خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

خوب این یک آموزش بسیار ساده است و نه تنها به مشکلات پیچیده و دشوار نیاز دارد، بلکه نیازی به آموزش خاص و خاص ندارد، اما هنوز از کاربران مبتدی، این شبکه نیاز به این آموزش دارد. را بیاموزید ما به عنوان کیوگرام تصمیم داریم این آموزش را برای شما آماده کرده و به شما ارائه دهید تا در این زمینه دچار مشکل نشوید. ای عزیزان، در اینجا چیزی است که باید در مورد آن بدانید.

چگونه حساب اینستاگرام را به گوشی دیگری منتقل کنیم؟

فقط دو کار وجود دارد که باید انجام دهید! حالت اول کاربر حساب کاربری است و حالت دوم داشتن رمز عبور صحیح برای اکانت یا صفحه اینستاگرام خود است. با این دو ویژگی می توانید به راحتی و به راحتی از اکانت اینستاگرام خود از موبایلی به موبایل دیگر استفاده کنید، با استفاده از این دو مورد در اپلیکیشن موبایل اینستاگرام، اکانت جدید شما قادر خواهد بود به اکانت مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. و از آن استفاده کند.

آموزش انتقال اکانت اینستاگرام

اول از همه یادآوری می کنم که قبل از خروج از اکانت اینستاگرام باید خود را با ایمیل و شماره تلفن خود معرفی کنید و مطمئن شوید که این شماره و ایمیل در اینستاگرام وارد شده است، متعلق به شماست! و اگر رمز عبور خود را فراموش کردید، تنها راه باز اکانت اینستاگرام خود وارد کردن شماره یا ایمیل است، بنابراین سرور اینستاگرام یک کد را برای شما ارسال می کنید تا بتوانید آن را در قسمت مربوطه وارد کرده و از آن استفاده کنید. در واقع از این طریق خود قادر بود برای اکانت پسورد تعیین کرده و وارد صفحه خود در این شبکه شوید.

اینستاگرام قبلی خود را آپلود کنید

به سوالات متداول کاربران در مورد نصب اینستاگرام قبلی به صورت پاراگراف ساده و آموزنده پاسخ داد. اگر اینستاگرام خود را حذف کرده‌اید یا گوشی را خریداری کرده‌اید و اکنون تصمیم گرفته‌اید که در بالا توضیح داده شود از یک گوشی جدید یا یک گوشی هوددار وارد اینستاگرام شوید، باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

برای نصب اینستاگرام قبلی در ابتدا از بازار یا گوگل پلی نصب کنید و نرم افزار را وارد کنید و در کادر اول از قسمت لاگین نام حساب کاربری (IDI)، در کادر دوم رمز عبور و در نهایت اکانت خود را وارد کنید. بودن

توجه: در صورت فراموشی رمز عبور می توانید با گزینه فراموشی رمز عبور (برای دریافت رمز عبور) رمز خود را بازیابی کنید.

image_1655566092.jpg

هشدار: اگر قصد نصب برناممه های جانبی اینستاگرام را دارید به شما پیشنهاد می کنیم مراقب برنامه ها و بدافزارهای موجود در بازار باشید . برنامه هک اینستاگرام یک برنامه کنترل فرزند قانونی است اما ممکن است به سود جویانی کمک شود تا این برنامه قصد دسترسی به دایرکت شما را داشته باشد پس از آن آگاه باشید. همچنین با ورود به سایت اسپای می توانید امنیت خود را ارتقا دهید تا از هک شدن در امان باشید.

اگر می توانید اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید، بهتر است ابتدا از خارج شوید. اما قبل از حرکت به سه نکته زیر توجه کنید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، توصیه می شود قبل از خروج از سیستم، با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن همراه خود، رمز عبور جدید درخواست کنید. سپس با رمز عبور جدید خود دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.

رمز عبور و نام کاربری جدید خود را تایپ کنید.

قبل از حرکت وارد قسمت اطلاعات شخصی از گزینه انتخاب شوید. در این قسمت آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا هویت شخصی خود را به اینستاگرام ثابت کنید.

برای ورود به اکانت اینستاگرام خود به رمز عبور و نام کاربری نیاز دارید.

توجه: اگر قبلاً آدرس ایمیل و تلفن خود را در قسمت / اطلاعات شخصی وارد کرده اید و در واقع هویت خود را به اینستاگرام همراه کرده اید، امکان انتقال اکانت اینستاگرام با یکی از آنها وجود خواهد داشت.

خیلی راحت، خیلی شیرین…

اگر نام کاربری خود را فراموش کنید چه؟

image_1655566101.jpg

اگر نام کاربری خود را به خاطر نمی آورید، می توانید دو روش زیر را امتحان کنید:

در قسمت جستجو یا اکسپلورر اینستاگرام از نرم افزار اینستاگرام دیگران و هر چیزی که فکر می کنید به نام کاربری خود نزدیک می شوید یا با جستجوی نام کاربری که از نام کاربری خود به یاد داشته باشید می توانید آن را پیدا کنید.

می توانید نام کاربری خود را از طریق فالوورهای صفحه اینستاگرام دوستانتان که قبلاً دنبال کرده اید پیدا کنید.

اگر رمز عبور خود را فراموش کنیم چه؟

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، نگران نباشید، فقط اینجا را کلیک کنید تا نحوه بازیابی رمز عبور اینستاگرام خود را بیاموزید. در این مقاله نحوه بازیابی رمز عبور را به تفصیل به شما گفته ایم.

چگونه صفحه اینستاگرام خود را در تلفن شخص دیگری بررسی کنیم

اگر می توانید صفحه خود را در گوشی با اکانت و صفحه اینستاگرام مشاهده کنید، در اولین انتخاب حساب کاربری را انتخاب کنید و انتخاب کنید. سپس اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. اکنون به دو اکانت اینستاگرام و دو صفحه دسترسی دارید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!