انسان یک موجود اجتماعی است و نمی تواند تنها زندگی کند این جمله در خیلی از جاها به گوش همه خورده است و این مفهوم را می رساند که انسان نیاز به ارتباط دارد.

ارتباطات به دو شکل مجازی و واقعی هستند که خب این شکل ارتباط ها یعنی شبکه های تحت عنوان شبکه مجازی مقبولیت بسیاری بین مردم پیدا کرده اند و یکی از این پلتفرم ها اینستاگرام است .

پلتفرمی با بیش از یک کاربر فعال و غیر فعال هر چند که فقط برای سرگرمی از آن استفاده می کنند اما کسانی هستند که از این پلتفرم پرطرفدار کسب درآمد می کنند خب سوال اینجاست؟

این سوال خیلی خوب است روش های برای افزایش فالوور با کیفیت وجود دارد که در ادامه به این روش می پردازیم .

یکی از این مباحث استارت کار می باشد . چه طور می شود کار را شروع کرده و می بیند خب دو نوع پیچ داریم پیج کاری و پیج شخصی

اینستاگرام قوانین خاص خود را دارد . از راه های جذب فالور بازی با قوانین بازی است که الگوریتمی است که شناختن و عمل به آن را باعث می شود بیشتر دیده شود پیجتان می شود و اینستاگرام ذاتا خود مسیر شکوفایی آن پیج را می کند.

این مهم در اینستاگرام است که با الگوریتمش کار کنیم در این صورت است که مطمئنا نتیجه مطلوب را میگیریم

به اکسپلور چگونه راه پیدا کنیم؟ اکسپلورر در روند افزایش فالوور چقدر ارزیابی است ؟

اکسپلور یکی از مهم ترین راه ها برای بهتر دیده شدن پیج است .

طبق الگوریتم اینستاگرام پست هایی که مفید هستند بیشتر دیده می شوند و آن پست هایی که مفید کمتر دیده می شوند و اینستاگرام مانور زیادی روی آن ها نمی دهد .

مفید بودن یا نبودن پست ها از تعداد (ویو و لایک ها شر سیو و…)مسائلی از این گونه قابل شناسایی است که طبق الگوریتم اینستاگرام پستی که گذاشته می شود یک به ده درصد از فالورهای شما نشان می دهد.

وقتی چند درصد از این ده درصد در زمان های اولیه به اشتراک گذاشتن پست شما پرداخته یا لایک می کنند اینستاگرام این مطلب را مفید قلمداد کرده و به آن پست می شود و به افراد نشان می دهد بیشتر و نشان دادن آن پست در اکسپلور کمک شایانی می کند. .

گرفتن لایک و سیو کردن پست توسط مخاطب خیلی وقت ها از یاد میرود پس بهتر است درون فیلم در این نقطه باشد که لایک و سیو رو یاد آوری کنید این کار را نیز برای بازدهی شما تاثیر بسزایی دارد.

بهترین ایده ها جهت مخاطب
بهترین ایده ها جهت مخاطب

ایده های پست باید جذاب باشد . اینستاگرام در اکسپلور هزاران ویدیو را در اکسپلور یک نفر قرار می دهد و به مخاطب حق انتخاب می دهد که کدام یک از آنها را انتخاب می کنند ایده خوبی و جذاب است. برای هر شبکه وقت می گذارید ؟ شاید ده ثانیه.

یعنی ده ثانیه آن کلیپ یا فیلم وقت دارد مخاطب را جذب کند و تا آن را ببیند اینستاگرام نیز همین طور است .

پس بهترین زمان برای ارائه مطلب خوب برای مخاطب بین ده تا پنج پست اول است و باید برای مخاطب آن بازه را جذاب کنیم.

یکی دیگر از کارهایی که باعث می شود ویو و بازدهی پیج خوب باشد تایمی باشد این است که پستی انتشار می دهد که بتوانیم میران بازدهی زیادی رو بگیریم خب سوال پس کی منتشر کنیم؟

جواب این سوال در پیج شماست و بسته به قشر هدف است یعنی چی ؟ یعنی اولا پیج ما برای کدام قشر است؟

باید توجه داشته باشید که زمان شروع انتشار و بازخورد مناسب برا دیده شدن شما مهم است که باید در نظر داشته باشید اگر پست ما را برای دانش آموزان قرار دهید باید زمانی که مدارس تعطیل شوند و یا مثلا زمان ناهار نخوردن و حفظ آنهاست پست منتشر شود.

در ادامه اگر بازدهی خوب از فالوورهای خود را بدست آورید این شانس را دارید که به اکسپلور راه پیدا کنید

تبلیغ یعنی بهترین راه برای دیده شدن . تبلیغات مقدماتی شدن پیج در زمان های اولیه شروع به کار کردن پیج بیزینسی یا کاریست البته آیا به هر قیمتی می خواهید؟

جواب این خیر است چرا که شما زمانی که تازه شروع به کار کرده اید.

خودت به این فکر کن به آدم میرسد که چه کاری می کند؟ تبلیغات اصولی انجام دادن از هزینه زیاد انجام دادن دادن به بهتر و نتیجه بهتری دارد خب الان تبلیغات اصولی یعنی چی؟

با یک مثال این را بیان کنم تا برایتان جا بیفتد . منظور از اصول اصولی چیست؟ مثلا قصد فروش کفشی در بهترین مکان را دارید . پس برای تبلیغ و کار خود پیج های شلوار و بلوز بهترین پیشنهاد به شماره می رود .

استفاده از هشتگ مناسب
استفاده از هشتگ مناسب

سالانه هزاران هزار هشتگ در اینستاگرام ساخته می شود . از هشتگ مناسب و مرتبط با پست شما به دیده شدن هر چه بیشتر پیج کمک شایانی می کند .

باید توجه داشته باشید که این هشتک با پست و موضوع پست شما مرتبط باشد.

اینستاگرام یک پلتفرم با میلیاردها کاربر است که می تواند با کار اصولی در آن راه هزار شبه را یک شبه رفت و به درآمد بالا و خوب رسید و دید.

البته گفتم با راهکارهای اصولی و بازی با قوانین بازی. اگر جز این باشد نتیجه عالی نمی توان گرفت.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!