زوتک درزمینه تولید قطعات دیگر ازجمله کامپیوترهای کوچک یا مینیپیسی نیز فعال است. اما بیشتر با کارت‌های گرافیکی جذابش شناخته می‌شود. برای کارت‌های گرافیکی RTX 30، زوتک تدارکات کاملی دیده شده است. الماس رایان ایرانیان به‌عنوان گارانتی معتبر و مطمئن شوید که در زمینه سخت‌افزار، کارت‌های گرافیکی Zotac با هدف تکمیل کالای خود عرضه و پشتیبانی می‌کند. درحال‌حاضر، ۳۲ برند معتبر سخت‌افزاری توسط الماس رایان ایرانیان می‌شود.

خنک کننده قوی IceStorm 2.0

ازجمله این تدارکات می‌توان نسخه دوم خنک‌کننده IceStorm را با ویژگی‌های جدید اشاره کرد. نسخه دوم خنک کننده IceStorm با طراحی اصلاح‌شده و هی‌سینک عاریض‌تر از بورد کارتی، پوشش و خنک‌سازی گرافیک را به همراه می‌آورد. با طراحی PASS-THRU AIRFLOW جریان هوای بیشتر ازطریق خروجی کارت گرافیکی به بیرون هدایت می‌شود تا خروج هوای گرم با سرعت و تراشه بیشتر شود و در نهایت به کاهش نویز و افزایش کارایی خنک‌سازی تبدیل شود. با بهره‌مندی از ۳ فن قدرتمند ۱۰۰ میلی‌متری و ۱۱ پر‌ای با طراحی جدید، جریان هوای ورودی هییت‌سینک خواهد شد.

خنک‌کننده‌های طراحی‌شده برای پوشش موادی

هیت‌سینک ۳ تکه‌ای از نسل قبل و با ۸ هیت‌پایپ ساخته شده است، بالاتر از سطح بورد و پردازنده گرافیکی می‌کند و خنک‌سازی را به بهترین و بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. هیت‌سینک بهینه‌سازی‌شده تا ۳ هیت‌سینک مجزا تقسیم‌بندی شده است تا هیت‌پایپ‌ها را به طور کامل دربردارند و کانال‌های هیت‌سینک را با هیت‌پایپ‌ها را به حداکثر برساند.

بیس‌پلیپ مسی با روکش نیکل به هیت‌پایپ‌ها متصل است و اتصال کامل هیت‌پایپ‌ها با سطح GPU را تضمین می‌کند. طراحی هیت‌پایپ‌های مسی با تغییر از حالت دایره‌های به حالت عمودی به افزایش سطح تماس با هیت‌پایپ‌ها با بیس‌پلیت به میزان ۷۲ درصد می‌شود تا حرارت از سطح GPU بیشتر شود.

کارت‌های گرافیکی ZOTAC دارای ۸ لوله انتقال حرارت قدرتمند و بهینه می‌شوند تا از سطح GPU و چیپ‌های حافظه به اندازه‌گیری و بابت اطمینان حاصل شود. هر لوله انتقال حرارت از لایه‌های کامپوزیتی با پوشش داخلی داخلی و کانال‌های تشکیل شده است.

کارت‌های گرافیکی RTX 30 زوتک به بیش از 30 میلی‌متر نیز می‌رسد تا با ارائه طراحی 3 اسلات برای کارت‌های گرافیکی گرسنه، عملیات خنک‌سازی به‌خوبی پذیرد. چیپ‌های حافظه‌ گرافیکی و بخش بسیار حیاتی مدار تنظیم‌کننده ولتاژ (VRM) ازطریق پد حرارتی بسیار باکیفیت با هیت‌سینک کارت گرافیکی برای دفع پایدارتر حرارت در ارتباط هستند.

الماس رایان ایرانیان

بخش پشتی کارت گرافیکی را هی‌سینک فلزی پوشنده است. این هیت‌سینک با خنک‌کننده اصلی کارت گرافیک در ارتباط است و به‌عنوان بخشی از سیستم خنک‌کننده ایفای نقش می‌کند. علاوه بر این، باعث جلوگیری از انتقال الکسیته ساکن به کارت گرافیکی می شود و بورد کوچکی برای نورپردازی RGB پشت آن تعبیه شده است. بک‌پلیت فولادی پشت GPU مقاومت کلی کارت گرافیکی و استحکام برد کارت گرافیکی را افزایش می‌دهد و مانع از خم‌شدن آن می‌شود.

طراحی HoloBack پیاده‌سازی شده در کارت‌های گرافیکی Zotac در قسمت‌های مختلف مانند هولوگرافیکی رنگین‌کمانی است و جلوه‌های بصری زیبایی درخشش شفق‌های قطبی را به نمایش می‌گذارد. این طراحی بههمراه نورپردازی Zotac SPECTRA 2.0 نمای فریبنده‌های را در بیرون از کیس نمایان می‌کند.

بایوس دوگانه

بایوس‌های دوگانه در کارت‌های گرافیکی Zotac یکی از امکانات مهم در محصولات پرچمدار می‌شوند. بایوس اول (AMPIFY Mode) فرکانس بیشتر و کمتر و درنهایت کارایی بهتری را به‌ارمغان می‌آورد. درقبال این مزایا، تنها چرخش فن‌ها کمی افزایش می‌یابد. ولی نویز کم و بیآزاری تولید می شود. بایوس دوم یا بایوس حالت سکوت (حالت بی‌صدا) به‌عنوان بایوس پشتیبان عمل می‌کند و عملکرد کاملاً بی‌صدای کارت گرافیکی و سرعت چرخش اندک فن‌ها، مقداری فرکانس GPU را کاهش می‌دهد.

مدار تنظیم کننده ولتاژ قدرتمند با چیپ Power Boost

زوتک از قدیم با کارت‌های گرافیکی AMP و AMP EXTREME معروف است. این کارت‌های گرافیکی علاوه بر خنک‌کننده قدرتمند زوتک، از طراحی بازنگری‌شده و تنظیم‌کننده ولتاژ، VRM بسیار قدرتمند و باکیفیت با کامپوننت‌های درجه‌ای که می‌خواهند داشته باشند. پیکربندی رگولاتور ولتاژ در کارت‌های گرافیکی زوتک به ۱۹ فاز و حتی بیشتر نیز می‌رسد. با چنین VRM پرقدرتی، برق کارت‌های گرسنه RTX 30 حتی در صورت اورکلاک نیز خواهد شد.

الماس رایان ایرانیان

چیپ Power Boost یکی از ویژگی‌های اصلی کارت گرافیکی زوتک به‌شمار می‌رود. جریان چیپ پاور بوست ریپل به کارت گرافیکی و زمان پاسخگویی را کاهش می‌دهد و نوسان‌های برق را به‌حداقل می‌رساند و تحمل حرارتی بسیار زیادی دارد تا درنهایت طول عمر بیشتر برای کارت گرافیکی به‌همراه آورد.

تکنولوژی FREEZE FAN STOP

ویژگی FREEZE FAN STOP از چرخش بیوقفه فن‌ها در تمام مدت جلوگیری از می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود که تا محدوده‌ای که از GPU استفاده می‌شود، فن‌ها حرکت خود را تا گردوخاک کمتری به کارت گرافیکی وارد کرده و طول عمر فن‌ها نیز افزایش می‌دهد. کنترل فن Activa امکان مدیریت کاملی را برای فن‌ها ازطریق نرم‌افزار Zotac FireStorm ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

الماس رایان ایرانیان به‌عنوان گارانتی معتبر و شناخته شده در داخل کشور، پیشنهاد و پشتیبانی کارت‌های گرافیکی زوتک در ایران را برعهده گرفته است. کارت‌های گرافیکی زوتک با گارانتی ۳۶ ماهه الماس رایان ایرانیان می‌شوند.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!