این شرکت از سال ۱۳۹۸ محصولاتی در زمینه IT و کامپیوتر هم تولید می کند. تمامی این محصولات مورد نیاز بازار و استفاده از فناوری روز دنیا و بر پایه شعار سال تولید شده‌اند که در کنار بهره‌گیری از کیفیت کارآمد و مجرب در بالاترین سطح ارائه شده است. در همین راستا برند جی پلاس آی‌تی پا به عرصه ظهور گذاشته و در طی ۳ سال سهم خود را به نزدیک ۵۰% بازار رسانده است.

در ادامه گزارش همایش دولتی و سازمانی سومین سالگرد ورود شرکت گلدیران به حوزه IT در هتل بین‌المللی اسپیناس تهران را مطالعه کرد که در آن‌ها از بیشتر و بزرگ‌ترین شرکت‌ها نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

تبدیل برند جی پلاس آیتی به یک برند جهانی

براساس گفته‌های حسین تنهایی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع گلدیران برند جی پلاس به کمک دانش فنی و بومی و استفاده از تجربیات برند ال جی پدید آمده است. این برند در طی ۳ سال فعالیت بعدی بسیار موفق بوده و موفق شده است در حال حاضر به‌عنوان یک برند معتبر در اروپا به ثبت رسیده است. در آینده‌ای نزدیک و هم‌زمان با معرفی محصولات جدید در سطح جهانی نیز معرفی خواهد شد.

ویژگی های محصولات برند جی پلاس آیتی

به گفته خود، برند جی پلاس در جهت توسعه برند گلدیران بوده است تا بتوانیم بر تولید انواع لوازم خانگی، به دنیای آی‌تی هم وارد شویم. برند جی پلاس آی‌تی با تولید موبایل‌های هوشمند نیز پشتکار خود را در دستیابی به استانداردهای جهانی ثابت کرده است.

یکی از ویژگی‌های برند جی پلاس این است که منابع توسط شرکت کره‌ای انجام می‌شود. همان منابع و قطعاتی که کره‌ای‌ها استفاده می‌کنند و توسط آن‌ها می‌توانند از چین، لهستان و ترکیه نیز می‌گردند. در آینده نیز هدف اصلی شرکت گلدیران توسعه محصولات و افزایش کیفیت آنهاست و در حال حاضر نیز کره‌ای‌ها معتقدند بهترین شرکت در شرکت گلدیران، شرکت گلدیران است.

گلدیران

در ادامه صحبت‌هایی که در این همایش مطرح شد، دکتر امیر عباس کائینی، مدیر عامل شرکت صنایع گلدیران به دیگر ویژگی‌های محصولات و برند جی پلاس آی‌تی اشاره کرد. طبق گفته ایشان از سال ۱۳۸۴ فعالیت کارخانه‌های تولیدی با سرمایه ایرانی آغاز شد. این کارخانجات به کمک دانش فنی ال جی راه افتادند. از سه سال گذشته با خارج شدن شرکت ال جی از بازار ایران، به تنهایی استانداردها را از نظر کیفی و کمی حفظ نماییم. محصولات جی پلاس نه‌تنها از کیفیت بالاتری برخوردارند بلکه به کمک فناوری‌های روز دنیا، مشتریان داخلی را ارزیابی کرده‌اند.

کائینی ادامه داد: برند جی پلاس آی‌تی هر سال با گروه-محصول جدید پا به عرصه بازار گذاشته است. هیدف قن مقدس با توجه به اینکه شرکت گلدیران همیشه در انتهای تگ لاین های خود از عبارت «گلدیران روی خوش زندگی» استفاده می کنیم با تمام توان همیشه به این شعار جامه عمل بپوشانیم.

ارمندپیشه در پایان گفت: در حال حاضر بیش از ۷۰۰ ارگان دولتی و خصوصی از محصولات جی‌پلاس آی‌تی استفاده می‌کنند که باعث خوشحالی ماست می‌شود. اما این باعث نمی‌شود که ما نوآوری را کنار بگذاریم. ما مانیتور آی‌پی‌اس پایه متحرک را معمولاً یک ماه دیگر به بازار عرضه می‌کنیم. فکر می‌کنم نهایتا تا دو ماه آینده با یک کالای بسیار هیجان انگیز در خدمت شما باشیم.

جی‌پلاس در سال ۱۳۹۸، منیتورهای اداری ۲۲ و ۲۴ اینچ و اولین سری منتورهای گیمینگ ۲۷ اینچ را راهی بازار کرد. در قدم بعدی اولین سری کامپیوترهای همه کاره (All in One) در اندازه ۲۴ اینچ از سوی این شرکت وارد بازار و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد. اولین سری کیبورد و موس بدون سیم نیز در همان سال رونمایی شد. در دو سال گذشته اسمارت برد جی‌پلاس در چهار اندازه، ۶۵، ۷۵، ۸۶ و ۹۸ فروش خیره‌کننده‌ها در بازار داشته باشید. در سال ۹۹ نیز مانیتور گیمینگ ۳۲ اینچ معرفی و به بازار عرضه شد.

در انتهای همایش گلدیران گزارش‌ها وي در خصوص ميزان فروش محصولات برندهاي مختلف جي پلاس آياتي اعلام شده است. به گفته مدیر فروش بیش از 400 هزار دستگاه از کلیه محصولات و بیش از 250 هزار دستگاه در حوزه مانیتورهای اداری و گیمینگ به فروش رفته است. اسمارت برد با فروش بیش از هزار دستگاه، کامپیوتر همه کاره با فروش بیش از 300 دستگاه و کیبورد و ماوس با بیش از 2000 دستگاه سهم قابل توجه از بازار را به خود اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: هدف ما این است که با افزایش تنوع محصولات به سلیقه و نیاز مصرف‌کننده، نباید با ارائه خدمات قبل، حین و پس از فروش بهترین خدمات را داشته باشیم. با ارائه خدمات گارانتی ۲۴ ماهه، راه‌اندازی بیش از ۱۰۰۰ مرکز پشتیبانی به شکل ۲۴ ساعت در سراسر کشور، ارائه قطعات در سریع‌ترین زمان ممکن، و ارسال رایگان سعی کرده‌ایم تجربه‌ی خوشایندی به مشتریان خود ارائه دهید.

گلدیران

در پایان همایش بزرگ دولتی و سازمانی گلدیران از بزرگ جی پلاس با اهداء لوح و یک هدیه ویژه تقدیر شد. اسامی این فناوری بدین شرح است: بانک خطر، شرکت فناپساخت، شرکت عملیات غیرصنعتی ماهشهر، اداره عملیات بانکی بانک ایران، بیمه دی، کرمان خودرو، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ملی شهرداری تهران، شرکت پشتیبانی ایثار، کشتیرانی هوپاد، مرکز دریا. اطلاعات دانشگاه شریف و بانک پاسارگاد.

تولید محصولات آی‌تی جی‌پلاس توسط شرکت صنایع فناوران گلدیران مدیا (تینا همراه پارس) که یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه گلدیران انجام می‌شود. هلدینگ گلدیران با بیش از سه دهه تجربه نمایندگی برند ال جی انتخاب شده است برند ملی جی پلاس را تولید کند. شرکت خدمات گلدیران؛ شبکه فروش و توزیع گلدیران، فروشگاه آنلاین گلدیران پلاس، شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران، شرکت لجستیک گلدیران، کارخانه کاسپین، کارخانه سیرجان، شرکت تبلیغ نگرش نو از جمله زمینه های فعالیت هلدینگ گلدیران است.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!