سلام ماستر هستم. در این مقاله قصد داریم که با کانال یوتیوب وحشتناک بشویم و درباره آن اطلاعات کاملی به دست بیاوریم.

در کانال وحشتناک شو تولید ویدیویی در ژانر وحشت و ترس تولید می شود و یکی از بزرگترین کانال های موجود در زمینه وحشت است که می توانید هر ویدیوی ترسناکی را در این ویدیو در موضوعات مختلف کشف کنید و از ویدیوها لذت ببرید.

وحشت شو |  وهشاتشو
وحشت شو | وهشاتشو

اگر دقت کنید ویدیوهای مستر که در کانال وحشتناک شو منتشر می شود را نمی توان در جای دیگری مانند آپارات یا اینستاگرام وحشتناک و یا هیچ کجای دیگری به صورت قانونی پیدا کنید و اگر ویدیویی از کانال وحشت شو در یکی از شبکه های اجتماعی یا وب سایت باشد. تولید کننده های رسانه ای می بینید، کاملا غیرقانونی و بدون رضایت من یعنی مستر در حال انتشار هست.

در این مقاله میخواهم دهم که چرا ویدیوهای ترسناک خودم را نمی توانم در همه شبکه های اجتماعی قرار دهم. یکی از مهم ترین مواردی را که می توانم نام ببرم به دلیل تولید این ویدیو ها که در حدود ساعت در ازای هر ویدیو هست، می شود و در ازای زحمتی که کشیده شده، هزینه ای را یوتیوب به تولید کننده های ترسناک پرداخت می کند. که جبران این زحمت زیاد می شود.

همچنین بجز مقوله درآمد، حمایت و انرژی است که از طریق شما به من داده می شود که این حمایت از لایک و کامنت و لینک انتشار لینک یوتیوب ویدیو برای دوستانتون خلاصه می شود که در این راه من یعتی مستر خیلی خوشحال می شود و باعث می شود که میشوید. کیفیت کار بالا و بالاتر بره و بتونم براتون ویدیو های ترسناک جذاب تری رو آماده کنم.

در ادامه با مراحل آماده سازی ویدیوهای ترسناک آشنا شد.

مراحل آماده سازی ترسناک در یوتیوب :

1- ایده یابی درباره موضوع ترسناک در یوتیوب

در مرحله اول حدود یک تا سه ساعت زمان خواهد برد که یک سناریو و ایده آماده شود و آن را به مرحله اجرا ببرم. ویژگی های زیادی در انتخاب ایده ترسناک وجود دارد که در ادامه اون ها رو توضیح میدم.

ترسناک باید کاربر پسند باشد و هر آشغالی را نمی توان تولید کرد. چون نه شما از اون لذت میبرید و نه جبران زحمات من رو میده. پس ایده کار خیلی مهم هست که چه موضوعی و چه چیزی آماده می شود. پس در نتیجه ایده هایی باید آماده شود که شما از آن لذت ببرید و با دیدن این ویدیوی ترسناک وحشتناک شو سرگرم بشید.

مثلاً اگر بخواهم ویدیو ترسناک دارک وب یا ویدیو ترسناک زامبی را بسازم آیا شما دوست دارید یا نه و آیا ویدیو ترسناک را حتی بیشتر پسندید یا ویدیو ماورایی و عجیب و غریب رو. همه این ها فکر می کنند و زمان زیادی فقط برای یافتن ایده می توانند.

2- آماده سازی وسایل ضبط ویدیو ترسناک در وحشت شو

در مرحله دوم به سراغ وسایل ضبط یک ویدیو ترسناک میریم. برای ضبط این ویدیو ترسناک یا فیلم ترسناک به چند چیز نیاز می شود. یک میکروفون برای ضبط صدای با کیفیت. شماره دو دوربین برای ضبط تصویر من. همچنین نورپردازی ترسناک محیطی که شامل یک یا چند لامپ در جهات مختلف می شود. صحنه میز و صندلی و دکور که به روم تور ترسناک معروف هست را باید کرد. در ادامه جمع آوری این ضبط ها در یک فایل و در ادامه بردن اون ها در یک نرم افزار ادیت ویدیو ترسناک هست.

3- ادیت ویدیو های ترسناک در پیریمیر یوتیوب

ادیت ویدیو های ترسناک زمان بالا را از من خواهد گرفت. زیرا ویدیو خروجی که شما می توانید ببینید شاید یک دوم زمان اصلی ویدیوی خام جلو دوربین هست. به طور متوسط ​​زمان بالا را اد ویدیوهای ترسناک با پیریمیر از من خواهد گرفت که این زمان حتی گاهی اوقات تا چهار ساعت نیز به طول خواهد انجامید. پس ادیت ویدی ها یکی از سخت ترین بخش های کار هست.

4- قانون قوانین کپی را یوتیوب در ژانر ترسناک وحشت شو

ضمنا در یوتیوب یه سری محدودیت هایی وجود داره که به ما اجازه استفاده از هر منبعی را در اینترنت نمی دهد. زیرا قانون کپی رایت کاملاً در یوتیوب رعایت می شود. پس دست ما برای تدوین خیلی عالی نیز بسته است وممکن است حتی به خاطر یک صدای پنج ثانیه ای، جریمه سنگینی از سمت یوتیوب بشم.

5- آماده سازی کاور ویدیو ترسناک

در این مرحله وارد نرم افزار فوتوشاپ شد و تصویری برای انتخاب به عنوان کاور ویدیو ساخت. ساختن این تصویر به طولانی و سخت می شود و گاهی به بن بست می خورد و آن چیزی که مورد نظر نیست. پس در نتیجه ادیت تصویر و ساخت کاور ویدیو ترسناک بسیار زمان بر و مشکل خواهد بود.

6- آپلود ویدیو ترسناک در یوتیوب

برنامه هایی که میدونید یوتیوب فیلتر هست و قراردادن ویدیو در آن مستلزم داشتن یک قندشکن خوب، یک اینترنت پر سرعت و … هست و گاهی اوقات آپلود ویدیو ها به درازا خواهد کشید و حتی ممکن است که با موفقیت همراه نباشد. پس آپلود ویدیو های ترسناک به مراتب سخت و مشکل است.

7- سئو یوتیوب در ویدیو های ترسناک

این ویدیو به معنای آن است که یک سری کار باید انجام شود که یک ترسناک را ببینید و به راحتی بتوانید آن را ببینید. در اصل سئو یوتیوب در ویدیوهای ترسناک رعایت استانداردهای گوگل در انتشار ویدیو هست که نسبتا زیادی از فرد خواهد گرفت.

اختلاف درآمد آپارات و یوتیوب در ویدیوهای ترسناک

شاید برای شما سوال باشد که چرا در آپارات نیز ویدیو ها را منتشر نمیکنی؟ در آپارات هم درآمد خواهی داشت!

بچه ها آپارات درآمد خیلی پایینی به تولید کننده های محتوای میده و این مقدار فقط یک دهم درآمد کسب شده از یوتیوب هست و به همین دلیل اصلا فقط اقتصادی نمی تواند که در آپارات بخواهیم فعالیت کنیم.

اگر در آپارات ویدیوهای زیادی میبیند شاید براتون سوال باشه که آیا برای اون ها هم میصرفه یا نه؟ بچه ها برای اون ها هم تنها نمیشه، فقط به دلیل تبلیغ خودشون بخضی از ویدیو هاشون رو در این شبکه اجتماعی میزارن. حتی المان های استفاده شده در ویدیو ها کاملاً برای یوتیوب بهینه شده و فقط کپی شده و در آپارات نیز شما آن را می بینید.

موضوعات کانال وحشت شو در ژانر ترسناک یوتیوب

کل ویدیوهایی که در کانال یوتیوب وحشتناک شو وجود دارد، با موضوع وحشت و ترس هست و به چهار دسته تقسیم می شود.

1- ویدیو های کوتاه ترسناک وحشت شو

در یوتیوب بارها حوصله نشستن برای شنیدن داستان های ترسناک به مدت طولانی را ندارند و دوست دارند که سریع به مقصود خود برسند. پس برای این دسته از کاربران حوزه ترس، ویدیوهای کوتاه ترسناک آماده کردم که بتونن در زمان کوتاهی کلی ویدیوی ترسناک ببینن و سرگرم بشن.

2- ویدیو داستان های جنایی و ترسناک وحشت شو

در این بخش درباره داستان های جنایی یا داستان های ماورایی یا عجیب و غریب توضیح داد. مثلا در دارک وب چه خدماتی ارائه می شود و …

3- ویدیو چالش های ترسناک وحشتناک شو

در این بخش چالش های ترسناک معروف در اینترنت را قرار داد. این چالش ها مثلا 12 ساعت در جنگل ماندن یا چالش بلادی مری و … است که بسیار جذاب و ترسناک خواهد بود.

4- ویدیو جستجو ترسناک در ایران و خارج از وحشت شو

در این بخش جست جوهای ترسناکی را قرار می دهند که افراد به دنبال یک سری ماورایی مانند اجنه و ارواح هستند که با آن ارتباط برقرار می کنند و به اصطلاح احضار روح یا جن انجام می دهند.

امیدوارم از این مقاله و توضیحات من خوشتون اومده باشه.

کوچیک شما مستر از کانال وحشت شو

دوستتون دارم

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!