· نکات مهم مقاله از پایان نامه:

عموماً مقاله مقاله پایان نامه برای پژوهشگران و دانشجویان ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بسیار پراهمیت است و دارای مجوز از جمله مجوز برای دفاع از پایان نامه، گرفتن امتیاز بیشتر، تقویت رزومه برای گرفتن پذیرش تحصیلی در دانشگاه های معتبر خارج از کشور، کسب امتیاز و معتبر است. جهت پذیرش در مصاحبه دکترا و به‌طور کلی پیشرفت تحصیلی و ارتقای شغلی و یا حتی یافتن شغلی برای نگارش مقاله از پایان‌نامه اقدام می‌کند.

· تفاوت های مقاله و پایان نامه:

نگارش مقاله تفاوتهای اساسی با نوشتن پایان نامه دارد. اولین تفاوت، کوتاه تر بودن مقاله نسبت به پایان نامه است. آنچنان که ممکن است از یک پایان‌نامه چند مقاله استخراج شود. در مقاله به‌طور خلاصه منتخبی از مباحث خاص و اطلاعات پایان‌نامه با رعایت اصول مقاله‌نویسی و توجه به ساختار علمی بیان می‌شود.

· پذیرش و چاپ مقاله :

پذیرش و چاپ مقاله گام نهایی موفقیت در این راه است که با انتخاب یک مجله باکیفیت و معتبر علمی به ثمر می‌نشیند. با شناسایی لیست مجلات معتبر و بررسی حوزه تخصصی آنها، می‌توانم مناسب‌ترین مجله را برای چاپ مقاله برگزید. پس از انتخاب مجله موردنظر، با مطالعه نمونه مقالات چاپ شده و استانداردها و قواعد نگارشی آن، می‌توانم به پذیرش مقاله ISI بسیار امیدوار بود.

· مهارت مقاله از پایان نامه:

اما با همه اینها باید گفت که مقاله از پایان نامه کار هر کسی نیست. درست است که مقاله ممکن است به آسانی از نگارش مقاله باشد و طبیعت هر چه کیفیت محتوای پایان‌نامه بالاتر باشد، موضوعی است که به روزتر و پراهمیت‌تری بپردازد و بزرگتر و تأثیرگذار بر آن باشد، مقاله حاصل از آن کامل‌تر و ارزشمندتر خواهد بود و شانس بیشتری خواهد داشت. برای پذیرش و چاپ در یک مجله بین‌المللی و معتبر علمی خواهد داشت؛ اما این به آن معناست که نوشتن مقاله از پایان نامه کاری ساده و صرفاً خلاصه‌نویسی و رونویسی از پایان نامه است. به‌طور کلی مقاله‌نویسی اصول و قواعدی دارد که رعایت مستلزم مهارت، دقت بسیار و تسلط کامل بر موضوع است.

از نویسندگان و دانشجویان همزمان با نوشتن پایان نامه، نگارش را آغاز می کنند و برخی از مقالات دیگر را برای پایان نامه، به نگارش و مقاله از آن می پردازند. اما از آنجایی که نوشتن مقاله کاری تخصصی و تخصصی، صرفاً فقط کافی است و بر اساس اصول و ساختار مقاله‌نویسی است، عده‌ای از پژوهشگران می‌دهند که با خیال راحت مقاله را از پایان نامه خود به موسسات و تحقیقات مجرب این امر بسپارند می‌دهند.

مؤسسه قابل اعتماد و مناسب یکی از نکات مهمی است که در این مرحله باید بسیار موردتوجه قرار گیرد. چراکه اگر عالی‌ترین مقاله از نظر کیفیت، در فرمت استاندارد و با رعایت قوانین مقاله‌نویسی نگارش شود، یا به راحتی از سوی مجلات می‌شود و یا نهایتاً در یک بی‌اعتبار به چاپ می‌رسد که هیچ امتیاز و اعتباری برای پژوهشگران به ارمغان نمی‌آورد. در این صورت هم زحمات آن‌ها را می‌توان در اثر یک بی‌دقتی و سهل‌انگاری در موسسه انتخاب کرد، به هدر می‌رود و هم مبلغی را که به عنوان قیمت نهایی مقاله از پایان نامه به موسسات پرداخت شده است. بالعکس، اگر در انتخاب موسسه دقت کافی پذیرفته شود، موسسه مجرب آن موسسه می‌تواند در مسیر فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه تا پذیرش و چاپ آن در یک مجله بین‌المللی و معتبر علمی راهگشا باشند. متخصصان حرفه‌ای در موسسات معتبر، ضمن آشنایی با واژگان کامل و اصطلاحات تخصصی رشته‌های مربوط به موضوع پایان‌نامه، عموماً تجربه کافی در زمینه چاپ مقالات ISI در مجلات علمی دنیا را دارند و کاملاً در جریان صفر تا صد این روند هستند.

· هزینه پرداختی به موسسه:

در تعیین قیمت موضوع مقاله از پایان نامه در ابتدا، پس از اینکه مقاله تخصصی مربوطه مشخص شود، پایان نامه در اختیار متخصصان و متخصصان رشته های مربوط به موسسه در تهران آموزش قرار می گیرد تا با بررسی و مطالعه دقیق آن، با توجه به محتوا و کیفیت مطالب، مشخص شود. که از پایان نامه موردنظر چند مقاله قابل تهیه است. بر اساس سفارش و درخواست شما، آنها با استفاده از تجارب خود در زمینه چاپ مقالات ISI و به کارگیری تخصص و علم در باب قواعد، مقاله را در حداقل زمان ممکن و با ارزان‌ترین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه، مدیریت این امر می‌شوند تا باکیفیت‌ترین مقاله تهیه کنید. را به شما ارائه دهنده.

· چاپ مقاله در مجلات:

البته در بخش پرداخت‌ها، علاوه بر مبلغی که به عنوان قیمت استخراج مقاله از پایان نامه به موسسه پرداخت می‌شود، می‌بایست به هزینه‌هایی که برخی مجلات برای چاپ مقاله دریافت می‌کنند نیز توجه کنند.

اگر این هزینه بر اساس کیفیت، اعتبار و نوع مجلات متفاوت باشد اما به‌طور کلی مجلات از نظر پذیرش و چاپ مقالات به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1- مجلات open access که همه هزینه چاپ مقالات را از نویسندگان دریافت می‌کنند اما مقالات روی وب سایت آنها برای خوانندگان رایگان هستند.

2- مجلات دسترسی بسته که مقالات نویسندگان را رایگان و بدون هزینه چاپ می‌کنند اما خوانندگان را برای دانلود کامل آنها باید هزینه‌های پرداخت کنند.

همچنین در برخی از مجلات، علاوه بر برهزینه پذیرش و چاپ مقاله ISI، هزینه چاپ سریع آن نیز وجود دارد. این امکان برای پژوهشگرانی که زمانی دارند مقاله‌شان می‌شود، در بازه کوتاه‌تری مورد داوری، پذیرش و چاپ قرار می‌گیرد، می‌شود تا مقاله تایید و پذیرش شود، سریع و بدون نوبت چاپ شود.

منبع: هزینه مقاله از پایان نامه

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!