افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرمی است که میلیون ها پیج تجاری در آن فعالیت ها دارند و شما اگر حواستان نباشد و این بازی را ندانید نمی توانید در این رقابت پیروز باشید.

اولین بازی هایی که باید به خوبی آن را پیدا کنند این است که شما یک راه اندازی و تلاش می کنید تا پست های آن دیده شود و فالوورهای بعد از آن برود و هرچه تراکم صفحه شما بالاتر باشد که احتمال دارد آن را مشاهده کنید. بیشتر شده و می تواند فالوورهای بیشتری را جذب کند.

اینجا ما به شما آموزش می‌دهید چگونه صفحه ترافیکی را انتخاب کنید و فالوورهای بیشتری را جذب کنید.

اینستاگرام یک پلتفرم بصری است به این معنی که با چشم های مخاطب بازی می کند آنچه شما می سازید هرچه زیباتر و هرچه چشم نوازتر بیشتر را به خود جذب می کند.

برای مثال اگر پیج شما برای یک فروشگاه است که شما باید از محصولات آن تصاویر را تهیه کنید و در پیج قرار دهید، می توانید از دوربین های عکاسی پیشرفته استفاده کنید، یا نورپردازی را بهتر بسازید، همچنین می توانید از نرم افزارهای عکس نیز استفاده کنید. استفاده کنید و در نهایت یک صفحه خوش رنگ و لعاب تحویل مشتری بدهید.

برای بهینه کردن حساب کاربری اینستاگرام تا روی بیو و کپشن نیز کار کنید. در قسمت بیو کارتان را به بهترین نحو احسن توضیح دهید و برای ویدئو ها و سایر کپشن های جالب و جذاب بنویسید تا فرد برا ی دیدن بیشتر ترغیب شود.

خلاقیت به خرج دادن بهترین شیوه برای بالا بردن فالوور های یک کانال است. چگونه می توان در یک پیج خلاقیت به خرج داد؟ بیایید ابتدا درباره خود خلاقیت صحبت کنیم. خلاقیت یعنی انجام کارهای نوآورانه، کارها و روش هایی که قبل از این به ذهن کسی خطور نکرده و جرات کند آن را انجام دهد.

تنها پیشنهاد ما در این زمینه است که اگر فکر جالبی در ذهن دارید که فکر می کنید حتما ایده خوبی نبوده که افراد قبل از شما آن را انجام نداده اند، این فکرها را به کنار بگذارید و عزمتان را جزم کنید تا ایده تان را به مرحله انجام دهید. اجرا برسانید.

یک نمونه پیج آموزشی را به خاطر می آوریم که چند سال پیش در جست و جوی یک کانال آموزش ریاضیات به آن رسیدم. کانالی در آن دختر جوانی با تدریس می کرد، شاید بتوان گفت که این خلاقیت را ندارد.

ولی خلاقیت این دختر در آنجا بود که به جای نصب وایت برد روی دیوار از یک گلس برد استفاده می کرد و آن را با دوربین قرار داد و خودش پشت گلس برد می گرفت و شروع به تدریس می کرد.

خوبی این روش این بود که دیگر لازم نبود برای تدریس به سمت تخته روی دیوار برگرداند ولی این موضوع هم بود که باید تمام کلمات برعکس نوشته می شد تا بیننده به شکل درست آنها را ببیند، کاری که او به خوبی از او برمی آمد. نانسی پی این دختر بود، هنوز هم اسم آن را می‌توان از صفحات مجازی پیدا کرد.

در پروفایل های امکانات تجاری برای کاربران تدارک دیده می شود که به آنها اجازه می دهند که درباره کسب و کارشان، صفحه اجتماعی شان و فالوورهای آن اطلاعاتی به دست بدهند که کاربرانشان به چه چیزهایی اهمیت می دهند.

شما هم اگر پیج تجاری بهتر است در تجارت آنلاین آن را انتخاب کنید تا بتوانید تجزیه و تحلیل و تحلیل بیشتر پیجتان را بکار ببرید و آن را بیشتر به سلیقه مشتریان نزدیک کنید.

این کار را می توانید از قسمت بالا سمت راست بیو انجام دهید که قسمت را انتخاب کنید و باید به حساب حرفه ای تغییر دهید.

شروع بیزینس در اینستاگرام با خرید فالوور
شروع بیزینس در اینستاگرام با خرید فالوور

فالوورهای فعال می توانند از خریدار شما، صفحه شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند یا با لایک و کامنت در زیر پست های شما باعث رشد و پیشرفت کار شما می شوند، پس از افزودن به تعداد، باید یکی از مهم ترین آنها باشد. .

وب سایت هایی وجود دارند که تعداد آنها در این کار به شما کمک می کند و در قبال دریافت مبلغی ناچیز به شما اضافه می کند. ما به شما سایت خرید فالوور اینستاگرام را به خاطر پشتیبانی کارآمد و سرعت بالا پیشنهاد میکنیم.

پیج شما از همان روزی که راه اندازی می شود باید یک هدف داشته باشد. این هدف می تواند مردم را سرگرم کند، آموزش یک مهارت خاص به آن ها یا فروش محصولات باشد.

بهتر است این هدف خود را از ایجاد پیج را در قسمت بیو برای دیگران بنویسید. مثلا می توانید بنویسید، اینجا جایی است که شما قرار است شیوه های نوین خیاطی، آرایشگری و ….. را بیاموزید؛

یا ما را دنبال کنید تا مراقبت از سگ ها را به شما آموزش دهید، یا هدف این پیج پرکردن در اوقات فراغت و سرگرمی شماست و یا اگر کار شما برای فروش محصولات است و در مورد محصول توضیح دهید و برای مثال شما را در این مورد استفاده کنید. کار تخصصی فروش انواع قطعات کامپیوتر را انجام دهید یا درباره رمز ارزها صحبت کنید.

اگر این موضوع را در بیو بنویسید فرد حتی قبل از دیدن پست های شما این مورد را می خواند و می فهمید کل پیج درباره چیست و یک تصویر کلی از آن به دست می آورد و در واقع دلیل فالو کردن پیج را در یک جمله می بیند. و می توانم به شما بپیوندد.

جمع بندی

برای جذب فالوورهای بیشتر یادتان از تمام امکانات استفاده کنید، ترفندهای گرداندن پیج های تجاری را یاد بگیرید، و همیشه به کاربرانی برای فالو کردنتان بدهید.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!