خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

اگر از افراد عادی بپرسید گیمرها به چه چیزی معروف هستند، قطعاً جواب می‌دهند که می‌شنوید این است که آن‌ها همیشه در اتاقی تاریک خود را قرنطینه کرده‌اند و حتی زمانی که می‌خواهند پیتزای یخزده خود را بخورند. چشم از منیتور برنمی‌دارند. اگر همین سوال را از علاقه‌مندان و دنبال‌کنندگان بازی‌های کامپیوتری، اولین چیزی که می‌شنوید. سیستم های خفن گیمینگ است. قصد داریم در ادامه شما را با سیستم گیمینگ آشنا کنیم و کامل‌ترین راهنمای خرید کیس گیمینگ را به شما بگویم تا با دانش کامل به جستجو و خرید بپردازید.

تفاوت سیستم گیمینگ با سیستم معمولی

سیستم‌های گیمینگ با هدف افزایش عملکرد در بازی‌های رایانه‌های ساخته شده می‌شوند. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که بین سیستم‌های معمولی و گیمینگ وجود دارد، پردازش ویدئو است. سیستم‌های گیمینگ دارای کارت‌های ویدیویی هستند که این کارت‌ها شامل رم اختصاصی، پردازنده گرافیکی و سیستم خنک‌کننده هستند. این در حالی است که سیستم‌های معمولی از یک کارت گرافیک داخلی استفاده می‌کنند و با اجرای بازی‌های کامپیوتری، کیفیت پایین در گرافیک آن بازی‌ها هستند.

گزینه های روی میز در خرید کیس گیمینگ

برای تهیه یک کیس گیمینگ، دو گزینه وجود دارد. اولین مورد، خرید کیس گیمینگ آماده و دومین مورد نیز خرید تک اجزای یک کیس گیمینگ و جمع‌آوری صفرتاصد این کیس است. در سیستم های گیمینگ، مهم ترین قسمت کیس است. برای خرید کیس گیمینگ نیاز به یک سری اطلاعات مهم دارید تا بتوانید مناسب ترین و حرفه ای ترین کیس ها را انتخاب کنید. گیمینگ‌ها به صورت آماده در بازار وجود دارند و می‌توانید آن‌ها را به راحتی تهیه کنید و از دردسرهای بی‌نهایت خریداری کنید.

راه بعدی برای داشتن یک سیستم گیمینگ، خرید اجزای سیستم و سرهم کردن یک کیس است. اگر بخواهید اجزای سیستم گیم را انتخاب کنید و اسمبل آنرا انتخاب کنید، علاوه بر صرف زمان زیاد، باید به پرداخت هزینه های گزاف هم بپردازید. نکاتی که در راهنمای خرید کیس گیمینگ و تک تک اجزای آن مهم است و باید رعایت شود این است که شما باید با این قطعات به طور کامل آشنایی داشته باشید و مناسب ترین قطعات را انتخاب کنید.

اگر قطعات را به درستی انتخاب کنید، در آینده‌های نه‌چندان دور شاهد عواقب جبران‌ناپذیر آن خواهد بود. جمع‌آوری یک سیستم حرفه‌ای و مقرون‌به‌صرفه، با توجه به بازار آشفته، مطمئناً نتیجه‌ای دارد. در نتیجه بهترین گزینه خرید کیس گیمینگ آماده است.

راهنمای خرید کیس گیمینگ حرفه‌ای

کامل‌ترین راهنمای خرید کیس گیمینگ بالارده (1401)

سیستم های گیمینگ نیز دارای طبقه بندی هستند. این دسته بندی با توجه به اجزای تشکیل دهنده یک کیس صورت می‌گیرند. به عنوان اجزایی مانند کارت‌گرافیک، نوع‌نرم‌آوری و نمونه‌های بزرگ عواملی هستند که می‌توانند قیمت سیستم گیمینگ را به میزان قابل توجهی تغییر دهند و تأثیر مستقیم بر برق دارند. در اینجا است که باید یک سیستم میان‌رده را انتخاب کنید، یا می‌خواهید با یک سیستم حرفه‌ای به دنیای جذاب بازی‌های کامپیوتری وارد شوید.

نکاتی که در راهنمای خرید کیس گیمینگ مهم است این است که سیستم شما باید پردازنده‌های قوی داشته باشد. هر چقدر یک قوی‌تر باشد؛ سرعت سیستم نیز بالاتر است و در نهایت می‌توانید لذت ببرید. مقدار حافظه کارت گرافیک نیز؛ هم در کیفیت و هم در قدرت بازی به شدت آزمایش است. هرچقدر میزان حافظه ‌رم بیشتر باشد، سیستم گیمینگ شما قدرتمندتر عمل می‌کند و در بازی‌هایی با پیچیدگی بیشتر، بهترین عملکرد را نشان می‌دهد.

بهترین راهنمای خرید کیس گیمینگ، مطمئناً یک گیمرحرفه‌ای است. این افراد زیادی را برای انجام بازی‌های رایانه‌های صرف شده و سیستم‌های گیمینگ می‌توانند آزمایش کنند. همیشه توصیه می شود که این افراد برای خرید یک سیستم گیمینگ دست و دلبازانه را انجام دهند و بهترین سیستم ممکن را خریداری کنند.

توصیه این افراد برای لذت بردن از یک بازی فوق‌العاده است که آن بازی را با سطح بالاتر و بالاترین کیفیت می‌بینید. بالاترین کیفیت نیز در سیستم های فوقحرفه ای دیده می شود. این سیستم‌ها باید بهترین سخت‌افزار را داشته باشند. اگر بخواهیم دقیق تر بگویم؛ یک سیستم گیمینگ خفن و سیستم قدرتمند شامل مانیتورهای بزرگ با رزولوشن بالا، یک کیس نورانی که از پردازنده قوی و گرافیک رده‌بالا تشکیل شده و در صفحه‌کلید، با نور هفت‌رنگ است.

معرفی قویترین کیسهای گیمینگ

در ادامه راهنمای خرید کیس گیمینگ، به معرفی قدرتمندترین و خفن ترین کیس های گیمینگ موجود در بازار می پردازیم تا برای شما آسان تر شود.

· سیستم گیمینگ اگزو کینگ

سیستم گیمینگ اگزو کینگ در لیست صدر بهترین کیس‌های گیمینگ قرار دارد. اگر می‌خواهید بازی‌های روز را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کنید، اگزو کینگ بهترین گزینه است. با یکبار استفاده از این سیستم، کیفیت غیر قابل وصف و رزولوشن بالای آن می‌شوید و در همان لحظه اول ایمان آورد که یک سیستم نسل بعد را در اختیار داشت. این سیستم تجربه‌های فراتر از یک بازی رایانه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مشخصات سیستم اگزو کینگ عبارت است از فریم ریت بالای 60 و رزولوشن 4K و حتی برای 30 فریم روی رزولوشن 8K نیز کاملا مناسب است. آخرین نسل از پردازنده‌های اینتل یعنی core i9 است. از دیگر مشخصات سختافزاری پادشاه سیستم های گیمینگ که می توانم به آن ها اشاره کنم. رم 32 گیگ، هارددیسک 4 ترابیتی و SSD 2 ترابیتی است.

قرار گرفتن همه این قطعات در یک کیس ASUS دلیلی است که لقب KING را به این سیستم داده است. این سیستم سالهای‌سال با همان کیفیت روز اول بازی‌ها را می‌کند و قدرتمندی‌اش را به رخ می‌کشد.

· سیستم گیمینگ اگزو کوئین

سیستم فوق‌العاده سیستم گیمینگ اگزو کوئین است. این سیستم ملکه سیستم‌های گیمینگ AMD است. اگزو کوئین نیز مانند اگزو کینگ سیستمی بی‌رقیب و حرفه‌ای است. این سیستم نیز بالاترین کیفیت، رزولوشن و فریم‌ریت را در اختیار گیمره‌های عزیز قرار می‌دهد تا نهایت لذت را از بازی ببرند.

از مشخصات بارز اگزو کوئین می‌توانم به فریم‌ریت بالای 60 و رزولوشن 4K اشاره کرد. این سیستم حتی 30 فریم روی 8K را کاملاً پوشش می‌دهد. پردازنده آن AMD Ryzen 9 است. رم 64 گیگ، هارددیسک 4 ترابایت و SSD سامسونگ 2 ترابایت عواملی است که لقب ملکه سیستم‌های گیمینگ را به این سیستم داده است. اگر می‌توانید به یاد داشته باشید که تجربه‌های متفاوتی داشته باشید و از بازی‌های رایانه‌ای برای مدت طولانی تجربه کنید، این سیستم مناسب شماست.

· سیستم گیمینگ اگزو آلتیمیت

در ادامه راهنمای خرید کیس گیمینگ به بررسی سومین سیستم بیرقیب گیمینگ می‌پردازیم. این سیستم نیز از بهترین سیستم‌های گیمینگ بازار است. تجربه بازی با کیفیت 4K و رزولوشن 60 را با این سیستم تجربه کنید و متوجه تفاوتش با سیستم‌های میان‌رده گیمینگ شوید. مشخصات سخت افزاری سیستم گیمینگ آلتیمیت عبارت است از پردازنده INTEL Core i7، رم 64 گیگ، هارددیسک 2 ترابایت و SSD سامسونگ 1 ترابایت که همه این موارد و سایر قطعات موجود در این سیستم، دستگاه را به یک سیستم بی‌نظیر تبدیل کرده است.

اگزو معتبرترین منبع خرید کیس گیمینگ

اما آنچه قبل از تهیه سیستم گیمینگ حرفه‌ای مهم است، پیدا کردن منبعی برای تحقیق و خرید است. منبعی که انتخاب می‌کنید باید پیش‌درخشان و درصد رضایت بالایی داشته باشد. اگزو(exo.ir) به عنوان معتبرترین راهنمای خرید کیس گیمینگ، شرایط خرید آسان را برای مشتریانش ارائه کرده است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز به سایت آن‌ها مراجعه کنید و کیس گیمینگ خود را تهیه کنید.

خبرخوب برای دوستان تهرانی نیز این است که اگزو شرایط خریدحضوری را فراهم کرده است. امیدواریم هنگام خرید سیستم گیمینگ از این راهنما استفاده کنید. اگر سیستم گیمینگ می‌خواهید یا تجربه استفاده از این سیستم‌ها را دارید، حتماً نظراتتان را با ما به اشتراک گذاشتن دیگران از آن استفاده کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!