فعالیت‌های کسب و کارهای زیادی به واسطه محبوبیت زیاد اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی در بین کاربران، اقدام به فروش محصولات و خدماتشان از طریق این شبکه‌های اجتماعی می‌کنند. مهم‌ترین قدم برای رشد کسب‌وکارتان، داشتن یک بایو یا به اصطلاح بیو اینستاگرام حرفه‌ای است. اگر خودتان کسب کنید وکارتان را به شما معرفی کنید که کاربران قانع شوند شما را فالو کنند، باید لینک محصولات یا مقالات مهم خود را در آنجا قرار دهید تا به راحتی با شما تماس بگیرید یا به راحتی بتوانید بخرید. شما پیام و به محصولات و مقالات شما دسترسی پیدا کنید. اما در بیو اینستاگرام تنها یک لینک می‌توان داد و حالا راه حل چیست؟ در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم چطور چند لینک در بیو اینستاگرام قرار دهید. با ما همراه باشید.

هر چیزی که هستی. در یک لینک ساده.


راه حل قراردادن چند لینک در بیو اینستاگرام

با بایولینک‌ اُوو oovo.ir می‌تونیم به راحتی هر تعداد لینکی که نیاز داریم در اینستاگرام قرار بدیم.

بایولینک‌ در واقع از لینک‌هاست که فقط با یک لینک اختصاصی در دسترس فالورها و مخاطبان ما قرار می‌گیرند. یعنی لینک کانال، لینک سایت، لینک تماس واتساپ، لینک… بله بدون محدودیت تمام لینک هامون در این لینک اختصاصی قرار میگیره!

1. بایولینک خود را ایجاد کنید

نام کاربری خود را انتخاب کنید، قالبی را انتخاب کنید (یا خودتان طراحی کنید) و صفحه خود را منتشر کنید.

1. بایولینک خود را ایجاد کنید
1. بایولینک خود را ایجاد کنید

2. همه لینک های خود را اضافه کنید

شبکه های اجتماعی، وب سایت ها، ویدیوها و هر چیزی را اضافه کنید. بایولینک شما وب سایت جدید شماست.

2. همه لینک های خود را اضافه کنید
2. همه لینک های خود را اضافه کنید

3. از آن در همه جا استفاده کنید

از بایولینک خود در اینستاگرام، توییتر، TikTok، ایمیل‌ها و هر جا که مردم شما دنبال می‌کنند، استفاده کنید.

3. از آن در همه جا استفاده کنید
3. از آن در همه جا استفاده کنید


پس تا اینجا ما باید یک لینک اختصاصی داشته باشیم که لینکهامون رو داخل اون جمع کنیم. از شما دعوت می‌کنم مطلب راهنمای ساخت بایولینک اُوو را برای آشنایی با ایجاد بایولینک اختصاصی خود مطالعه کنید.

ساخت بایولینک حرفه‌ای با اختصاصی اختصاصی
ساخت بایولینک حرفه‌ای با اختصاصی اختصاصی


بایولینک‌ چه کاربردهای دیگری دارد؟

  • استفاده در قسمت لینک وب سایت همه شبکه های اجتماعی

با این کار شما یکبار برای همیشه از دست تغییر دادن لینک همه شبکه ها راحت می شود و فقط با تغییر در بایولینک همه کاربران در همه شبکه های اجتماعی به لینک های جدید دسترسی خواهند داشت. عالیه نه؟

  • استفاده از بایولینک در پیام‌های ارسالی به مشتریان

این ایده رو هم از طریق یکی از کاربران خوش ذوق اُوو گرفتیم. به راحتی می تونید یک بایولینک‌ دیگر برای درج زیر پیام کوتاه، ایمیل ارسالی و هر نوع پیامی که با ایجاد آن، ایجاد شود. واقعا خوش ذوق بودند

  • استفاده از بایولینک به عنوان دسترسی به تماس

لینک تماس در واتساپ، لینک تماس در تلگرام، لینک تماس در بله، لینک تماس در فیسبوک مسنجر، لینک توییتر، پینترست و هر لینکی که با شما ارتباط برقرار می کند با لینک کمک شما همه می تواند در قالب یک بایولینک در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

  • استفاده از بایولینک‌ در qrcode کارت ویزیت و اقلام تبلیغاتی

این ایده موقع نوشتن این مطلب به ذهنم رسید. به نظر عالی میاد ?

  • استفاده به عنوان سایت شخصی

اگر سایت بهترین جایگزین داشتن بایولینک است که به طور رایگان می توانید آن را بسازید و استفاده کنید.


برخی از امکانات خاصبفرد بایولینک اُوو
برخی از امکانات خاصبفرد بایولینک اُوو

برخی از امکانات خاصبفرد بایولینک اُوو

هویت بصری آماده!

به آسانی قالب، لینک ها، فاوآیکون، عنوان و حتی فونت بایولینکتان را با سلیقه شخصی یا بر اساس هویت بصری برندتان شخصی سازی کنید.

بایولینک با دامنه اختصاصی

با امکانات بفرد اُوو شما براحتی می‌توانید مثل یک سایت مجزا، دامنه یا زیردامنه خود را متصل و از امکانات پلتفرم اُوو به صورت اختصاصی استفاده می‌کند. هم اکنون دامنه های لینکین بیوir | بیز کارتir | بیتلیir | Lititir | qbiq.ir هم به عنوان های عمومی به اُوو متصل است که می توانید از آنها برای بایولینک، کوتاه کردن لینک، لینک کارت ویزیت دیجیتال و لینک فایل استفاده کنید.

نمایش در موتورهای جستجو

با استفاده از عنوان و توضیحات متا بایولینک خود را در موتورهای جستجوی بیشتر کشف کنید و ظاهر آن را هنگام اشتراک‌گذاری مشخص کنید.

مدیریت تیمی

با توجه به نیاز به هر کارمند دسترسی‌های مورد نیازش را اعمال کنید و بخش‌های مختلف را به صورت گزینشی در اختیار آن‌ها قرار دهید.

ارتباط با سایر سرویس ها

بایولینک خود را با درج چت آنلاین، نمایش نوتیفیکیشن و.. اینترنت کنید. علاوه بر آن انواع ویدئو و آهنگ را از تمام سرویس‌های ارائه‌های آنلاین با قابلیت پخش مستقیم در بایولینک خود قرار دهید.

جمعآوری آسان لید

ایمیل و شماره تماس خود بازدیدکنندگان را مستقیماً از بایولینک خود جمع آوری و مخاطبان را ایجاد کنید.

برخی از امکانات خاصبفرد بایولینک اُوو
برخی از امکانات خاصبفرد بایولینک اُوو

آنالیز و گزارش پیشرفته

کار خود را در طول زمان ادامه دهید، درآمد را زیر نظر بگیرید و بدانید چه چیزی مخاطبان شما را متحول می کند. به اطلاع‌رسانی‌ها را در اوج انجام دهید تا آنها را دوباره برگردانید.

تولید کدهای QR پویا

برای بایولینک و لینک‌های خود کد QR پویا را کوتاه کنید و از آنها برای هدایت ترافیک آفلاین خود به آنلاین مثل کارت ویزیت، منو و .. استفاده کنید.

لینک کوتاه کننده

بله! اُوو راهکار جامع مدیریت لینکهای شماست. می‌توان از پلتفرم ما به عنوان لینک‌های کوتاه‌کننده استفاده کرد و با آنالیزها رفتار بازدیدکنندگان را به دست آورد.

لینک کارت ویزیت دیجیتال

لینک کارت ویزیت دیجیتال خود را به صورت پویا (امکان جاگزینی اطلاعات بدون تغییر لینک) ایجاد کنید و از ویژگی‌های ردیابی، حفاظت، پیکسل‌ها و انقضا بهره ببرید.

لینک فایل

فایل های خود را بارگذاری و لینک آن را به صورت پویا (امکان جاگزینی فایل بدون تغییر لینک) با ویژگی های ردیابی، حفاظت، پیکسل ها و انضا دریافت کنید.


چرا باید چند لینک در بیو داشته باشید؟

حتما در برخی از پیج‌های اینستاگرامی دیده‌شده که برای ارتباط از طریق واتساپ، تلگرام یا تلفنی، شماره تماس خود را در بیو درج کرده‌اند. اما یک نکته مهم جا افتاده است!

کاربران اینستاگرام کم‌صبرتر و بی حوصله‌تر از آن‌ها هستند که شماره‌های نوشته شده در بیو را به صورت دستی در گوشی ذخیره می‌کنند، واتساپ می‌شوند، شما را پیدا کنن و به شما پیام دهند. پس بهتر است همه راه‌های ارتباطی را با کم‌ترین زحمت در لینک بیو اینستاگرام در آنها قرار دهید.

و یا موقع انتشار پستی که دارای یک لینک خاص است حتماً با مشکل عدم پشتیبانی لینک در پست‌ها توسط اینستاگرام ممکن شده است.

با «اُوو» می‌توان به صورت همزمان، چند لینک را در بیو اینستاگرام‌تان قرار دهید. به این ترتیب کاربر تنها با یک کلیک، به پیام رسان یا صفحه تماس تلفنی هدایت می شود و محصولات و خدمات شما را می توانید سفارش دهید. همچنین می‌توانید لینک محصولات یا مقالات ویژه سایت را هم به کاربران معرفی کنید تا شاهد افزایش فروش و بازدید از اینستاگرام خود باشید.

همچنین با تحلیل گزارش‌های «اُوو» می‌توانید آنالیز رفتار کاربران را با تعداد هر یک از لینک‌های کلیک کاربران مشاهده کنید و متوجه شوید که کدام محصولات یا مقاله‌های شما را دوست دارید.

امروز گوشهای از اینترنت خود را راه اندازی کنید

به هزاران کاربر اُوو بپیوندید و در چند دقیقه بایولینک رایگان خود را بسازید

https://oovo.ir

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!