اگر به دنبال گرفتن یوسی پابجی (uc pubg) و سی پی کالاف دیوتی (cp call of duty) بدون هک کردن و رایگان و یا خرید آن هستید، ما در این آگهی به کمک شما آمده ایم تا به خواسته خود دست پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

یوسی پابجی (uc pubg)

یوسی به اصطلاح پول داخل بازی پابجی می باشد. که کاربرد بالایی در این بازی دارد و بین تمام کاربران برای بهتر شدن بازی و زیباتر جلوه دادن آن استفاده می شود.

داشتن یوسی پابجی برای خرید: لباس، اسکین ها، بازکردن صندوق ها، آیتم ها و…. خرید یوسی روبروی خودت هستی. که در ادامه به آنها پرداخت.

سی پی کالاف دیوتی (cp call of duty):

سی پی نام ارز داخل بازی کالاف می باشد. که بسیار بالا در این بازی به دلیل: ارتقاء دادن اسلحه، شرکت در انواع بتل و مد های مختلف بازی و… هست که به همین خاطر بیشتر بازیکنان به دنبال به دست آوردن رایگان و یا. خرید سی پی کالاف می باشند.

بدست آوردن رایگان یوسی پابجی

چگونه یوسی پابجی و سی پی کالاف دیوتی رایگان بگیریم؟

  1. شرکت کردن در Giveaway:

یکی از راه های بدست آوردن رایگان یوسی شرکت کردن در Giveaway ها می باشد. که این Giveaway ها توسط یوتیوبر ها، پلیرهای و استریمر ساخته می شوند تا بازیکنان این بازی محبوب به صورت رایگان و قرعه کشی یوسی به دست بزرگ شوند.

  1. شرکت کردن در Google Opinion Rewards:

یک اپلیکیشن قانونی برای به دست آوردن یوسی پابجی اپلیکیشن Google Opinion Rewards می باشد که دارای رکورد دانلود بیش از 50 میلیون بار در پلی استور هست. برای به دست آوردن یوسی می بایست شما در نظر سنجی این اپلیکیشن شرکت کرده و به آن پاسخ دهید و با جمع آوری اعتبار گوگل پلی می توانید از این اعتبار برای خرید یوسی استفاده کنید.

  1. شرکت در روم های جایزه دار:

برخی از شرکت ها، پلیرهای بزرگ، یوتیوبرها و تولید کننده محتوای برخی از روم های جایزه دار برگزار می کنند. برای اطلاع از این روم های جایزه دار می بایست این افراد یا شرکت ها را در انواع فضاها دنبال کنید تا از آخرین اخبار اطلاع داشته باشید و باید بپذیرید که جایزه این روم به کسی می رسد که بهترین بازی کن یا به عبارتی است. اسکوآد برنده هدیه می شود.

چند روش برای این کار موجود می باشد که برای دسترسی به آن باید از قبل در حساب پابجی خود مقداری یوسی داشته باشید مانند:

  1. شرکت در چالش های چالش پاداش:

می‌توانند با شرکت در این چالش‌ها شرکت کنند. با تبدیل

آن سکه می تواند یوسی به دست آورید. مواردی که در بالا اشاره قبل از شرکت در این چالش باید شما را در حساب خود مقداری یوسی داشته باشید.

  1. دریافت یوسی از طریق خرید رویال پس (RP):

برای خرید فصل رویال پس نیاز دارید در هر یوسی خریداری کنید. با خرید هر رویال پس برای رویال پس از تخفیف دریافت می کنید و می توانید یوسی های بیشتر صرفه جویی انجام دهید.

تهیه آوردن رایگان سی پی کالاف دیوتی

چگونه یوسی پابجی و سی پی کالاف دیوتی رایگان بگیریم؟

  1. شرکت در مسابقات موبایل کد (Cod):

اگر شما پلیر خوب و قوی می توانید با شرکت در مسابقات Cod سی پی های رایگان دریافت کنید و از آن ها استفاده کنید. با برنده شدن در این مسابقات شما کمتر از 1000 سی پی برای حساب خود می توانید انجام دهید و با آن می توانید خود را خاص تر و قوی تر از قبل بکنید و تیم خود را بهتر بکنید.

  1. شرکت در پخش زنده یوتیوب(youtube):

شما می توانید با شرکت در پخش های زنده یوتیوب از قسمت هدایا اگر برنده جایزه ها شوید می توانید سی پی را رایگان در کد خود دریافت کنید.

به دلیل فیلتر بودن و تحریم‌هایی که برعلیه ایران انجام می‌شود ما برای خرید یو سی و سی پی با مشکلات و دردسرهای متعدد دست و پنجه نرم می‌کنیم: بدون حساب پی پال، فیلتر بودن، بدون حساب خارجی، تحریم. بودن بانک های ایرانی، تبدیل پول ایران به دلار و صدها مشکل دیگر است که کاربران ایرانی برای خرید یو سی، سی پی، جم های درون بازی با آن ها و پول ها هستند.

شما بازیکان و پلیرهای عزیز را در راه خرید با هزاران سایت و اپلیکیشن های مختلف رو به رو خواهید کرد اما باید دقت کنید که هر سایت و اپلیکیشنی قابل اعتماد نمی باشد و امکان هک حساب بانکی و اکانت شما و یا بازپرداخت پول را ندارید. در صورت واریز نشدن جم های شما هست. پس با دقت خرید خود را باید انجام دهید.

اما ما طبق معمول کنار شما هستیم که مشکلات شما را حل می کنیم. سایت آکسین گیم برای خدمت رسانی به شما آماده است. می توانید تمام کار های خرید انواع یو سی، سی پی، جم، جم موبایل لجند و تمام پول ها و اعتبار های درون بازی را از طریق سایت آکسین گیم انجام دهید.

سایت اکسین گیم با پشتیبانی قوی و 24 ساعته از تلگرام و قابلیت تماس، پرداخت امن از طریق درگاه پرداخت های معتبر و امن، تحویل سریع خرید های شما در چند دقیقه و قیمت های کاملا منصفانه و پایین نسبت به خدمات انجام شده خود را در این زمینه ثابت کرده است.

امید واریم این آگهی برای شما دوستان عزیز مثمر ثمر واقع شده باشد و دلتان بخواهد از دغدغه های شما كاسته باشد و خواسته های شما را انجام دهید.

این مقاله توسط سایت https://oxyngame.com/mag تهیه شده است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

منبع