خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

عمده‌ترین کسب‌وکارهای کوچک و مهم به پیامک مارکت‌های بزرگ آگاهی کامل دارند. این قبیله‌های بیزنس‌ها با بهره‌گیری از روش‌هایی که به درستی انجام می‌شوند، مشتریان خود را افزایش داده و سودمندی را به دست آورده‌اند. ما در این مقاله برای شما می گویید چه پیامک تبلیغاتی ارسال می شود؟

اگر قصد دارید از بازاریابی پیامکی و تبلیغاتی استفاده کنید، حتماً باید اطلاعاتی را در ادامه برای شما ارائه دهید، باید داشته باشید. بنابراین توصیه می کنیم که این مطلب را از دست ندهید.

پیشنیاز نیاز برای انتخاب زمان مناسب ارسال پیامک تبلیغاتی

برای اینکه پیامک‌های تبلیغاتی را در زمان مناسب ارسال کنید، لازم و ضروری است که پیش‌نیازهای تبلیغاتی را ارسال کنید و سپس برای انتخاب زمان اقدام کنید. مواردی که شرح می‌دهیم، مهمترین ملزومات برای بهره‌مندی از سرویس پیامک‌های تبلیغاتی انبوه می‌شوند:

آشنایی با پیامک های تبلیغاتی

شروع هر کاری را می‌توانترین قسمت آن دانست. مسلماً بدون اطلاع از هر اقدامی نمی‌توانم آن را گام برداشتم. ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان درست نیز از این موضوع مستثنا نیست. در نتیجه پیشنهاد ما برایتان بررسی هدف است.

در ابتدای امر بهتر است که پاسخ پرسشهای زیر را بیابید:

 • اس‌ ام اس مارکتینگ چیست؟
 • چرا از پیامک های تبلیغاتی استفاده کنیم؟
 • تفاوت بین پیامکی با تبلیغات پیامکی در چیست؟
 • با توجه به هزینه هایی که بابت ارسال می شود، آیا امکان افزایش سود برای فروش بهتر است؟
 • پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه ها مناسب مراکز یا خدماتی است؟

این موارد تنها بخشی از سوالاتی هستند که ممکن است با آن‌ها وارد شوند. بدون یافتن پاسخ پرسشهایی که دارید، هیچ عنوانی را برای استفاده از این روش بازاریابی و تبلیغات اقدام کنید.

لازم به ذکر است که برای یافتن پرسش‌های خود در زمینه تبلیغات پیامکی باید به پایگاه‌های اطلاعاتی معتبر مراجعه کنید. در ابتدا ممکن است شما ندانید که ماژول اس ام اس چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد. با مطالعه مطالب در این زمینه می‌توانید نسبت به خرید اقدام کنید.

موضع تبلیغاتی خود را مشخص کنید.

زمانی که هدف خود از تبلیغات پیامکی را بدانید، می‌توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان مناسب اقدام کنید. بهتر از این روش تبلیغ و بازاریابی برای همه حوزه های کاری از فروشگاهی و خدماتی که می توان استفاده کرد.

آگاه بودن نسبت به هدف، کمک بسزایی در این امر می‌کند و با ارزیابی موقعیت‌های مختلف می‌توان نتیجه مطلوبی از ارسال پیامک‌های بازاریابی کسب کرد.

خرید پنل پیامک انبوه

بدون شک نمی‌توانید با یک سیم‌کارت و گوشی موبایل ساده به تعداد بالا پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. این کار بیهوده و غیرمکن است. در نتیجه در وهله اول نیازمند خرید پنل پیامک انبوه بود.

برای خرید پنل پیامک انبوه دقت به معتبر بودن مجموعه مهم ویژه‌ای دارد. آیا می‌توانید از تجربه‌های بیس‌ها در زمینه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید و سایر کسب‌وکارها را چه پیشنهاداتی دارند ببینید؟

مرجع رسمی ارسال اس ام اس تبلیغاتی کندو اس ام اس پیشنهاد ما برای شما عزیزان است. کافی است پیامک انبوه خود را از مجموعه توسعه و فرهنگ کندو بخرید تا از قابلیت های منحصر به فرد این پنل در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان مناسب استفاده کنید.

چه زمانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

 1. انتخاب خط اختصاصی یا اشتراکی

اگر در مرحله اول به اندازه کافی تحقیق و بررسی کرده باشید، حتماً دربارۀ خط اختصاصی و اشتراکی می‌دانید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توانم از هر دو مدل از خطوط نامبرده استفاده کنم. اما تفاوت این خطوط در چیست؟

بررسی تفاوت خط اختصاصی و اشتراکی

مواردی که از نام خط اشتراکی مشخص است، به صورت مشترک برای کسب‌وکارهای مختلف استفاده قرار می‌گیرند. اما خط اختصاصی تنها به بیزینس شما را داشته است و علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی می‌توان از نظر بهره‌مندی پاسخ داد.

نگارش صحیح اس ام اس تبلیغاتی

نگارش پیامک تبلیغاتی از مهم بسزایی بوده است و باید به ویژه برای این موضوع بشود. در صورت مهارت کافی برای نگارش پیامک ها، خرید پیامک تبلیغاتی مناسب انتخاب می شود.

اگر تصمیم دارید که متن پیامک تبلیغاتی را بنویسید، دقت و توجه به فاکتورهای زیر الزامی است:

 • پیامک تبلیغاتی شروع مناسب و اثرگذار باشد؛
 • از واژگان هم‌معنی در نگارش پیامک استفاده می‌شود؛
 • خلاصه‌نویسی را رعایت کنید؛
 • برای تک‌تک جمله‌ها و عبارات فکر کرده و جمله‌های را بدون فعل ننویسید.
 • لحن و زبان رسمی و مودبانه را رعایت کنید.
 • از پرداختن به حواشی و مسائل بیاهمیت پرهیز کنید؛
 • از واژه‌های سخت‌خوان و قدیمی استفاده نکنید؛
 • از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع استفاده کنید.

با توجه به نکات گفته شده اگر احساس می کنم که نگارش پیامک برایتان مشکل است، نگران نباشید. کافی است که بررسی‌های ام اس تبلیغاتی را به بررسی تیم بپردازید تا در مدت زمان کوتاهی اثرگذاری پیامک‌های تبلیغاتی باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی، پرتاب تیر هدف!

حال نوبت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است. با توجه به ماژول پیامک و سرویسی که در پنل پیامک انبوه کندو موجود است به راحتی می‌توانید ارسال کنید. کافی است متن پیامک، شماره مخاطبین و زمان ارسال پیامک را وارد کنید.

تمام این مراحل را شما شرح دادیم که به موضوع مهم زمان رسیده و بگویم که چه زمانی اس ام اس تبلیغاتی ارسال شود. در ادامه برایتان گفت.

بی‌توجهی به زمان ارسال پیامک مساوی است با شکست.

اگر در ارسال اس ام اس تبلیغاتی عجله کنید، باید بگوییم که همه زحماتی را که تا قبل از آن متحمل شده‌اید، به هدر می‌دهد. برای ارسال پیامک در زمان مناسب باید سنجیده عمل کنید.

تاریخ و زمان ارسال را جدی بگیرید.

اگر پیامک تبلیغاتی را در چه روزی و در چه ساعتی باید ارسال کنیم، مهم‌ترین اولویت در پیامک مارکتینگ می‌شود. برای انتخاب تاریخ دقیق، بهتر است که به نوع کسب و کار و نوع پیامک نگاه کنید.

مثلاً اگر سایت فروشگاهی داشته باشید و قصد ارسال کد تخفیف برای مشتریان را دارید می‌توانید در روزهای پایانی هفته پیامک ارسال کنید تا در تعطیلات آخر هفته به فروشگاه شما مراجعه کنید.

استفاده از ساعت طلایی معجزه می کند.

ساعت طلایی ارسال ام اس تبلیغاتی به ساعاتی گفته می‌شود که مشتریان تایم آزادتری داشته باشند و حتماً پیامک شما را مطالعه کنند. بدون شک این ساعت در صبح زود و پایان شب، به ویژه در ایام تعطیلات نیست.

مناسب‌ترین زمان ارسال sms تبلیغاتی ساعت 9 صبح تا 13 ظهر و ساعت 16 عصر تا 20 شب است. معمولاً افراد در این تایم اقامت ندارند و به محض دریافت می‌شوند از ام اس تبلیغاتی آن را مشاهده می‌کنند.

چه زمانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

بررسی امکانات از خدمات کندو اس ام استفاده

اگر شما برای تبلیغات پیامکی مجموعه توسعه و فرهنگ کندو انتخاب کنید، باید بگوییم که از مزایای زیر بهره‌برداری می‌شود:

 • پنل پیامکی شناخته شده و شناخته شده است

این روزها تعداد موساتی که پنل پیامک ارائه می‌دهند، افزایش یافته است. زمانی که می‌توانید بابت مجموعه اعتباری انتخاب کنید و بدون نگرانی و استرس می‌توانید تبلیغ کنید.

 • مقرونبه‌صرفه بودن

تعرفه ارسال پیامک انبوه و در تعداد بالا برای شما عزیزان بسیار ناچیز بوده و در برابر سایر تبلیغات و مجموعه‌های ارائه‌دهنده پیامک مقرونبه‌صرفه است.

 • کنترل و مدیریت آسان

اگر سرویسی را در اختیار شما قرار دهید، اس ام اس تبلیغاتی فعالیتی ندارید. شیوۀ مدیریت این قبیله پنل‌ها به شدت آسان بوده و با نرم‌افزارهای تحت وب و حتی گوشی همراه نیز قابلیت کنترل دارند.

 • پشتیبانی از خدمات

معمولاً افراد از خدمات استقبال می‌کنند که دارای ضمانت نامه و پشتیبانی هستند. برنامه کندو اس ام اس در هر زمان آماده ارائه خدمات در زمینه پشتیبانی بوده و پاسخگوی مشتریان هستند. درضمن اگر پیامکی برای ارسال دریافت شود، آن را به صورت کامل پرداخت می‌شود.

 • کاربردی برای کسب و کارها

فرقی نمی‌کند که شما را در چه زمینه‌ای کسب‌وکار کنید، از پیامکی انبوه در کلیه خدمات خدماتی، فروشگاهی و … می‌توانید استفاده کنید.

سخن پایانی

امیدواریم مطالعه این مطالب برای شما مفید بوده است و باید بدانید که چه زمانی sms تبلیغاتی ارسال کنید. مواردی که برایتان شرح دادیم در ارسال به موقع پیامک تبلیغاتی آن است و بهتر است به‌ها نهایت دقت را داشته باشید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!