با برنامه جذاب و قوی ویدیولیپ، فیلم های شگفت انگیز بسازید! در چند دقیقه ویدیوهای با کیفیت و حرفه ای بسازید و به آن افکت های هنری، عکس و متن اضافه کنید.

برنامه Videoleap Editor توسط Lightricks بدون شک یکی از بهترین و قوی ترین ویرایشگرهای ویدئویی آیفون می باشد. اگر نگاهی به محبوب‌ترین دسته‌بندی از انواع برنامه‌ها در آیفون داشته باشید، بدون ویرایشگرها در صدر آن قرار دارند! دلیل این موضوع را می‌توان افزایش فعالیت‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی و ایجاد آن‌ها با تولید اطلاعات خاص. ما در سیستم عامل آیفون به ابزارهای ویدئویی برای ویرایش فایل‌های ویدئویی خود دسترسی داریم. کمک‌هایی که می‌توانند به دور از محیط‌های پیچیده نرم‌افزارهای ویندوزی کمک کنند و بدون نیاز به هیچ گونه دانش خاصی از کلیپ‌هایی بی‌نقص را ایجاد و ویرایش کنند.

یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدئویی که در ماه‌های گذشته سر و صدای بسیاری به پا کرده است Videoleap by Lightricks می‌باشد. به نوعی می‌گوییم که هر نوع ابزاری را می‌توان به ویرایش کلیپ تصویری در این استارت آپ در اختیار قرار داد و قادر ساخت که هر نوع تغییری را در فیلم‌های ایجاد کنید. ویدیولیپ بهترین ویرایشگر ویدیو برای ساخت ویدیوهای هنری و هالیودی، ویدیوی اینترو برای یوتیوب یا ویدیوهای خاطره‌انگیز برای اشتراک‌گذاری با دوستان است. فیلمسازان حرفه‌ای می‌توانند از ویژگی‌های ویرایش قدرتمند برنامه لذت ببرند و کاربران مبتدی می‌توانند به راحتی ویدیوها را برش دهند یا با هم ترکیب کنند. برای اینستاگرام، یوتیوب و تیک‌تاک ویدیو بسازید و با فرمت دلخواه ذخیره کنید.

با نصب برنامه ویرایشگر Videoleap توسط Lightricks و ورود به محیط آن اولین چیزی است که توجه شما را به جلب می‌کند، UI فوق‌العاده ساده‌اش می‌باشد. به نوعی که هیچگاه تصورش را نمی‌کنید که چنین امکاناتی را در چنین رابطه‌ای ساده‌ای در اختیارتان قرار دهید. از جذاب‌ترین ویژگی‌هایی که باعث ترند شدن این برنامه در بین کاربران می‌شود، حالت ترکیبی از تصاویر و ویدئوها می‌شود که به شما عزیزان کمک می‌کنند میزان خلاقیت خود را به حداکثر ممکن افزایش دهند و توجه همگان را به خود جلب کنید. اگر توجه داشته باشید مدتی است که از صفحه سبز در بین تولید محتوا افزایش پیدا کرده است. باید بگوییم که ویدئولیپ از این حالت پشتیبانی می‌کند و هر نوع شما عزیزان را به آسانی نیاز دارید.

نکته دیگری که در ارتباط با اپلیکیشن Videoleap توجه جالب به نظر می‌رسد، مجموعه افکت‌ها و فیلترهایی هستند که در اختیار کاربران قرار می‌گیرند! این افکت‌ها گلچینی از بهترین گزینه‌های موجود در سایر نرم‌افزارها بوده و فایل‌های جذابی را که توسط شما عزیزان ویدئویی را می‌بینید و چند برابر می‌نماید، ویرایش کرده است. کاربران نه تنها می‌توانند از افکت‌ها استفاده کنند بلکه در صورت نیاز قادر باشند که یک فونت زیبا را انتخاب کرده و زیرنویس‌هایی را به کلیپ‌های کوتاه اضافه کنند. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای و خریداری شده برنامه ویدئو لیپ را به صورت کاملاً هک شده و بدون پرداخت هزینه دلاری از اپ استور سیب بازار دریافت و نصب کنید.

– از پردهی سبز یا استفاده از کروما کی

– تغییر اندازه و فرمت ویدیوها و جایگذاری آن‌ها در قالب‌های رنگی

– ویرایش ویدیو با کیفیت و وضوح اصلی آن

– لغو و انجام مجدد ویرایش بدون محدودیت

– اضافه کردن عکس یا اینترو به ویدیو بدون واترمارک

– زمان‌بندی دقیق فریم‌ها و امکان زوم کردن آن‌ها

– امکان چرخاندن و برش ویدیو

جلوه ها و فیلترهای ویدیوی خاص

– اضافه کردن افکت های مختلف مانند حرکت آهسته، فوکوس زدایی، پیکسلی کردن، کروماتیک و غیره.

– فونت های گوناگون متن، اموجی، سایه های مختلف، رنگ، تغییر تیرگی روشنی و ترکیب کردن

– فیلترهای مشخص به فرد و قابل تنظیم فیلم

ترکیبات خلاقانه‌ی سینمایی

– ترکیب ویدیو و عکس برای هنری کردن ویدیو

– ویرایش لایه‌بندی شده و ترکیب عکس، ویدیو و متن با نظم دلخواه

– شخصی‌سازی لایه‌ها با تغییر شکل، پوشاندن و ترکیب هرکدام

– انتقال فریم‌ها به صورت یکپارچه و سینمایی

ویرایش دقیق ویدیو با قابلیت‌های قوی

– تغییر سرعت ویدیو به سرعت یا آهسته

– بریدن، جدا کردن، تکرار، آینه‌ای کردن و تغییر شکل ویدیو

– اصلاح رنگ، اصلاح تیرگی روشنی، کنتراست و اضافه کردن فیلتر

– تغییر اندازه ویدیوها

– شخصی سازی رنگ پسزمینه

ویرایش صدا

– تنظیم محو شدن صدا

– تغییر کم و زیاد شدن و سرعت صدا

– اضافه کردن ویدیو به عکس برای ساخت استوری اینستاگرام