کار از راه دور برای طراحان ارتباط بصری
کار از راه دور برای طراحان ارتباط بصری

افازیش بهره وری کار از راه دور در طرحهای اضطراری COVID-19 بسیار را وادار تا به سبک کاری جدید خود ادامه دهند.

در نتیجه افزایش جهانی کووید-19، که در عامیانه به عنوان ویروس شناخته می‌شود، بسیاری از افراد به دورکاری روی آورده‌اند و کارمندان خود را تحریک می‌کنند تا از نزدیک شدن به دیگران جلوگیری کنند.

اما ممکن است شما (هنوز) یکی از آنها نباشید. اگر این اولین باری است که از راه دور یا از خانه کار می کنید، یا در تلاش برای انتقال از زندگی اداری به زندگی غیر اداری به عنوان یک طراح هستید، مایلیم نکاتی را در مورد نحوه انجام نمونه سازی از راه دور یا از خانه به انجام می دهید. اشتراک بگذاریم. .

راه حل های دور افزایش بهره وری کلی برای طراحانی که از راه کار می کنند شامل:

Slack برای اطلاع رسانی

Zoom برای تماس های ویدیویی

Notion برای یادداشت ها و مستندسازی

Figma برای طراحی.

حالا می‌خواهم در مورد اینکه چگونه پروتوپای (ProtoPie) می‌توانم بهره‌وری کنم.

اگر نمونه خود را در اختیار کاربران (بالقوه)، مخاطبان، همکاران یا ذینفعان خود قرار دهند، پس هدف چیه و چطوری میخوای بهش دست پیدا کنی؟

برای انجام این کار، به اشتراک گذاری کار نمونه سازی با افرادی که باید ایده های شما را تجربه کنند، بسیار آسان است. پروتوپای به شما امکان می دهد نمونه های اولیه خود را در فضای ابری آپلود کنید و پیوندی ایجاد کنید که می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نیازی نیست که همکاران شما درست در کنار شما باشند یا در اتاق جلسه گیر کنند تا نمونه های اولیه شما را ببینید و ایده های طراحی شما را درک کنند.

به دست آوردن نمونه های اولیه خود بسیار آسان است.

افراد می‌توانند ویژگی‌های هوشمند را در مرورگر رایانه‌هایشان یا دستگاه‌هایشان امتحان کنند.

نکته: به هر کسی اجازه می دهد نمونه های اولیه شما را روی دسکتاپ تجربه کند بدون اینکه باید برنامه های دیگری را نصب کنید یا فقط می توانید یک نمونه اولیه را مستقیماً در دستگاه های خود تجربه کنید.

مثلا من دوست دارم نمونه های اولیه خود را در حالی که در زمان واقعی بحث می کنم به تیم محصول نشان دهم.

بازخورد می تواند به صورت ناهمزمان نیز ارائه شود. ما راه حل دیگری برای این موضوع داریم.

به نظر من می‌توانیم سریعاً ایده‌ها را با ایده‌ها به نمونه‌های اولیه و تکراری تبدیل کنیم، آنها را به ایده‌های بهتر تبدیل کرده و در صورت لزوم به ایده‌های بعدی تبدیل شوند.

تیم پروتوپای ما صرف نظر از اینکه شما کجا هستید به شما کمک می کند تا به این هدف برسید. ما می‌توانیم بازخورد خود را با نظرات خود در کنار نمونه‌ای از شما به اشتراک بگذارید و به نسخه‌های قبلی نمونه در سمت چپ دسترسی پیدا کنید.

تیم آموزش پروتوپای در ایران
تیم آموزش پروتوپای در ایران

برخی از طراحان دوست دارند قبل از دریافت هر گونه گونه بازخورد، یک توضیح کتبی برای نمونه هایی از طراحی هایی که می سازند ارائه دهنده. نوشن(Notion) یک ابزار یادداشت برداری و مستندسازی است که در طول سال های محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

مانند طرح های فیگما (Figma)، می توانید نمونه های خود را در پروتوپای را در اسناد نوشن خود جاسازی کنید. به این ترتیب، هرکس می‌تواند مستقیماً در نوشن با نمونه‌های اولیه بازی کند.

اکنون می‌دانید که نمونه‌های اولیه خود با دیگران با استفاده از ابر چقدر آسان است. لازم نیست اینجا شود. بسیاری از روش‌های آزمایش و ضبط کاربر وجود دارند که می‌توانند در نحوه پلت‌فرم‌های کاربران با نمونه‌های اولیه خود اطلاعاتی کسب کنند.

یکی از این ابزارها Lookback است. شما به راحتی می توانید یک آزمایش راه اندازی کنید، پیوندی با نمونه اولیه خود در پروتوپای کلود قرار دهید و دستورالعمل هایی را بنویسید. پس مهم است که آزمون خود را برای مخاطبان خود ارسال کنید و بینش های جاری را مشاهده کنید.

کاربر در حال آزمایش نمونه اولیه در مرورگر وب

لازم نیست افراد را به دفتر خود دعوت کنید تا هر آزمایشی را که احتمالاً قبلاً انجام دهید انجام دهید. این یک بحث است که آیا تست حضوری کاربر بهتر است یا آزمایش کاربر از راه دور. اما اگر می‌توانید طراحی‌های خود را از طریق آزمایشی برای استفاده از راه دور انجام دهید، این روزها هنگام کار از راه دور یا خانه به عنوان یک طراح طراحی بیشتر می‌کند.

اگر دوست داری پروتوپای رو به صورت رایگان یاد بگیر به پیج اینستاگرام ما سر بزن
Protopie_ir
Protopie_ir