۴۰۱، کمیسیون ۶٪ بابت هزینه های فیوچرزی توسط کاربران معرفی شده که پرداخت می شود می شود، به شرطی که آن ها از طریق لینک یا کد معرفی شما ثبت نام کنند و فیوچرز بر تخت کوینکس را شروع کنند. .

با عضویت در این برنامه به حامی رمزارز تبدیل شوید. شما در مقام سفیر کوینکس (برنامه‌ی ویژه‌ای فیوچرز) نه تنها سود بیشتر در بازار کسب می‌کنید، بلکه با اختیار گذاشتن مزایا و تخصص‌تان به مبتدیان نیز کمک می‌کنید. سفیران کوینکس (برنامه‌ی ویژه فیوچرز) و کوینکس به همراه هم به پیشرفت رمزارز و استفاده از همگانی از رمرارزها کمک می‌کنند و به این ترتیب کاربران نیازمند بیشتر می‌شوند، در عین حصول نتایج می‌توانند از نتایج فیوچرز ببرند.

در این سال‌ها، کوینکس، به عنوان یکی از پیشتازان حوزه‌ی رمزارز، همواره به دنبال اصلاح محصولات خود و تبدیل پیچیدگی به کاربری آسان است که با هدف خدمات رسانی به سرمایه‌گذاران دنیا در سراسر جهان صورت می‌گیرد. این صرافی در آینده نیز آسان‌تر در حوزه توسعه محصول، ارائه خدمات توکن و خدمات خدماتی خواهد بود تا کاربران بیشتر از سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارز لذت ببرند.

به آسانی هر ارزی را انجام دهید

ما را دنبال کنید توییتر | کانال تلگرام | اینستاگرام

تماس با ما تیکت آنلاین | گروه تلگرام

درباره ما وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشناگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!