چگونه فوراً و به صورت کاملاً ارگانیک فالوور واقعی اینستاگرام را افزایش دهید؟
چگونه فوراً و به صورت کاملاً ارگانیک فالوور واقعی اینستاگرام را افزایش دهید؟

افزایش فالوور اینستاگرام هدفی است که همه افراد از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. گزینه های بسیاری برای اطمینان از اینکه دنبال کننده های ارگانیک دریافت می کنید وجود دارد. در اینجا، من قصد دارم چند نکته شگفت‌انگیز را برای به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام، چه به صورت ارگانیک و چه فوری، به شما معرفی کنم. با ما همراه باشید و سریع ترین راه برای رشد در اینستاگرام را بیابید.

ابتدا، می‌خواهم بهترین راه را برای دست زدن به فالوورهای واقعی، بدون استفاده از برنامه‌های شخص ثالث، به شما نشان دهم.

اینستاگرام چندین ویژگی می کند، ابزارها و الگوریتم های ارائه می دهد. برای به دست آوردن فالوور واقعی در اینستاگرام، باید خود را در الگوریتم جدید اینستاگرام به روز نگه دارید. این به شما کمک می کند تا اهداف خود را بهتر تعریف کنید و بدانید چگونه حساب خود را مدیریت کنید تا در زمان کوتاهی بهترین نتایج ممکن را به دست آورید.

به عنوان مثال، یکی از الگوریتم هایی که به شما در دست آوردن فالوورهای ارگانیک بیشتر کمک می کند، این است که حساب اینستاگرامی مشابهی را به اینستاگرامرها پیشنهاد می دهد. بنابراین، مطمئن شوید که به اینستاگرام اجازه می‌دهید تا شما را به عنوان یک حساب کاربری مشابه پیشنهاد کند. سپس، بید و به افراد اجازه دهید با موارد مشابه، حساب شما را کشف کنند.

برای به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام به صورت ارگانیک، باید نرخ اینستاگرام خود را افزایش دهید. هر چه بیشتر در اینستاگرام دریافت کنید، شانس بیشتری برای مشاهده شدن توسط افرادی که شما را دنبال می کنند، نشان می دهد.

علاوه بر این، با افزایش نرخ اینستاگرام خود، این فرصت را دارید که در صفحه کاوش اینستاگرام ظاهر شوید و تاثیرات بیشتری را دریافت کنید.

ربات ها و فالوورهای جعلی در نگاه اول حساب اینستاگرام شما را افزایش می دهد، اما مدتی اعتبار شما را کاهش می دهد و بر میزان تأثیر شما تأثیر می گذارد. داشتن فالوورهای قانونی همیشه بیشتر نسبت به داشتن فالوورهای تقلبی دارد.

بنابراین، شما نه تنها باید از استفاده از ربات ها برای خرید و به دست آوردن فالوورهای جعلی خودداری کنید، بلکه باید سعی کنید فالوورهای فیک را نیز پیدا کنید و تا بازده حساب کاربری خود را در بالاترین نگاه خود پاک کنید.

بسته به کسب و کار، موقعیت مکانی شما، و همچنین مکان مخاطبان، در پست شما تغییر می کند. این معناست که شما باید بهترین زمان را برای قرار دادن پست در اینستاگرام بر اساس اطلاعات حساب کاربری خود پیدا کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. برای انجام این کار، می توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام مانند insights استفاده کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد عملکرد خود را در زمان های مختلف هفته و روز تجزیه و تحلیل و تحلیل کنید.

به هر حال، مشکلی ممکن است با آن روبرو شود که در حال حاضر در بهترین زمان ممکن پست قرار گیرد. در این مورد، توصیه می‌کنید پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام خود را برنامه‌ریزی کنید و از دست دادن شانس بیشتری برای خودداری کنید.

هشتگ ها برای به دست آوردن فالوورهای واقعی اینستاگرام به صورت ارگانیک و رایگان بسیار عالی هستند. در واقع هشتگ ها نقش یک کلمه کلیدی را برای پست شما بازی می کنند. با استفاده از آنها، پست های خود را برای موتورهای جستجوی اینستاگرام بهینه کنید و به آنها کمک کنید تا پست های شما را بخوبی و آنها را به افرادی که به دنبال مشابه هستند نشان دهند.

با پیروی از بهترین هک‌های هشتگ اینستاگرام و افزودن مرتبط‌ترین و توصیف‌ترین هشتگ‌ها به پست‌های خود، می‌توانید بازدیدهای اینستاگرام را از افراد واقعی دریافت کنید و به طور ارگانیک رشد کنید.

اکنون، شما می دانید که چگونه بدون خرید فالوورهای جعلی و استفاده از ربات، فالوورهای واقعی اینستاگرام را به صورت ارگانیک به دست آورید. با این، این ممکن است زمان زیادی را ببرد و نیاز داشته باشد که همیشه ثابت و فعال باشد. بنابراین، من به شما توصیه می کنم که پلتفرم زیر را امتحان کنید تا فوراً در اینستاگرام فالوور داشته باشید.

به دنبال پلتفرمی هستید که با آن می توانید فالوورهای واقعی اینستاگرام را به صورت ارگانیک و فوری به دست آورید؟ AiGrow اینجاست تا کمک کند!

AiGrow که یکی از کامل‌ترین بسته‌های مدیریت اینستاگرام است، به شما امکان می‌دهد تا به یک بازاریاب حرفه‌ای اینستاگرام تبدیل شوید و رویای خود را محقق کنید. ابزارها و خدمات ارائه شده توسط این سرویس مدیریتی جذاب را می توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد:

اینها شامل یک برنامه زمانبندی اینستاگرام، برنامه ارسال مجدد، ابزارهای نظارت، ابزار مدیریت DM، ابزار پیوند بیو یکپارچه و یک تقویم اجتماعی است.

با استفاده از ابزارهای AiGrow، شما این فرصت را دارید که پاسخ‌های DM خودکار ارسال کنید و سرعت خود را افزایش دهید، مسابقات هدایی را میزبانی و خودکار کنید و فوراً فالوورهای اینستاگرام را دریافت کنید.

سرویس رشد بخشی است که به شما کمک می کند تا 300+ دنبال کننده در ماه داشته باشید. با استفاده از این سرویس رشد می توانید فالوورهای هدفمند را در اینستاگرام جذب کنید و فوراً فالوور واقعی اینستاگرام را بدست آورید. شایان ذکر است که با استفاده از این سرویس، یک مدیر اکانت اینستاگرام اختصاصی استفاده می کنید که به صورت دستی اکانت شما را مدیریت کرده و با فالوورهای احتمالی شما در این زمینه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد طرح های ارائه شده توسط AiGrow، به تصویر زیر نگاه کنید. در اینجا، قیمت‌ها، ویژگی‌ها و خدمات را می‌بینید که می‌توانید از آنها برای رشد ارگانیک در اینستاگرام استفاده کنید.

به طور خلاصه، برای اینکه بتوانید بیشتر بفروشید و کسب کنید و خودتان را در اینستاگرام رشد دهید، باید سخت کار کنید و مخاطبان فعال بیشتری داشته باشید. در اینجا، ما در مورد چند نکته و برنامه ساده می‌سازیم که بر عملکرد شما تأثیر می‌گذارد و به شما کمک می‌کند تا فالوورهای واقعی اینستاگرام را به صورت فوری و ارگانیک به دست آورید.اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!