بدلیل ایمنی ویروس نیاز اساسی به پارچه اسپان باند افزایش پیدا کرده است. در این مقاله قصد داریم یک فروشگاه برای تهیه این پارچه به شما عزیزان معرفی کنیم. در صورت تهیه این نوع پارچه جزئی مقالات شما تا پایان این با ما همراه باشید.

پارچه اسپان بند از کجا بخریم؟
پارچه اسپان بند از کجا بخریم؟

تهیه این محصول به صورت عمده کمک می کند تا این کالا از نظر اقتصادی با قیمت بهتری تهیه شود. همچنین برای مراکز تولید کننده هم از نظر اقتصادی سفارش‌ها با وجود بزرگ پیدا می‌کند. در زمان خرید به چند نکته توجه کنید حتما در کنار رضایت کافی بهترین بهره را از سفارش خود داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌بایست در زمان خرید مخصوصا به صورت عمده مد نظر باشد، قیمت‌هایی است که هر فروشگاهی این محصول را ارائه می‌دهد.

لیست قیمت های خرید را می توان به صورت حضوری و مستقیم از کارخانه تولیدی خود تولید کرد. همچنین به صورت غیر حضوری از طریق سایتهای معتبر هم امکان پذیر است.

راه سوم مراجعه به مراکز نمایندگی های فروش در بازارهای بزرگ در شهرهای تهران، اصفهان، یزد، مشهد و تبریز می‌باشد. ضمن دریافت قیمت در ارتباط با وزن و یا گرماژ حتما اطلاعات دریافت کنید. دریافت لیست قیمت از انواع این محصولات می‌تواند اولین قدم از خرید شما باشد.

این پارچه‌های بدون بافت در رنگ‌ها و گرماژهای عرضه شده به بازار عرضه می‌شوند. گرماژ به وزن یک متر مربع از پارچه می باشد.

به نوعی که می توان گفت که این محصول قابل تولید در گرماژهای مختلف ۸ گرم تا ۳۸۰ گرم را دارد. بسته به نیاز شما این کالا را با هر میزان گرماژی که تهیه کنید بهای متفاوتی برای آن باید پرداخت کنید.

این پارچه‌های بدون بافت با رنگ‌های متفاوت تولید می‌شوند. شما می‌توانید از این نوع پارچه به صورت ساده استفاده کنید، یا اینکه بخواهید به کاربردتان طرح دلخواه خود را روی آن چاپ بزنید.

چاپ روی پارچه‌ای اسپان بند به دو شکل چاپ سیلک و فلکسو صورت می‌گیرد. چاپ فلکسو نسبت به نوع دیگر سریعتر، ارزان‌تر و از نظر اقتصادی با صرفه‌تر می‌شود. اما توجه کنید که کیفیت رنگ در چاپ سیلک بهتر است. البته در متراژهای پایین از نظر هزینه مصرفی، خرید پارچه اسپان باند با استفاده از چاپ سیلک شاید برای شما از نظر اقتصادی باصرفه‌تر باشد.

این محصول درهای مختلف از 1 تا 320 سانتی متر به بازار عرضه می‌شود. هر متر پارچه در عرض‌های متفاوت دارای وزن مخصوص به خود هستند. به این ویژگی گرماژ گفته می شود.

هر چقدر میزان گرماژ پارچه اسپان باند بیشتر طبیعی باشد که ضخامت پارچه نیز افزایش می‌یابد. این محصول عموما در گرماژهای 17 الی 90 گرم ارائه می‌شود که در بیشتر کارخانه‌ها در متراژ 120 و 160 سانتی متر می‌باشند.

بسته به سفارش شما عزیزان طول پارچه‌های بدون بافت در متراژهای متفاوت تولید می‌شود.

به این منظور که این کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید که چه تعداد لایه باید داشته باشد و چه تعداد لایه نیاز دارد. تعداد لایه یکی از نکاتی است که در هنگام خرید پارچه اسپان باند باید به آن توجه کرد.

یکی از ویژگی‌هایی که باید توجه داشته باشید این است که پارچه اسپان باندی را انتخاب می‌کنید که آب دوستی را داشته باشد یا خیر. این ویژگی می‌تواند برای کسانی که از این محصول در مواردی مانند فیلتر نوشابه و لبنیات استفاده می‌کنند مهم باشند.

اگر قصد دارید روی پارچه خود چاپ کنید، باید توجه داشته باشید که از پارچه‌های اسپان باند قابل چاپ نیست. بنابراین از خرید پارچه اسپان باند حتما به این قابلیت توجه کنید.

برای کسانی که در مصارف بهداشتی از این کالا استفاده می‌کنند یا در موقعیتی که نیاز به تمیز کردن بالاتر است باید توجه داشته باشید که محصولی که تهیه می‌کنید دارای ارزش این پارچه‌های بدون بافت است یا نه؟

شاید جالب‌ترین ویژگی این محصول داشتن قابلیت UV است. بسیاری از پارچه‌های معمولی از این ویژگی ویژگی‌مند هستند. این یکی از ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه داشته باشید و تأثیر آن بسیار زیاد است.

از کجا مراکز خرید پارچه اسپان باند را پیدا کنیم ؟

در چند سال اخیر به دلیل کاربرد بالای پارچه‌های اسپان باند، بازار خرید و فروش این محصول بسیار رونق پیدا کرده است.

با چند جستجو در سایت های مختلف در ارتباط با قیمت خرید و همچنین فروش پارچه بدون بافت بیمارستانی، مراکز فروش پارچه های اسپان باند، لیست کارخانه ها و شرکت های تولیدی در شهرهای بزرگ، فروش محصولات اسپان باند در شهرهای اصفهان و غیره متوجه شدند که افراد بسیار بسیار زیادی هستند. زیاد به دنبال این محصول کاربردی هستند.

یکی از روش‌هایی خرید رولی و عمده انواع پارچه اسپان باند به شهر اسپان مراجعه می‌کند.

یکی از مهمترین سوالاتی که مصرف کنندگان محصول را بیش از حد به خود می‌کند می‌کند این محصول را از مکانی معتبر تهیه کند. پاسخ تا حدودی به شرایط کاری و زندگی کاربر بستکی دارد. از کاربران این محصول دقیقاً در شهری که محل کار یا محل سکونت افراد می باشند به تولید و یا کارخانه های این محصول به راحتی دسترسی دارند. قطع به یقین تهیه این کالا به صورت حضوری برای این دسته عزیزان به راحتی امکان پذیرایی است.

به راحتی می‌توان به صورت حضوری مراجعه کرد در ارتباط با قیمت و کیفیت و ویژگی پرس‌وجو کنند و سفارش خود را ثبت کنند.

اما گروهی از کاربران پارچه اسپان باند در مناطقی سکونت دارند که نه کارخانه‌ها به منظور تولید این محصول و نه مرکزی برای فروش و ارائه این محصول وجود دارد.

باید راهکاری را پیدا کرد که این افراد به گونه‌ای خریدشان را ثبت می‌کنند که علاوه بر رضایت کافی سود مناسبی هم کسب کنند.

یک راه حل این است که زمان به صورت حضوری به شهری مراجعه شود که کارخانه تولیدی در آن جا قرار گیرد و سفارش مورد نظر را ثبت کند. این روش معایب و مزایای خود را دارد. زمان زیادی برای تهیه محصول باید صرف کنند. اما از افراد معتقدند که خرید حضوری را با اعتماد بیشتر می‌توان انجام داد.

تهیه این محصول به صورت آنلاین یا شکل غیر حضوری است. خرید اسپان باند به این سبک برای شما محدودیت زمانی و مکانی را ایجاد نمی‌کند. شما می‌توانید در هر زمانی از شبانه روزی که دارید و در هر مکانی که سفارش می‌دهید خود را ثبت کنید.

در صورتی که می‌توانید تحقیقات بسیار زیادی را انجام دهید و یا با استفاده از پایین‌تر از آن، خرید کنید تا اعتماد لازم را انجام دهید و سپس به صورت غیر حضوری سفارش خود را ثبت کنید. مد نظر گرفتن این سبک کمک می‌کند تا شما به بهترین سفارش خود را ثبت کنید و شکل لازم را از خرید خود داشته باشید.

برای خرید پارچه اسپان باند می‌توانید به صورت آنلاین یا اینترنتی اقدام کنید. چراکه در تمام فروشگاه‌های اینترنتی انواع برندها و رنگ‌های مختلف به همراه قیمت محصول وجود دارد. شما می‌توانید با مقایسه آن‌ها بهترین نوع را خریداری کنید.

خرید باند را می‌توانید به صورت کلی یا خرده از فروشگاه شهراسپان انجام دهید. برای تهیه پارچه‌های بدون بافت فروشگاه شهراسپان می‌توانید خدماتی را به شما ارائه دهید. این فروشگاه یک نمایشنده انحصاری فروش محصولات اسپانی باند و انواع پارچه های نبافته می باشد. مجموعه ما به شما كمك مي‌كنيد جهت خريد اسپان باند، از بهترين خدمات مشاوره رايگان توسط كاربران كمك بگيريد و خريد محصول مورد نظر خود را به صورت غير حضوري و آنلاين و يا با مراجعه حضوري انجام دهيد.

به منظور سهولت فرآيند خريد، راههاي ارتباطي ما به وسيله تماس تلفني، تماس از طريق واتس اپ و از طريق ثبت در سايت، براي شما عزيزان در نظر گرفته شده است. شما حتی می توانید با ثبت نام در وب سایت از مزایای ویژه ما استفاده کنید و بهترین خرید را با ما به ارمغان بیاورید انجام دهید.

1. مجموعه ما شرایط فروش کوتاه مدت و بلند مدت در نظر گرفته شده است. شرایط کوتاه مدت به این منظور در نظر گرفته شده است تا اعتماد کاربران عزیز را بیشتر جلب کنند. به منظور عقد قرارداد می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید.

2. شهراسپان یک مجموعه کامل برای تولید محصولات مرتبط با صنعت پارچه می‌باشد. این مجموعه تمام محصولات مرتبط با اسپان باند را پوشش می دهد از جمله:

– انواع طلق‌های 010، 012، 015، 020

– انواع زیپ و سر زیپ

– خدمات برش و نوار بری تخصصی

– خدمات لمینت

3. شهراسپان در نقاط مختلف کشور از جمله یزد، کرج اصفهان انبار دارد. این مزیت دسترسی به تمام نقاط ایران را راحت تر کرده است. شرایط مرجعی به انبارها توسط موجودی حضور است. تحویل سفارش در کوتاه‌ترین زمان با هزینه ارسال کمتر صورت می‌گیرد.

4. شهراسپان توزیع کننده انواع منسوجات نبافته از انواع برندهای معتبر اسپان باند با بهترین قیمت و شرایط فروش

مجموعه ما نیاز به خرید و تامین کالاهای بدون بافت را از شما تولیدکنندگان می‌کنند و تامین می‌کنند که شما را از صفر تا صد برنامه ریزی می‌کند. همچنین از تولید تا رسیدن پارچه به دست شما همراه شما بود.

اطلاعات ما در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان جهت سفارش و پیگیری بار شما عزیزان هستند.

شما می‌توانید به نوع و مقدار سفارشتان با شهراسپان قرارداد ببندید و قیمت مجموعه ما را با سایر مقایسه‌ها ببندید.

شهراسپان برای قسمت فروش نه تنها از روش‌های قدیمی بازاریابی که شامل فروش تلفن و حضور می‌باشد، از روش‌های جدید در بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مختلف استفاده می‌کند. از جمله: وب سایت، اینستاگرام و واتساپ

مجموعه ما به دلیل وجود انبار کامل و خرید بالا از کارخانه و داشتن سیستم باربری مجزا، قادر به ارسال بار شما در کوتاهترین زمان ممکن می‌باشد.

فروشگاه فروش شهراسپان به شما عزیزان مشاوره 24 ساعته، در انتخاب نوع و برند پارچه مناسب با کار شما می‌دهند تا مناسب‌ترین خرید را داشته باشید.

اجناس ارسالی از شهراسپان با ضمانت ارسال می‌گردد. همچنین در صورت عدم رضایت امکان عودت وجود دارد.

شهراسپان برای خدمات ویژه خود، شرایط پرداخت جذاب و ویژه مد نظر دارد.

در این مطلب ضمن معرفی یکی از بهترین فروشگاه‌های تولیدکننده پارچه‌های بدون بافت مهم‌ترین نکاتی است که ضمن تهیه این کالا می‌بایست در نظر داشته باشید را به شما عزیزان ارائه می‌دهید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر در ارتباط با تهیه این محصول با همکاران ما در واحد پشتبانی در خدمت شما عزیزان است. کافی است از طریق سایت پیام ارسال یا با شماره تلفن 09136896004 – 03536266666 تماس بگیرید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!