خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

نامرئی بودن یعنی چه؟ دیکشنری نامرئی را حالتی که یک شیء دیده نمی‌شود بیان می‌کند و آن چیز را در چنین شرایطی نامرئی تلقی می‌شود. چیزها زمانی که از نور بازتاب می‌کنند مرئی هستند و بنابراین وقتی چیزی نور را نه بازتاب کند و نه جذب کند، نامرئی می‌شود. موضوع نامرئی شدن انسان است که تابحال تحقیقات در زمینه آن انجام شده است. در ادامه با بررسی این موضوع و راه‌های دستیابی به آن با دیجی رو همراه باشید.

به تمام کارهایی که با نامرئی بودن می‌توانید فکر کنید. شما می‌توانید خیلی راحت باشید و بدون اینکه هرکسی شما را ببیند در جایی قرار بگیرد، می‌توانید به دیگران بگویید و دیگران را راحت کنید و می‌توانید خیلی راحت جاسوسی هرکسی را که می‌خواهید بکنید! و حتی خیلی جالب‌تر اینکه می‌توان بدون هیچ هزینه‌ای به سینما یا هرجایی که می‌خواهد بروید!چطور نامرئی بگیر؟  از افسانه تا واقعیت!

باورتان بشود یا نه، در طول تاریخ کسانی بوده اند که ادعا کرده اند می‌توانند پوست و گوشتان را ناپدید کنند. این منظور از قدرت‌های عرفانی، متافیزیک و نیروهای جادویی استفاده می‌شود. اینان انسان‌های پیشرفته‌ای بوده‌اند که با استفاده از تکنیک‌ها و مواد مختلف می‌توانند به قدرت‌های ابر انسانی دست پیدا کنند.

از جادو استفاده می کنند و برخی از آنها را از فکرهای ذهنی استفاده می کنند. عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما ظاهرا ممکن است که بتوان این نوع تکنیک‌ها را به خود بیاموزید. برخی از افراد می‌گویند که راز نامرئی خیلی سخت و دور از دسترس نیست و به سرعت قابل مشاهده است و می‌گویند که سالها دیگر مورد مطالعه قرار می‌گیرند و به طور اتفاقی می‌افتند و گاهی هم می‌گویند که ناپدیدشدنشان بر حسب دستورشان اتفاق می‌افتد و کاملاً ارادی است. است.

برای هزاران سال مردم رویای نامرئی شدن را در سر داشته‌اند. قدرت نامرئی در بسیاری از افسانه‌های مختلف در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفته و گاهی تحت عنوان قدرتی برای خدایان قرار می‌گیرد و گاهی تحت عنوان قدرتی برای قهرمانان در نظر گرفته شده است. اما هم اکنون به دلایل علمی در 10 سال گذشته، این ابر قهرمانی در زندگی واقعی امکان پذیرفته شده و نامرئی شدن در همین قرن به انسان ها داده شده است.

نامرئی شدن در طی تاریخ

مفهوم نامرئی اولین بار در افسانه ای یونانی و به عنوان سلاح برای هادس به آن اشاره شده است. هادس خدای دوزخ بوده و از کلاهی استفاده می‌کرده که باعث می‌شود نامرئی شود و می‌توان به دیگر خدایان کمک کرد که در نبرد با تایتان‌ها پیروز می‌شوند و جهان را به دست می‌گیرند و در داستانی دیگر کلاه جادویی توسط پرساوش برای کشتن. مدوسی که با نگاهش مردم را سنگ می‌کرد استفاده می‌شود.چطور نامرئی بگیر؟  از افسانه تا واقعیت!

نامرئی بودن و نحوه نامرئی شدن

افلاطون از ایده‌ای نامرئی شدن برای بحث درباره روحیات و اخلاقیات انسانی استفاده می‌کند. در یک اثر فلسفی او راجع به ژیگس و معجون‌های جادویی صحبت می‌کند. ژیگس یک کشش لیدیایی بود که یک حلقه طلایی می‌کند و این حلقه را به نامرئی می‌دهد. ژیگس از این وسیله برای فریب ملکه می‌کند تا پادشاه را بکشد و جای او را بگیرد.

چطور نامرئی می تواند

گاهی دوست توجهی جلبیم و تنها باشیم. اگر می‌خواهید برای دیگران نامرئی شوید، می‌توانید از این روش استفاده کنید. چشم‌هایتان را ببندید و یک دیره‌ای نورانی و درخشان را در اطراف خود ببینید. بعد از آن که نور قوی تر می شود. رنگ‌ها و اشکال اطراف شما ناپدید می‌شوند. شما در نور ذوب می‌شوید و به بخشی از آن تبدیل می‌شوید تا زمانی که شما کاملاً در نورانی اطرافتان ناپدید می‌شوید.

استار بصری، اولین قدم به سمت نامرئی بودن

سعی کنید جوری لباس بپوشید که توجهی را جلب کنید. سعی کنید در جمعیت بیامیزید و کمتر مورد توجه دیگران قرار بگیرید. هرچه بیشتر به این فکر کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنید، سریعتر نامرئی می‌شوید. شما می‌توانید باور داشته باشید، هر قدرت ذهنی داشته باشید. باور می‌توان هرکسی را قادر به انجام هرکاری بکند. به خاطر کسانی که فکر می‌کنند شما خزعبل می‌گویند دور بمانید. از هرکسی که شما را مایوس می‌کند و به شما می‌گوید نمی‌توانید دوری کنید. به جای آن سعی کنید به خودتان و باورتان باور داشته باشید.چطور نامرئی بگیر؟  از افسانه تا واقعیت!

یک تکنیک آسان برای نامرئی شدن

ساکت باشید. چشم‌هایتان را ببندید و بر احساسات درونتان بزنید. داخل هوشیاری آرام در شما جریان پیداکند. این کار برای جستجو نیاز ندارد، چراکه یک پروسه طبیعی است و خودش با بستن چشم‌هایتان اتفاق می‌افتد. قدم این است که محیط را کاملا نادیده بگیرید. کاملا فراموش کنید. قدم بعدی این است که در ذهنتان بیاورید کجا می‌خواهید پنهان شوید. شروع به تجسم مکان در ذهنتان بکنید. بر احساسات درونی‌تان تمرکز کنید و دنیای خارجی را نادیده بگیرید. این کار را اگر در اتاقی با دیگران انجام دهید. در نهایت تمام افکارتان را حذف کنید. رسیدن به این حالت خیلی هم کار سختی نیست، چراکه هربار که می‌خوابید همین اتفاق می‌افتد.

قدم قدم اگر قبلا مدیتیشن انجام دادید برایتان راحت بود و در محیط اطراف را از اولین ذهنتان خارج کنید. آخرین قسمت اجتمالا سخت‌ترین قسمت است، حذف تمام افکار ذهنتان که بیدار هستید. از اینکه افکارتان انرژی تولید کند فراموش نکنید و باعث شود که شما مرئی‌تر باشید. فکر نکنید و فقط در حالیکه چشمانتان را ببندید.

با استفاده از روشهای ذهنی نامی

با این تکنیک شما واقعاً می‌توانید نامرئی شوید. شما یک جوری ساکت باشید که باید مدیتیشن می‌کنید. چشمهایتان را ببندید. حال را تصور کنید که کاملاً توسط یک پرده احاطه شده‌اید و چیزی هم در بالای سرتان آویزان است که شما کاملاً مخفی می‌کند. آنقدر به پرده فکر کنید تا واقعا حضورش را احساس کنید. در ذهن‌تان داشته باشید که این پرده باعث می‌شود شما نامرئی شوید.

از کجا بفهمید که آزمایشتان موفقیت آمیز بوده یا نه؟ خیلی راحت است. یک آینه در جهت مخالفتان. پشت پرده، فقط شما هستید که می‌توانید آن را ببینید و دیگران را نمی‌توانید ببینید. اگر موفق به نامرئی هستید، خودتان را در آینه نخواهید دید.

دستیابی به تمام کار آسانی نیست، مخصوصا وقتی ذهنمان پر از فکر باشد. صبر فضیلتی است که می‌توان خیلی چیزها را به شما یاد داد. پس برای دستیابی به نتیجه، هم باور داشته باشید و هم صبر.

آیا شما هم دوست دارید نامرئی شوید؟ اگر نامرئی بودید چکار می‌کردید؟ چقدر به قدرت های ذهنی باور دارید؟

نظرات خود را با ما و دیگر کاربران دیجی رو حتما به اشتراک بگذارید!

منبع