نیک اندیشی که پیش‌ازاین در فعالیت‌های حرفه‌ای بیزینس‌اش دغدغه‌های دیگری چون طبیعت زیست‌بوم‌ها و زندگی سالم را داشته است، این بار به حمایت از فرهنگ هنر و اقدام کرده است. خدمات نیک اندیشی در حوزه پرداخت های بین الملل و صرافی و پلتفرم تبادل ارز دیجیتال در قالب سایت های نیک پرداخت و کوین نیک و کوین نیک مارکت است. بااین‌حال، این هلدینگ با فعالیت‌های جانبی، نشان می‌دهد که دغدغه‌ها فقط با بیزینس‌ها مرتبط هستند و با حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به این ادعا مطرح شده‌اند.

بهار سیارمارکتینگ هلدینگ نیک اندیشی، در خصوص مدیر امور اجتماعی این هلدینگ می‌گوید.

توجه ما در هلدینگ نیک اندیش به معقوله مسئولیت اجتماعی CSR در متن بیزینس قرار دارد و این مسئولیت در جای‌جای نیک اندیش در جریان است. مسئولیت اجتماعی محیط‌زیستی ما را به حداقل رساندن مکاتبات کاغذی درون‌سازمانی، تا فعالیت‌های حفاظت از محیط‌زیست در تمام آن‌ها را شامل می‌شود. همچنین، فعالیت‌های انسان‌دوستانه در قالب این مسئولیت‌ها ازجمله مردمی بود که نیک اندیش را بر آن داشت تا نقش حمایت‌کننده در حوزه فرهنگ و هنر حاضر شود.

نیک اندیش

پادکست شاهزاده و ساتوشی ما را به دنیای ارزهای دیجیتال می‌برد که بازار بسیار داغی برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و مبتدی در سراسر جهان ایجاد کرده است. ما با شاهزاده کوچولو همراه می‌شویم، با همان کنجکاوی‌ها، پرسش‌های ناتمام، بازی‌گوشی‌ها و کشف حقیقت‌ها و… . او در پی ساتوشی ناکوموتو است؛ مرد یا زنی که خلقت بیت‌کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال را به او نسبت می‌دهند.

نیک اندیش با توجه‌ها به انواع خدمات برندهای زیرمجموعه‌اش پادکست شاهزاده و ساتوشی را مسیری برای آشنایی با حوزه کریپتوکارنسی دانسته است. آموزش و آشنایی با دنیای رمزارزها از گوشه های دیگر که قصه است. پادکست شاهزاده و ساتوشی با بهره‌گیری از عناصر مهم داستان‌گویی و روایت، ما را به شنیدن قصه‌های نام آشنا می‌نشاند، قصه‌های پر کشش و تعلیق و از کشف و شخصیت‌های جذاب و شنیدنی.

در این پادکست، شنونده علاوه بر شنیدن روایتی شیرین و دلچسب، با دنیای کریپتوکارنسی و شخصیت‌های معروف و اصطلاحات این حوزه آشنا می‌شود. نویسنده به‌طور بسیار ظریف و با استفاده از ارجاعات ادبی آشنا و حتی حتی، به‌خوبی سینمایی را از‌پس ایرانیزه و آشنازدایی‌کردن این داستان فرانسوی و تلفیق با محتوا و علم تازه کریپتوکارنسی بربیاید است.

مصطفی هرآئینینویسنده و گوینده پادکست شاهزاده و ساتوشی، داستان این پادکست را اینگونه توصیف کرده است:

در این پادکست، با شهریار کوچولو که دیگر کوچک نیست، همراه می‌شویم. شهریارِ قصه‌های معروفِ شاهزاده کوچولو که بعد از سال‌های دور دوباره به سیاره زمین می‌آید تا جواب سؤال‌های ناتمامش می‌رسد…

پادکست شاهزاده و ساتوشی خاطرات گذشته و آینده را به‌هم پیوند زده است. گویی غریبه‌ترین گوش‌ها هم احساس آشنایی و خویشاوندی با آن خواهند کرد. شخصیت اصلی این پادکست، شخصیت نام‌آنا و معروفی است برای ما نه‌تنها، بلکه برای تمام ایرانی‌هایی که در این کره خاکی حتی برای یک بار چشمشان به کتاب و کتابفروشی‌ها خورده، خاطره‌های دلنشین است.

شاهزاده کوچولوی آنتوان دوسنت اگزوپری در پادکست «شاهزاده و ساتوشی» کنجکاوی‌هایش را در دنیای ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و این بار در دنیای کریپتوکارنسی به‌دنبال سؤال‌هایش می‌شود.

این پادکست را گروه هنری هزارتو تولید کرده و با حمایت هلدینگ نیک اندیشه از تاریخ ۸ تیر منتشر شده است. قسمت اول این پادکست با عنوان «شما آقای ساتوشی رو ندیدی؟» در پلتفرم‌های پادکست قابل‌شنیدن است. تاریخ انتشار این پادکست مصادف با سال‌روز تولد نویسنده‌ی داستان محبوب شاهزاده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری است.

هدف نیک اندیشی از حمایت گروه هنری هزارتو برای تولید و پخش این پادکست، در درجه اول توجه به امر فرهنگ و هنر و ارتقای سطح آن و در درجه دوم نگاهی تازه به آموزش است. آموزش علوم جدید با استفاده از قصه از زاویه‌های دیگر و تلفیق علوم، هنر و ادبیات.

پادکست شاهزاده و ساتوشی را می‌توان از اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌های مخصوص شنیدن پادکست بشنوید.

کست باکس

سندکلود

شنوتو