مفیدترین دستگاه برای یک فروشگاه یا تعمیرگاه خودرو که تعویض و پنچری لاستیک چرخ های خودرو را می دهد لاستیک درآر است .

اگر بخواهیم بین تجهیزات تعمیرگاهی یکی را مهم ترین و کاربردی ترین ابزار انتخاب کنیم، آن را انتخاب کنیم لاستیک درآر است.

دستگاه لاستیک درآر برای جدا کردن لاستیک از رینگ، تعویض لاستیک، پنچری لاستیک،تعویض تیوب لاستیک و غیره استفاده می شود.جالب است بدانید به خاطره خش گیرهای پلاستیکی،هیچ آسیبی به رینگ و لاستیک وارد نمی شود.

پر فروش ترین لاستیک درآر هم از نوع ماشین های سبک است که معمولا همه ی آپاراتی آن را دارند .

لاستیک درآر پولی فروشگاه سام ایران
لاستیک درآر پولی فروشگاه سام ایران

دستگاه لاستیک درآر 3 پدال

یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین لاستیک درآر ها،لاستیک درآر سواری سه پدال است که هرپدال این دستگاه کارایی هایی دارد. پدال اول برای لق زدن لاستیک و پدال وسط آن برای چرخش سینی دستگاه لاستیک درآر و سوم آن برای بازو بسته کردن فک های دستگاه به پدال کاربردی دارد .

دستگاه لاستیک درآر 4 پدال

یکی دیگر از انواع لاستیک درآر ها دستگاه لاستیک درآر 4 پدال است این دستگاه هم جزء یکی از پرفروش ترین و پر کاربردترین دستگاه ها است.

این محصول پیچیده لاستیک درار 3 پدال می باشد و تنها فرق آن در یک پدال است . در لاستیک درآر چهار پدال یک پدال بیشتر از لاستیک درآر سه پدال وجود دارد که نوع تیوپ لس دارای مخزن ذخیره باد می باشد . در موارد بیشتر این مخزن در ستون و یا پشت دستگاه قرار دارد و با یک شوک شدید باد از نازلهایی که روی فک های آن قرار گرفته است به درون لاستیک وارد می شود و نهایتاً تنظیم فشار باد مورد نیاز توسط باد دستگاه تنظیم می شود.

لاستیک درآر 5 پدال

لاستیک درار 5 پدالتیک لاستیک درآرهای 4 پدال است و همان کاربردها را داراست.

تنها تفکیک این دستگاه در ستون اصلی این دستگاه است که قابلیت خم شدن دارد که با ایجاد مکانیزم حرکت در بازوی افقی این امکان رامی دهد که قابل تنظیم در فاصله نظر در رینگ های بزرگتر را فراهم کند.و بیشر برای کار بر روی رینگ های پهن. و بزرگ مناسب می باشد.

نوعی ابزار کمکی است که برای انجام هرچه دقیق تر و عملیات تر بر روی رینگ و لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی رینگ تعبیه شده است.

لاستیک درآر پولی 3پدال هلپی دار سام ایران
لاستیک درآر پولی 3پدال هلپی دار سام ایران
 • محافظت از لاستیک خودرو در مقابل صدمه هایی مانند پارگی لاستیک
 • بالا بردن دقت و ظرافت کار
 • ایجاد سهولت برای جداسازی لاستیک و رینگ
 • مصرف کاری کمتر
 • انجام هر گونه عملیات بر روی انواع رینگ های اسپ و گران قیمت بدون هیچ گونه آسیبی به رینگ و لاستیک
 • محافظت از رینگ در برابر عواملی مثل ساییدگی
 • افزایش امنیت تکنسین به دلیل استفاده از لوازم قدیمی پنچر گرفتن مثل پتک و لوازم پر خطر
 • سرعت بخشیدن در زمان انجام کار
 • پشتیبانی شرکت وارد کننده یکی از کلیدی ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید . این موضوع نه تنها هنگام بروز مشکلی برای دستگاه به کارتان می آید اما از لحظه ای که خرید کرده است دلگرمی و آرامش همراه شماست .
پشتیبانی شرکت واردکننده
پشتیبانی شرکت واردکننده
 • اینکه کیفیت یک لاستیک درآر و همچنین راندمان آن چقدر با تبلیغاتش تطابق دارد نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید . انطباق این دو با هم معناست که شما زمان و پولتان را جای درستی پرداخته اید .
انطباق تبلیغات و راندمان بیرونی طبق رضایت مندی مکانیک ها
انطباق تبلیغات و راندمان بیرونی طبق رضایت مندی مکانیک ها
 • آگاه به فروشنده چگونه و چرا محصول را قیمت گذاری می کند نه تنها به شما می دهد می تواند تعیین کننده باشد که خرید محصول آن اقتصادی چقدر است. نرم افزار است. بنابراین قبل از خرید لاستیک درآر مطمئن شوید که از فروشگاه منصفی خرید کنید.
تعیین ارزش
تعیین ارزش
 • موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید ویژگی هایی است که همراه با دستگاه فروشگاه به شما ارائه می کند. به عنوان مثال فروشگاه دیگری بر دستگاه به شما تجهیزات جانبی آن را می دهد یا خیر .
ویژگی های ارائه شده توسط فروشگاه
ویژگی های ارائه شده توسط فروشگاه

پیشنهاد ما به شما لاستیک درآرهای پولی PULI است . برند پولی دارای گواهینامه بین المللی محصولات با CE CERTIFICATE هستند . پولی سخت تلاش می کند تا نیازهای مشتریان همیشه با ارائه خدمات مقرون به صرفه، رقابتی و مشتاقانه، با دقت بالا انجام شود. برند پولی دارای تنوعی بالا در تولید لاستیک درآر است و شما می توانید با نیاز خود و تعمیرگاهتان، مدل لاستیک درآر خود را انتخاب کنید.

فروشگاه سام ایران نماینده رسمی پولی است که بیش از چهار دهه است که در زمینه ابزار و دستگاه های تعمیرگاهی فعالیت دارد و یکی از معتبرترین مراکز تهیه و تولید انواع ابزار و دستگاه های تعمیرگاهی و گاراژ می باشد.

سام ایران اصل بودن کالا را به شما تضمین می کند همچنین کلیه دستگاه ها دارای دوازده ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند .

کلیه ی محصولات فروشگاه سام ایران دارای خدمات نصب، راه اندازی و خدمات دهی می باشند.

جهت مشاوره و خرید انواع لاستیک درآر با فروشگاه سام ایران وارد کننده و نماینده ی انحصاری محصولات پولی تماس بگیرید.

برای مشاهده ویدیوی محصولات می توانید به اینستاگرام و یا آپارات سام ایران مراجعه کنید.

تماس با سام ایران
تماس با سام ایراناگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!