یک دفتر مناسب برای نوشتن و یادداشت مطلبی که مدنظر افراد مهمی هستند را انتخاب کنید. یک پلنر با برنامه ریزی، یک دفترچه یادداشت مناسب طراحی طراحی و یک دفتر درسی شده برای نوشتن مشق مدرسه است.

جدای از کاربرد، طراحی داخلی صفحات و اندازه و قطع دفتر، شکل ظاهری دفتر هم دنیای خودش را دارد. استفاده از جلد گالینگور یا شومیز، خدمات چاپی روی جلد و حتی نوع صحافی، همه و همه می‌توانند شما را به طور خاص و مطابق سلیقه شما بکار ببرند.

برای آشنایی بیشتر با انواع دفتر، ادامه این مطلب را حتما بخوانید.


تولید و طراحی مراحل و فرآیندها مشخص است که در این بخش معرفی می‌کنیم.

فرآیند تولید دفتر
فرآیند تولید دفتر

برای کیفیت تضمینی این روند، چاپخانه‌های معتبر تمام مراحل طراحی، چاپ و صحافی را انجام داده و تنها بخش انتشار به کارفرما است. در ادامه با بخشی از فرآیند تولید دفتر آشنا می‌شوید.

چاپخانه جنگل به کمک بهترین و کاملترین دستگاههای چاپ، از مرحله اول تا مرحله آخر چاپ دفتر شما را انجام می‌دهد.

طرح جلد متناسب و متناسب با کاربرد دفتر و شخصیت مخاطب است. مشاوران و کارشناسان با استفاده از اطلاعاتی که شما در اختیار آنها می‌گذارید و قطع و سایز دفتر، جلد را طراحی می‌کنند و پس از تایید کارفرما، چاپ می‌دهند.

لیتوگرافی دفتر کمتر از کتاب زمان می‌برد و ساده‌تر است اما باید به جزئیات در دفتر لیتوگرافی به خاطر تک برگ توجه کرد، تعداد زیادی وجود دارد. لیتوگرافی دفتر مربوط به قطع و کاربرد متفاوت است. پس اگر قصد چاپ دفتر داشتید، با بررسی، لیتوگرافی دفتر را تنظیم و تعیین کنید.

بعد از طرح جلد و برگه ها، چاپ و برش زیر نظر ناظر چاپ شروع می شود. از مهم‌ترین بخش‌های تولید، صحافی و خدمات چاپی روی جلد است.

دفتر صحافی به‌خاطر روزانه از دفتر‌ها استفاده می‌شود. صحافی‌هایی مانند سیمی، کلاسوری، چسبیده و دوخت و انواع مدل‌های دیگر برای صحافی دفترها مناسب هستند.

خدمات چاپی روی جلد بعد از صحافی انجام می شود. این خدمات شامل چاپ یووی روی جلد، ضرب کوبی، بند دور جلد، پلاک و خدمات دیگر است.


دفتر برنامه ریزی
دفتر برنامه ریزی

دفتر برنامه ریزی یا پلنر به شما کمک می کند تا با دسته بندی های مشخص هر برگ، برنامه روزانه یا ماهانه خود را مشخص کنید.

صحافی این دفترها خیلی مهم است چون افراد هرروز از این پلنرها استفاده می‌کنند و دفتر راحتی برای افراد مهم زیادی دارند. پلنرها کمک‌ها به دلیل لیتوگرافی صفحه خاص، با بقیه دفترها، تفاوت‌های زیادی دارند و برای طراحی افرادی که قصد دارند برنامه‌ریزی صحیح داشته باشند، اما نیاز دارند، مناسب هستند.

دفتر یادداشت
دفتر یادداشت

ممکن است که تا به حال از دفتر یادداشت استفاده نشده باشد؟ همه ما برای یادداشت های روزانه و نکات مهم از دفتر یادداشت استفاده می کنیم. این دفترها در سایت‌ها و قطعات کوچک تولید می‌کنند تا آن‌ها برای افراد راحت‌تر باشند.

بسیاری از شرکت ها و ارگان ها جهت تبلیغات و مارکت ها، سفارش دفتر یادداشت های اختصاصی خود را می دهند. این نوع تبلیغات بازدهی دارند زیرا همه به دفتریادداشت نیاز دارند و از آن استفاده می کنند.

دفتر درسی
دفتر درسی

یادداشت و جزوه‌برداری دروس شما را نیازمند یک دفتر مناسب می‌کند. دفتری که تعداد صفحات بالایی داشته باشید و جنس برگه‌های آن ایده‌آل نوشتن مطالب درسی باشد.

دفترهای درسی مناسب کودکان طراحی جلد جذابی دارند و با جنسیت و روحیه لطیف کودکان طراحی می‌شوند. دفاتر صحافی درسی باید برای استفاده روزانه و مدوام کاربر تعیین شوند و صحافی سیمی یک گزینه مناسب برای این نوع دفتر است.

دفتر اختصاصی
دفتر اختصاصی

یکی از راه‌های جذاب بازاریابی و جذب مشتری، چاپ دفترهای اختصاصی شرکت یا سازمان‌هاست. تمام کتاب‌های را خودتان می‌توانید تعیین و طراحی کنید. از تعداد و جنس برگه ها تا نوع جلد و خدمات چاپی روی آن.

چاپخانه‌های می‌توانند محصول سفارشی و اختصاصی را با استفاده از دستگاه‌های متنوع و طراحی مجرب، از مرحله طراحی تا مرحله انتشار، انجام دهند.

مجموعه‌های چاپخانه و صحافی جنگل از پیشرفته‌ترین چاپخانه‌های ایران است و به کمک سال‌ها در انتشار کتاب، بهترین‌ها را می‌شناسند و در بهترین ساخت‌ها تلاش می‌کنند.

جنگل با استفاده از طراحی‌های متخصصان و متخصصان این حوزه، بهترین‌ها را برای خرید خود می‌کند. شما می‌توانید برای مشاوره رایگان و سفارش با جنگل در ارتباط باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!