جراحی های کاهش وزن از جمله اسلیو معده محبوبیت چشمگیری پیدا کرده اند. با استفاده از این تکنیک‌ها، افرادی که به چاقی و اضافه کردن وزن‌ها به وزن ایده‌آل خود می‌رسند. اسلیو معده نیز به همین شیوه عمل کرده با کاهش 75 درصدی توان معده منجر به کاهش وزن خواهد شد. اما، علاوه بر پزشک متخصص، کلینیک، جراحی و طول درمان، هزینه عمل معده از مهم ترین موارد برای اهمیت دادن است. چند نفر به دنبال راه‌ها هستند تا این هزینه‌ها را به حداقل برسانند. اما آیا بیمه‌ها هزینه کوچک کردن معده را می پردازند؟

هزینه عمل اسلیو
هزینه عمل اسلیو

به صورت کلی هزینه عمل اسلیو معده را نمی توان به صورت دقیق و عددی بیان کرد. چراکه تعرفه های مختلف هر ساله متفاوت خواهد بود. با این حال با شناخت عوامل تعیین کننده و تعیین کننده این هزینه می توانید تا حدی قیمت عمل معده برای لاغریمشخص کنید. این عوامل شامل:

1. دستمزد پزشک و میزان تجربه و تخصص آن

2. هزینه‌های مربوط به آزمایش‌ها و معایناتی است که قبل از جراحی انجام می‌شود.

3. انتخاب کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی

4. تعداد روزهای بستری در بیمارستان

5. تجهیزاتی که برای جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

6. پرستار پرستارها و دستیاران

7. آزمایش ها و داروهای بعد از جراحی

8. نوع بیمه درمانی

برای دریافت هزینه عمل اسلیو از بیمه تامین اجتماعی باید شاخص توده بدنی شما مطابق با شرایط تعیین شده از سوی این سازمان باشد. در غیر این صورت نمی‌توان از خدمات بیمه برای پرداخت هزینه استفاده کرد. برای این منظور، بایستی نزد پزشک سازمان تامین اجتماعی معاینه شوید و پس از آن برای انجام جراحی لازم باشد. اما، نمی توان با این تاییدیه از پرداخت هزینه ها معاف شد. چراکه بیمه تامین اجتماعی تنها درصدی از هزینه ها را برعهده خواهد گرفت.

برای دریافت اطلاعات در مورد هزینه اسلیو معده با بیمه تکمیلی البرز ، دانا و .. بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

قوانین و شرایط سازمان بیمه تامین اجتماعی فقط کسانی که بی ام آی یا شاخص توده بدنی آنها بالای 40 باشد می تواند از تامین اجتماعی برای پرداخت تامین شود. هزینه عمل معده درخواست کرده و تاییدیه.

افرادی که دارای بیمه تامین اجتماعی هستند و قصد جراحی اسلیو معده را دارند، بایستی بدانند که آیا مورد تایید بیمه تامین اجتماعی هستند یا خیر. یکی از شروط بیمه تامین اجتماعی برای پرداخت هزینه کوچک کردن معده، جنبه درمانی این عمل است. به این معنی که فرد برای درمان بیماری های ناشی از چاقی مانند فشار خون، نوع 2 و یا بیماری قلبی، قصد انجام این جراحی را دارد. در غیر این صورت، اگر به منظور زیبایی باشید؛ بیمه هزینه ای متقبل نمی شود. با این اسیر، باید شرایط بیمه تامین اجتماعی را در عمل بای پس معده در نظر بگیرید.

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان دولتی تحت شرایط و فاکتورهای مختلف، متفاوت است. در حالت کلی با توجه به تجهیزات مصرفی برای عمل اسلیو معده، هزینه دستیاران و پرستاران، مدت زمان بستری و نوع اتاق و سایر پزشکانی که بیمار را معاینه می کنند و به پزشکان مشاوره می دهند. هزینه ها متغییر خواهد بود. توجه داشته باشید که هر بیمارستان دولتی شرایط خاص مربوط به خود را دارد که ممکن است با قیمت های کمتر یا بیشتر مواجه شود. کنید.

جراحی های لاغری با هزینه هایی همراه هستند که چند نفر برای کاهش آن می توانند به بیمارستان های دولتی مراجعه کنند. عمل اسلیو معده نیز به عنوان یکی از انواع جراحی های لاغری از این قاعده مستثنی نیست. اما برای اینکه بتوانید عمل معده را کاهش دهید، باید نوع بیمه و شرایط را در نظر بگیرید. سپس یکی از بیمارستان های دولتی را انتخاب کرده و جراحی اسلیو معده را انجام دهید. برخی از این بیمارستان ها شامل:

· بیمارستان امام حسین (ع)

· بیمارستان مدرس

· بیمارستان رسول اکرم

· بیمارستان لقمان حکیم

· بیمارستان فیروزگر

· بیمارستان سینا

· بیمارستان شریعتی

جراحی بای پس معده نیز باعث کاهش حجم کیسه معده می شود و فرد پس از خوردن مقدار کمی غذای سیری خواهد کرد. پس از گذشت مدت زمان مشخصی نیز با کاهش تعداد زیادی روبرو می‌شود. از این تعداد از افراد می توانند به وزن دلخواه خود از عمل جراحی بای پس معده کمک کنند. با این، این افراد می گیرند تا در بیمارستان دولتی و با هزینه کمتری این عمل را انجام دهند. اما اگر قصد جراحی بای پس معده را در بیمارستان دولتی دارید، بهتر است بدانید که، قیمت عمل معده برای لاغری در بیمارستان دولتی متفاوت است. با توجه به تجهیزات و امکانات بیمارستان، پرستاران و دستیاران پزشک، نوع اتاق و شرایط مورد نظر بیمارستان این هزینه خواهد شد.

کسانی که به چاقی مفرط مبتلا هستند؛ دریافت می کنند تا از جراحی های چاقی مانند اسلیو بای پس معده استفاده کنند. اما با توجه به هزینه های این جراحی، استفاده از بیمارستان های دولتی و بیمه تامین اجتماعی می تواند تا حد زیادی در هزینه کوچک کردن معده کمک کننده باشید.

برای دریافت خدمات و اطلاعات بیشتر در عمل جراحی چاقی چه با دفترچه بیمه تامین اجتماعی چه با دفترچه بیمه تکمیلی می توانید از خدمات دکتر سعید شمس فوق تخصص جراحی چاقی یکی از بهترین جراحان چاقی تهران استفاده کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!