چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم؛ ایمن و راحت ساخت یا خرید اپل آیدی برای کاربرانی که تازه وارد می شوند و پیش از این از محصولات اپل استفاده می شود، یک اقدام مهم است. زیرا با ساخت این اکانت شما می‌توانید به همه قابلیت‌های آیفون دسترسی پیدا کنید. بنابراین اپل آیدی را می‌توان مانند کلیدی در نظر گرفت که ویژگی‌های آیفون را باز می‌کند. با این حال گاهی اوقات کاربران نیاز دارند تا رمز عبور را تغییر دهند. به عنوان مثال گاهی اوقات برای افزایش امنیت کاربران، از آنها درخواست می کنند که رمز عبور خود را تغییر دهند. ما در این مطلب برای شما سه روش برای پاسخ به یک سوال چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم آورده‌ایم. بنابراین همراه ما باشید.

به احتمال زیاد امکان پذیر است که اپل آیدی شما در معرض دید مردم قرار گیرد. با توجه به این مسئله که همه اطلاعات شما در اپل آیدی‌تان است، بنابراین انتخاب عقلانی ذخیره می‌شود اگر این پسورد را پس از مدتی تغییر دهید یا آن را تقویت کنید. هیچ ضرری ندارد که در بازه‌های مختلف، پسوردتان را تغییر دهد و حتی سختی آن را افزایش دهد. در ادامه این بخش از مطلب چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم شما را با سه روشی که می‌توانید به این سوال پاسخ دهید، آشنا می‌کنیم.

یکی از روش‌هایی که در پاسخ به سوال چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم می‌گفت، تغییر رمز از طریق تلفن آیفون است. در نظر داشته باشید که برای این کار باید ورژن آی او اس شما 10.3 یا بالاتر باشد. در قدم اول وارد قسمت شوید. در مرحله بعدی باید بر روی اسم خود کلیک کنید تا وارد بخش بعد شوید.

در منوی مورد نظر به دنبال گزینه Password and Security باشید. با ورود به این گزینه، سپس باید رمز عبور را انتخاب کنید. در این مرحله باید پسورد گوشی خود را وارد کنید تا وارد شوید. در قسمت جدید که دو بخش مشاهده می‌کنید که باید در یکی از آن‌ها پسورد جدید و دیگری تکرار پسورد جدید را وارد کنید. پس از این که تمام مراحل گفته شده را با موفقیت انجام دادید، می‌توانید دوباره وارد شوید و اپل آیدی خود را وارد کنید.

پیش از این که به ادامه مطلب و روش‌های دیگر برویم، لازم است ذکر کنید که می‌توانید از طریق همین وب‌سایت نسبت به خرید محصولات اپل مانند خرید آی پد، خرید آیفون، خرید ایرپاد پرو، اپل واچ سری 7 و اپل واچ اقدام کنید. SE اقدام کنید. همچنین می‌توان با پرداخت قیمت محصولات این شرکت مانند قیمت ایرپاد مانند قیمت ایرپاد 3، قیمت MacBook pro و قیمت آیفون 13، از بهترین محصولات اپل بهره‌مند شوید.

از روش های دیگری که با آن می توان به سوال پرداخت چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم پاسخ دهید، تغییر رمز عبور با استفاده از مک بوک یا سیستم عامل مک اواس است. برای این کار بر روی آیکن اپل در بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید و سپس System Preferences را انتخاب کنید. در منوی باز شده به دنبال گزینه Apple ID باشید و آن را انتخاب کنید.

در منوی بعدی بر روی گزینه رمز عبور و امنیت کلیک کنید تا بتوانید رمز عبور را مشاهده کنید. در بالای این قسمت گزینه تغییر رمز عبور را مشاهده کنید، بر روی آن کلیک کنید و سپس برای تغییر رمز عبور اپل آیدی، رمز عبور مک خود را وارد کنید. در پنجره باز شده نیز باید پسورد جدید را دو مرتبه وارد کنید. اگر از سیستم های قدیمی استفاده کنید، پس از انتخاب گزینه های سیستم، وارد بخش آیکلود شوید– iCloud شوید.

در این بخش از مطلب چگونه پسورد اپل ایدی را عوض كنیم یکی از متداول‌ترین روش‌ها را برای پاسخ به این سوال معرفی می‌کنیم. برای این که بتوانید توسط مرورگرتان پسورد اپل آیدی خود را عوض کنید، ابتدا وارد صفحه رسمی اپل آیدی شوید.

در صفحه رسمی اپل آیدی (Apple ID)، ایمیل و رمز عبور اپل آیدی خود را وارد کنید. پس از ورود به حساب بر روی گزینه Change Password کلیک کنید. پس از این که این گزینه را انتخاب کنید، باید دوباره پسورد فعلی خود را وارد کنید. پس از وارد کردن رمز فعلی، می‌توانید رمز جدید خود را دو مرتبه در فیلدهای مورد نظر تایپ کنید.

پس از اینکه تمامی مراحل بالا را با موفقیت انجام دادید، بر روی گزینه تغییر رمز عبور کلیک کنید.

گاهی اوقات برای کاربران پیش می‌آید که مرتب، پیام‌ها و اعلان‌هایی برای وارد کردن رمز اپل آیدی مشاهده می‌کنند. حتی اگر این رمز را درست وارد کنید، ممکن است چند لحظه دیگر این پیام به شما نشان داده شود. در این صورت بهتر است که رمز اپلایدی خود را با روش های گفته شده تغییر دهید. در صورتی که مشکل باقی مانده پابرجا، روشهای زیر را برای رفع مشکل امتحان کنید:

  • آیفون خود را برای رفع مشکل پسورد اپل آیدی ریاستارت کنید
  • تمامی برنامه های باز را ببیند
  • رمز عبور اپل آیدی خود را با دقت وارد کنید
  • نرم افزار و سیستم عامل آیفون را به آخرین نسخه آپدیت کنید
  • در قسمت های درخواست پسورد اپل آیدی برای دانلود نرم افزار رایگان را غیر فعال کنید

اپل به دلیلی برای خود ویژه‌ای که به امنیت کاربران می‌دهد، می‌تواند خود را بر روی اپل آیدی کاربران دارد. زیرا با دسترسی به این اکانت می‌توانید، همه اطلاعات شما در خطر می‌افتد. به همین دلیل تغییر رمز عبور از اپل آیدی به صورت مرتب در بازه‌های مختلف یا زمانی که اپل مرتباً از شما درخواست وارد کردن رمز عبور را می‌کند، واجب است. برای این که بتوانید از اپلیکیشن اپل آیدی را تغییر دهید، می‌توانید از مرورگر، کنترل گوشی و مک بوک استفاده کنید. و برای ساخت اپل آیدی آن را از اپل فا تهیه کنید.

منبع: اپل فا

چگونه پسورد اپل ايدي را عوض كنيم | رمز عبور اپل آیدی را به راحتی تغییر دهید

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!