خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

طبق آخرین آمار اینستاگرام، اینستاگرام 1.704 کاربر کاربر در سراسر جهان دارد. این در حالی است که این پلتفرم کار خود را به عنوان یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس شروع کرد و پس از مدتی به یکی از مهمترین ابزارهای تجاری تبدیل شد. به همین خاطر است که میلیون‌ها کارآفرین، از ارائه خدماتی برای سازمان‌های غیرانتفاعی و صاحبان تجارت الکترونیکی از قدرت و پتان اینستاگرام برای فروش استفاده می‌کنند.

ما در این مقاله چند تکنیک مهم درآمدزایی در اینستاگرام را بررسی می کنیم تا شما با استفاده از آن می توانید به جمع کاربران حرفه ای اینستاگرام بپیوندید.

عکاسی از محصول یا سبک زندگی

فراموش نکنید که اینستاگرام در درجه اول پلتفرم عکس است. پس اگر مهارت در عکاسی دارید تا حد زیادی جلو هستید. شما می‌توانید با عکاسی از محصولات برندهای دیگر یا سبک زندگی دیگر کاربران اینستاگرام پیج کاری خودتان را در زمینه عکاسی تبلیغ کنید و از آن‌ها بخواهید که با تگ کردن شما باعث ایجاد ظاهرتان شوند.

تولید محتوا

بعد از عکس، تولید متنی و نوشتاری یکی از راه‌های بسیار پرطرفدار برای کسب درآمد از اینستاگرام است. در حال حاضر بسیار از پیج‌های آموزشی درباره مسائل روانشناسی، مادر و کودک، آشپزی و … تولید محتوا می‌سازند و با تبلیغ برای کسب درآمدهای خوبی کسب می‌کنند.

برای وارد شدن به این حوزه، هر ماه وقت بگذارید و روی کل ماه آینده پیج خود فکر کنید. برای الهام گرفتن می‌توانید از خود اکسپلور اینستاگرام یا پینترست کمک بگیرید. پست‌هایی که دوست دارید را سیو کرده وتان را با الهام از آن‌ها تولید کنید. لازم نیست هر ایده ای از همان اول کار مشخص باشد و می توان ایده را روی کاغذ نوشت و راحت ترینش را به درآورید.

بلاگری یا اینفلونسری

اول از همه ببینیم اینفلوئنسر یعنی چه. اینفلوئنسر یا بلاگر فردی است که با اشتراک‌گذاری در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های مجازی، افراد زیادی را جذب می‌کنند و از طریق تبلیغ برای برندهای دیگر کسب درآمد می‌کنند. این افرادی که می‌توانند با مخاطبان خود رابطه ایجاد کنند، به دلیل نفوذی که در آن‌ها می‌توانند آن‌ها را به راحتی ترغیب به خرید محصول خاص یا استفاده از خدمات یک کسب‌وکار مشخص کنند، ایجاد می‌کنند. به همین خاطر با وجود سخت و زمان‌بر بودن به مرحله اینفلوئنسری، درآمد آن بسیار بیشتر از انواع دیگر کارهای اینستاگرامی است.

چگونه از اینستاگرام درآمد کسب کنیم؟

فروش محصولات دیگران

شما می‌توانید محصولات دیگران را بفروشید و از آن‌ها تخفیف بگیرید تا هر کالایی را به فروش برسانید. افراد زیادی هستند که از طریق واسطه‌گری از کسب درآمد از اینستاگرام می‌کنند. یعنی بدون درگیر کردن سرمایه، با تبلیغ محصولات دیگران به ازای هر خرید پورسانت می‌کنند.

تولید محصولات شما

طبیعی است که با بالا رفتن قیمت اجاره مغازه و فروشگاه، بسیاری از تولیدکنندگان به فروش اینستاگرامی رو بیاورند. اینستاگرام این امکان را به کاربرانش می‌دهد که به صورت رایگان از محصولاتشان ایجاد می‌کنند و آن‌ها را به مخاطبان بفروش می‌رسانند. اگر می‌توانید برای تولید محصولات خود را جمع‌آوری کنید، می‌توانید با برنامه‌ریزی دقیق و رعایت الگوریتم‌ها و قوانین اینستاگرام به مرحله فروش و درآمدزایی برسید.

یادتان باشد که اینستاگرام باعث درآمدزایی می شود که شما قوانین آن را رعایت کنید. اگر فالوور فیک مثلاً باید با استفاده از طریق این مقاله، چگونه فالوورهای فیک خود را حذف کنید، اکانت خود را پاکسازی کنید تا در اینستاگرام شوید.

جمع بندی

مسیرهایی که می بینند برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. اما لازم است بدانید که اینستاگرام بیشتر یک ابزار تبلیغاتی برای نمایش محصولات نه فروش آن‌ها است. اگر تولیدکننده هستید و دوست دارید در کنار این شبکه اجتماعی، فروش حرفه ای و خوبی هم داشته باشید از فروشگاه ساز یا سایت استفاده کنید.
اگر یک سرچ ساده در اینترنت داشته باشید، تعداد زیادی فروشگاه و سایت ساز می‌بینید که با قیمت‌ها و تعرفه‌های مختلف، سایت‌های پیشنهادی و فروشگاهی را به شما می‌دهند. با وجود این ممکن است در نگاه اول خدمات و کارکرد همه این سایت‌ها شبیه به نظر به نظر برسد، ویژگی‌های هر کدام از آن‌ها با ترکیب بسیار متفاوت است. اما به خاطر ارائه خدمات یکپارچه و مطمئن، دیجی فای بهترین فروشگاه ساز در میان سایت سازها و فروشگاه سازها می شود.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو