این روزها اینستاگرام یکی از بهترین و بزرگترین شبکه‌های اجتماعی موجود در دنیاست که ممکن است به دلیل خدمات متعدد و بسیاری از مواردی که می‌توانند ارائه دهند، باشد. برخی از این مشکلات به دلیل تست کردن از ویژگی‌هایی است که اینستاگرام می‌خواهد به اپلیکیشن خود اضافه کند. اما اکثر این مشکلات مهم هستند و مشکلات بزرگی را نمی‌شوند. در این مطلب قصد داریم در مورد اینکه چگونه باگ اینستاگرام را رفع کنیم صحبت کنیم. اگر شما هم جزیی هستید که در زمانه با سردرگمی می‌شوید با ما همراه باشید.

مراقب باشید که همیشه مشکلاتی را که در اینستاگرام با آن روبرو هستید، بدلیل اختلالات موجود در این اپلیکیشن نیست. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی زیر را انجام دهید:

– برنامه را کامل ببندید و سپس آن را از اول اجرا کنید.

– مطمئن شوید که از آخرین ورژن استفاده از اینستاگرام می‌کنید.

– اتصال دستگاه خود به شبکه اینترنت را چک کنید.

اگر با انجام هیچ کدام از روش های بالا مشکل شما حل نشد از راه حل های مختصر به هر باگ استفاده کنید. در ادامه با بررسی موضوع “چگونه باگ اینستا را رفع کنیم” در مورد این راه حل ها به دنبال آن هستند.

در ادامه به بررسی برخی از باگ‌های فعلی اینستاگرام و روش‌های حل هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم.

اگر شما جزئی هستید که وقتی اینستاگرام خود را رفرش می‌کنید با یک صفحه سفید و پیام نمی‌توانست refresh کند می‌شوید باید بدانید که این اتفاق ادامه دارد و پس از چند دقیقه حل یکی از اصلی‌ترین مشاهده‌های این پیام می‌تواند دیسیبل باشد یا خیر. غیرفعال شدن اکانت شما باشید. برای حل مشکل دیسیبل شدن باید به پشتیبانی اینستاگرام پیام ارسال کرده و علت آن را جویا شوید تا در نهایت مشکل شما حل شود.

در صورتی که شما نام کاربری خود را از قسمت تنظیمات اکانت خود تغییر داده اید، حتماً این نام تغییر پیدا کرده است اما به این دلیل که این موارد بسیاری از موارد را نشان می دهد که شما هنوز نام قبلی خود را می بینید.

برای حل این مشکل یک بار برنامه اینستاگرام را به صورت کامل ببندید تا شما خالی شود و سپس آن را اجرا کنید. دید که نام کاربری‌تان عوض شده است.

استیکر موزیک تنها برای کاربران برخی از افراد فعال است و اگر شما این استیکر را نمی‌بینید به دلیل این است که لوکیشن شما جزیی نیست که این ویژگی برای آن‌ها در دسترس است. یکی از روش‌های حل این مشکل استفاده از فیلترشکن است که لوکیشن شما را به کشوری که این استیکر در آن فعال است تغییر می‌دهد.

این مشکل نیز به موقعیت جغرافیایی شما مربوط می شود. همان‌طور که در قسمت قبل، امکان پخش موسیقی از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام نیز وجود دارد که هنوز برای کشور ما فعال نیست و در مواردی که از فیلتر کردن مناسب استفاده کنید، می‌توانید این نوع پست و استوری‌ها را بشنوید.

برای پاسخ به سوال “چگونه باگ اینستا را رفع کنیم” در مورد قلم رنگی استوری باید بگویم که برای حل این مشکل کافیست فیلتر شکن خود را روشن کنید تا با تغییر IP بتوانید از قلم رنگی استفاده کنید.

شاید برای شما پیش آمده باشد که اگر کد تایید شده توسط اینستاگرام برایتان ارسال شود و یا اپلیکیشن اینستاگرام کد ارسال شده را تایید نکند. این مشکل ممکن است به دلیل بروز خطاهای احتمالی در سرورهای اینستاگرام و یا سرورهای اپراتور سیمکارت شما باشد به همین دلیل بهتر است کمی صبر کنید و بعد دوباره جستجو کنید.

در صورتی که بعد از گذشت مدت کوتاهی این مشکل دوباره حل نشد راه حل ورود به اکانت از مرورگر را امتحان کنید. مراقب باشید که قبل از امتحان ورود به اکانت از طریق مرورگر حتما مرورگر خود را خالی کرده اید.

برای بسیاری از ما بارها پیش آمده است که وقتی در اینستاگرام می‌خواهیم پستی را لایک کنیم، کامنتی بنویسیم و یا هر کسی را فالو کنیم با پیام اکشن مسدود شده‌ایم. یکی از راحت‌ترین و بهترین روش‌ها برای سوال “چگونه باگ اینستا را رفع کنیم” درمورد این مشکل است که یکبار از اکانت خود خارج شده و دوباره به آن وارد شوید. توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد این مشکل از گذشت یک الی دو روز خود را به خود حل کنید ولی در صورت تداوم می‌توانید از این روش به آسانی بعد از بهترین روش استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی برخی از باگ های اینستاگرام و پاسخ به سوال “چگونه باگ اینستا را رفع کنیم” پرداختیم. اما مشکلات زیاد دیگری نیز وجود دارند که برخی از کاربران با آن‌ها می‌توانند برای آشنایی بیشتر با این مشکلات و روش‌های حل آن‌ها بتوانند به سایر مطالب موجود در این زمینه که قبلاً در وبلاگ اینبو به آن‌ها پرداختیم مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که موارد گفته شده باگ‌های رایج این روزهای اینستا است ولی با توسعه هرچه بیشتر این اپلیکیشن ممکن است برخی از این برنامه‌ها را حل کند و برخی از باگ‌های جدید را که وجود بیایند وجود دارد. شما تا به حال با کدامیک از باگ‌های اینستاگرام مواجه شده‌اید و چه مشکلاتی را برای شما ایجاد کرده‌اید؟

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!