خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

از آنجایی‌که در ایران شاهد تورم بسیار عالی هستیم، عموم مردم در تلاش‌اند تا چند کار مختلف برای درآمد داشته باشند. ترید کردن یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال یکی از کارهایی است که هم سود قابل توجهی دارد و هم به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. اگر به‌تازگی وارد این عرصه شود، احتمالاً نمی‌دانید که اصلاً به چه معنی است. نگران نباش با ما همراه باشید تا این موضوع را به طور کامل شرح دهید.

ارز دیجیتال

برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال سه روش وجود دارد. روش اول هولد کردن یا همان نگهداری ارز دیجیتال است. در این روش شما آرزو دارید (معمولاً آرزوهایی مانند بیت کوین و اتریوم برای این روش انتخاب می‌شوند) را می‌خرید و اصلاً نمی‌فروشید. به‌مرورزمان بعد از گذشت چندین سال ارزش ارز دیجیتال که خریده‌اید، افزایش پیدا می‌کند.

در این روش سود بسیار زیادی نصیب شما می‌شود اما باید پولی را برای خرید ارز دیجیتال در نظر بگیرید که به آن نیازی نداشته باشید. مثلاً هزینه‌هایی که برای سفرهای کنار گذاشته شده را ارز دیجیتال بخرید و سرمایه‌گذاری کنید.

روش دوم ماین کردن است. به این روش، هم می‌گویند. شما با استفاده از سیستم های کامپیوتری قدرتمند می توانید ارز دیجیتال را انتخاب کنید. این کار بسیار خوبی دارد اما به تجهیزات هم نیاز دارد.

روش سوم خرید و فروش ارز دیجیتال است. در این روش، شما با استفاده از نمودارهای موجود و اطلاعات ارز، تحلیل می‌کنید. با این تحلیل‌ها متوجه می‌شوید که آینده چه آرزوی خوبی دارد، چه آرزویی در چند روز آینده رشد دارد و کدام یک از آن‌ها را خوب می‌خرد.

به خرید و فروش ارز دیجیتال ترید کردن هم میگویند. واقعا تصور نکنید که این کار، ساده است. برای اینکه بتوانید در بازار ارزهای دیجیتالی کسب درآمد کنید، باید اطلاعات، مهارت، تجربه و مهمتر از همه روانشناسی کسب کنید.

روانشناسی به این معنی است که احساسی تصمیم نگیرید. در واقع ضرر می توانید فکر کنید. گاهی در ضرر فروختن ارزی باعث می شود که شما سود کنید. در چند مورد هم در هنگام ضرر نباید ارز را فروخت. روانشناسی دیگر یعنی می‌توانید به‌خوبی حد ضرر و سود خود را مشخص کنید. تمع نکرد و از ضرر هم نترسید.

همه چیز در مورد ترید ارز دیجیتال

ترید ارز دیجیتال

همان طور که گفتیم ترید ارز دیجیتال به معنی خرید و فروش است. همچنین از آن به عنوان دیگری یاد می‌شود. در همین راستا احتمالاً عبارت بیت کوین را زیاد شنیده باشید.

اما این تعریف که بگذریم نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، خرید و فروش صحیح است. به‌طورکلی در جهان برای انجام هر کاری باید مهارت کافی داشته باشید. حتی کارهای ساده‌ای مانند آشپزی هم به دیدن و تمرین نیاز دارند.

ترید کردن هم از کارهای آنی است که بدون آموزش صحیح، تمرین و تمرین نمی‌توان آن را به‌خوبی انجام داد. اگر دو بار پشت سر هم از کلمه تمرین استفاده کنیم، نشان‌دهنده این کار است. پیشنهاد می‌دهیم که در شروع با مبالغ بسیار کم ترید کنید.

بعد از مدتی با افزایش دانش و مهارت‌های خود، به‌تدریج مبلغی که برای ترید ارز دیجیتال در نظر گرفته می‌شود را افزایش دهید. اما باز هم در چنین حالتی و با رعایت این نکات، نمی‌توان داد که فقط سود کنید. فعالیت در بازارهای مالی مانند ارز دیجیتال سود و ضرر را به همراه همدیگر دارد.

همانقدر احتمال دارد که شما وجود داشته باشد، احتمالاً ضرر هم دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که همیشه فقط با منطق شما پیشنهاد می‌کنید و افکار را فراموش کنید. به گزارش های دیگران، خبرهای غیر معتبر و… اعتنا نکنید.

ترید ارز دیجیتال یک کار حساس است که باید برای آن وقت بگذارد. مثلاً همین‌طور که کنار استخر نشسته‌اید با گوشی همراه می‌توانید، ترید کنید و بالاترین را هم به دست آورید. شما وقت بگذارید و به طور دقیق باید نقشه ها را بررسی کنید.

تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامتال کارهایی هستند که به موقع و حساس نیاز دارند. برای اینکه بتوانید از خودتان نتیجه بگیرید، باید فقط کافی باشد. پیشنهاد می‌دهیم که در یک محل ساکت و با آرامش ترید ارز دیجیتال را انجام دهید.

همه چیز در مورد ترید ارز دیجیتال

خرید ارز دیجیتال در ایران

برای اینکه در ایران بتوانید ارز دیجیتال را بخرید یا بفروشید، دو راه حل دارید. در حالت اول شما می‌توانید یک صرافی خارجی را برای این کار انتخاب کنید. صرافی‌های خارجی معمولاً کارمزد کمی می‌گیرند و تنوع بالایی هم دارند.

برای این کار به یک فیلترشکن با آی‌پی ثابت نیاز دارد. البته در مواردی هم به دلیل تحریم ایران به مشکل برمیخورید. مثلاً در سالهای گذشته صرافی بایننس امکان خرید و فروش برای کاربران ایرانی را به طور کامل مسدود کرد. یعنی در حال حاضر حتی با فیلترشکن هم نمی‌توان در این صرافی خرید و فروش کرد.

حالت دوم، استفاده از صرافی های داخلی برای خرید و فروش ارز دیجیتال است. این روزها در کشور خودمان ایران هم صرافی‌های فعالیت‌های معتبر دارند. از این صرافی‌ها کارمزد معقولی را دریافت می‌کنند و تنوع خوبی هم دارند.

در چنین حالتی پیشنهاد ما از صرافی های داخلی است. با ثبت نام و احراز هویت در یک صرافی ایرانی، دیگر نگرانی بایت فیلترشکن، تحریم‌ها و مواردی که چنین نخواهید داشت. هرچه بابت چنین موضوعاتی نگران نباشید، با خیالی آسوده‌تر می‌توان به ترید بپردازید.

بنابراین پیشنهاد ما این است که در داخل کشور هستید و می‌خواهید به خرید ارز دیجیتال در ایران بپردازید از یک پلتفرم بومی استفاده کنید.

کدام صرافی؟

از بین صرافی‌های ایرانی که فعالیت می‌کنند، فقط یکی از آن‌ها است که امنیت فوق‌العاده‌ای دارد، همه ارزهای آن بالا است، هم کارمزد معقولی را می‌کند و هم کارمزد معقولی را 24 ساعت در 7 روز هفته را پشتیبانی می‌کند. این صرافی اوکی اکسچنج نام دارد. صرافی اوکی اکسچنج از سال 96 فعالیت دارد. این صرافی از روز ابتدایی کارش تا به همین لحظه در تلاش است تا امنیت خودش را روزبه‌روز بیشتر کند.

وجود 700 نوع ارز دیجیتال در این امر و همچنین حضور بیش از 70 پشتیبان باعث می شود که دیگر بابت این موضوع هم نگران کننده نباشد. در این صرافی بخشی هم وجود دارد که با مطالعه مطالب آن می‌توانید اطلاعات خود را به‌روز کنید. برای انجام کارهای خوب به اطلاعات بهروز نیاز دارد.

پیشنهاد می‌دهیم، همین الآن به این صرافی به آدرس https://ok-ex.io/ مراجعه کنید تا خودتان این ویژگی‌های مثبت را به‌خوبی درک کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!