گروه‌های حمایتی یا عمومی اینستاگرام که اصطلاحاً به آنها گروه‌های POD نیز گفته می‌شود یک گروه اینستاگرامی است که افراد را در اینستاگرام از پست‌های همدیگر حمایت می‌کند. یعنی پست‌های دیگر را بعد از لایک ‌کنند و برای انتشار یک کامنت بگذرانند و با این کار به رشد سریع‌تر پیج‌هایشان در اینستاگرام کمک کنند.

این گروه‌ها یک ادمین (مدیر گروه) برنامه‌هایی را دارند که گروه را تنظیم می‌کنند و بر کار اعضای نظارت دارند. مثلاً ادمین، ساعت مشخصی را برای پست، لایک کردن و کامنت گذاشتن همگانی تعیین می‌کند و مراقب است که همه اعضا در برنامه‌های لایک و کامنت گذاری گروه مشارکت داشته باشند.

عضویت در گروه‌های حمایتی باعث می‌شود تا پست شما در اینستاگرام در همان دقایق ابتدایی پس از انتشار، بازخورد فوق‌العاده‌ای (از اعضای گروه) جذب و به سرعت توسط افراد زیادی لایک شوند یا از آنها کامنت بگیرند. این کار باعث می‌شود اینستاگرام گمان کند آن پست شما آن قدر جذاب است که پس از انتشار آن چنین واکنش مثبتی را دریافت کرده است. سیاست اینستاگرام بر این اساس است که افراد بیشتری را با خود همراه کند. پس کاری می‌کند تا پستی که محبوبیت پیدا کرده است را به دیگران پیشنهاد دهد. مثلاً آن پست را راهی برای اکسپلور کرده تا از این طریق آن را به سایر کاربران علاقه مند نیز نشان دهد. بدین ترتیب، اینستاگرام این شانس را به آن پست می‌دهد که توسط افراد زیادی مشاهده می‌شود. همین بازدید برابری است که منجر به انفجاری آن پیج نیز خواهد شد.

پیدا کردن گروه های حمایتی کار بسیار آسانی نیست، ممکن است مدت زمان زیادی را بکشد تا بتوان یک گروه حمایتی مناسب پیدا کرد، زیرا از این گروه حمایت می شود تا از گروه های حمایتی استفاده شود. با این وجود، برای پیدا کردن گروه های حمایتی روش های وجود دارد.

بهترین کار این است که با افراد فعال در حوزه کاری خودتان در ارتباط باشید . این افراد می‌توانند به لطف روابط و شبکه‌هایی که دارند، گروه‌های حامی بسیاری را به شما معرفی کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید با این افراد گروه حمایتی خود را ایجاد کنید!

در ادامه، سایر روش‌های متداول برای یافتن گروه‌های حمایتی در اینستاگرام را برای شما لیست کرده و به توضیح هر یک از آنها پرداخته‌ایم.

  • شما می‌توانید هشتگ‌ گروه حمایتی یا گروهی را در اینستاگرام جستجو کنید و از این طریق به پیج‌های اینستاگرامی برسید که در زمینه ایجاد گروه حمایتی در اینستاگرام فعالیت دارند. سپس با ارسال دایرکت به ادمین این پیج‌ها از آنها می‌خواهید که شما را عضو گروه‌هایشان کنند، اما برای عضویت در برخی از گروه‌ها ممکن است از شما بخواهد مبلغی را به عنوان حق عضویت بپردازید.
  • گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی هم محل مناسبی برای پیدا کردن گروه حمایتی می‌باشند. شما می‌توانید گروه‌های حمایتی را در تلگرام جستجو کنید و بیشتر از این گروه‌ها و کانال‌ها را بیابید.
  • علاوه بر این، شما با سرچ عبارت «گروه حمایتی» یا «گروه خاصی» در گوگل می‌توانید گروه‌های حمایتی رایگان را در اینستاگرام پیدا کنید.

تنها عضویت در گروه‌های حمایتی برای کسب نتیجه‌بخش از این گروه‌ها کافی نیست و لازم است بر اساس اصول و قواعد عمل کنید که انرژی مصرف شده در این گروه‌ها را به نتیجه مطلوبی تبدیل کنید. در ادامه مهم‌ترین قواعدی که می‌توان به این هدف کمک کرد تا به شرح داده‌ایم:

  1. انتشار پست در ساعت از پیش تعیین‌شده توسط ادمین گروه حمایتیه‌مواره در همان ساعتی که ادمین گروه تعیین کرده است پستی را در این ساعت خاص، سایر اعضای گروه‌های آنلاین نیز، پست شما را می‌بینند و مطابق با برنامه گروه آن را لایک کرده و می‌کنند. کامنت می‌گذارند. این کار باعث می‌شود پست شما بازخورد خوبی در ساعات اولیه انتشارش جلب کند و نظر مثبت الگوریتم اینستاگرام را به خود جلب کنید.
  2. پرهیز از ارسال لینک پست در گروه حمایت از فرستادن پست و یا لینک پست در این گروه‌ها خودداری کنید و از افرادی که می‌خواهند از آن‌هایی استفاده کنند که وارد پیج شما می‌شوند و پست‌های شما را لایک کنند اینگونه، لایک و کامنت هستند که دریافت می‌کنند طبیعی‌تر جلوه می‌کنند و بهتر می‌شوند. روی رشد پیج شما خواهید داشت.
  3. اعضای جذب بیشتر گروه کنید حمایتینهایت تلاش خود را تا اعضای بیشتری را به عضویت این گروه درآورید و گروه خود را بزرگتر کنید تا از این طریق در گروه را افزایش دهید و لایک کنید و کامنت بگیرید.
  4. فالو داشتن همه اعضای گروه حمایت این است که کسی شما را فالو نکند اما پس از آن که پستی منتشر می‌کند آن را لایک کند یا برایش کامنت بگذارد. اعضای گروه‌های حمایتی باید همیشه را فالو داشته باشند زیرا لایک و کامنتی که از این طریق در دقایق ابتدایی بعد از انتشار می‌کنید طبیعی‌تر به نظر می‌آید.
  5. حمایت متقابل از پست‌های دیگر اعضای گروه حمایت از همه پست‌های منتشر شده توسط سایر اعضا در همان بازه زمانی مشخص شده است. این کار باعث می‌شود سایر اعضای گروه با میل و رغبت، با لایک و کامنت‌هایشان از تمامی پست‌های شما حمایت کنند و به رشد سریع پیج شما کمک کنند.

که با عملکرد گروه‌های حال حمایتی آشنا شده‌اید، احتمالاً این سوال برایتان پیش آمده است که چگونه می‌توانم پست‌های همه اعضای گروه را بعد از انتشار به راحتی پیدا کنید، بدون اینکه پستی از نگاه ما جا بماند!
ادمین گروه حمایتی برای اینکه همه اعضا به راحتی به پست دیگران دسترسی داشته باشند از ترفندی ویژه (اما ساده) در اینستاگرام استفاده می‌کند. حتماً می‌دانید که اگر پستی را در اینستاگرام منتشر می‌کنید و پیجی را روی آن پست می‌گذارید، آن را در قسمت پست‌های تگ شده آن پیج (که تگش کرده‌اید) ظاهر می‌شود. یعنی می‌گفت پست شما در بخشی از صفحه می‌توانم از پروفایل آن پیج تگ شده، مشاهده شود.

به تصویر زیر توجه کنید. من به سه نفر از دوستانم گفتم که پست دلخواهی در پیج انتشار دهنده و در پست شان، آیدی پیج من را تگ کنند. تصویر پست دوستانم را در زیر مشاهده می‌کنید.

زمانی که من در پیج خودم به بخش «پست‌های تگ‌شده» بروم این سه پست را خواهم دید.

اگر بخواهم این پست‌ها را لایک کنم به راحتی در دسترس من قرار می‌گیرم.

حمایت های هم دقیقاً از همین شگرد استفاده می کنند. هر کدام از اعضایی که پستی را منتشر می‌کنند، یک تگ خاص را به پست خود اضافه می‌کنند که در حقیقت این موضوع است. پیج ادمین (یا همان پیج مرجع) یک پیج عمومی است که همه اعضا می‌توانند «پست‌های تگ‌شده» را مشاهده کنند و برای هدف لایک وارد کردن این پیج شوند و بخش «پست‌های تگ شده» را بررسی کنند و پست‌هایی را که در این بخش انجام می‌دهند. ظاهر میشوند را لایک کنند.
به همین سادگی!

شما باید هر بار در ساعت وارد پیج ادمین (یا پیج مرجع) شوید و با ورود به بخش پست‌های ارسال شده، پست‌های سایر اعضا را پیدا کنید، آنها را لایک کنید و برایشان کامنت بگذارید.

حتماً به این خبر رسیده‌اند که گروه‌های حمایتی از افراد زیادی دارند و لایک و کامنت می‌گذارند برای تعداد زیادی پست چقدر می‌توانند زمانبر و حوصله سر بر داشته باشند.

آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟ در ادامه به این پرسش می‌دهیم.

چیزی که شما هم احتمالاً حدس زده‌اید، لایک و کامنت‌سازی برای همه اعضای گروه، کار زمانبر و اتفاقی است. به عنوان مثال گروهی با 100 عضو را در نظر بگیرید، لایک کنید و کامنت کنید برای همه پست‌هایی که این 100 نفر منتشر می‌شوند به صورت دستی، مسلماً کار سخت و سختی است. اینجاست که شما به ابزارهای خودکار نیاز پیدا کنید تا به صورت خودکار به انجام این امور بپردازید.

تیم ما در وبسایت کاربر مجازی رباتی را دارد که می‌تواند تمامی پست‌های منتشر شده توسط اعضای یک گروه حمایتی را به صورت خودکار لایک کند و برای آنها کامنت بگذارد. در واقع، ربات به صورت خودکار به پیج مرجع (که شما به ربات معرفی می‌کنید) می‌رود و روی بخش «پست‌های تگ‌شده» کلیک می‌کند و به همان جایی که پست‌های موجود در آن را می‌توانید قرار دهید، می‌کند و برایشان کامنت می‌کند.

ربات گروه‌های حمایتی اینستاگرام مجازی، کاربر می‌شود تقریباً هیچ زمانی را صرفاً در گروه‌های حمایتی و در عوض، انجام کارهای مهمی برای ارتقاء و رشد پیج خود کنید و در عین حال، از لایک و کامنت‌گذاری در همه پست‌ها مطمئن باشید. باشید.

برای مشاهده نحوه کار ربات گروه حمایتی اینستاگرام، ویدئوی زیر را مشاهده کنید.

ربات گروه حمایتی جزئی از پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی است و برای تهیه این ربات، نیاز است تا کل پکیج را خریداری کنید. این پکیج شامل تعداد زیادی ربات است که به افزایش و جذب فالوور برای پیج شما کمک می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این پکیج به صفحه این محصول در سایت کاربر مجازی مراجعه کنید.

جمع بندی
در این مقاله، گروه‌های حمایت از اینستاگرام در کسب‌وکار و نحوه شناخت و عضویت در این گروه‌ها را مورد بررسی قرار داد و همچنین اصولی را بیان کرد که با رعایت آن‌ها می‌توانید از عضویت در گروه‌های حمایتی استفاده کنید و در نهایت به شما معرفی کنید. که کمک می‌کند بدون صرف هیچ و انرژی برای فعالیت در گروه‌های حمایتی، از مزایای استفاده از این گروه‌ها بهره‌مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!