راهنمای خرید ربات همه کاره اینستاگرام
راهنمای خرید ربات همه کاره اینستاگرام

زندگی امروز ما به لطف پیشرفت تکنولوژی دیگر مانند زمان‌های قدیم سخت نیست. امکاناتی که نسل ما دارد به ما کمک کرده است که کارهای زمانبر یا سخت را بسیار ساده تر از قبل انجام دهید. امکاناتی که در آن زمان‌ها شکل می‌گیرند و برخی از وقت‌ها نرم‌افزار هستند. در این مقاله قرار است یکی از این ابزارهای نرم افزاری را بررسی کرده و نکات مخفی خرید ربات همه کاره اینستاگرام را برملا کنیم. با ما همراه باشید.

ربات اینستاگرام یک ابزار بسیار خوب است و کسی نمی‌تواند این را انکار کند. هرکسی که از ربات‌های استاندارد استفاده کرده باشد، می‌داند که این ابزار راه حلی برای مشکلات بسیاری از کسب و کارهای اینستاگرامی است. اما این ربات‌ها چه دارند‌هایی دارند؟ آیا واقعا می‌توان تمام مشکلات پیج را حل کنند؟

فروشندگان این ربات‌ها در بسیاری از مواقع قصد دارند تا به اشتباه خرید ربات همه کاره اینستاگرام را راه نجاتی برای همه مشکلات نشان دهند. همین عامل باعث نارضایتی کاربران می‌شود. حقیقت این است: ربات دستیار اینستاگرام یا همان ربات همه کاره اینستاگرام ابزار خوبی است، اما فقط فعالیت‌های ادمین را شبیه سازی می‌کند. یک مثال بزنم:

فرض کنید یک پیج جدید شروع کرده اید و سرگرمی های آن هستید. پست و استوری می‌سازید، فالو آنفالو می‌کنید، زیر پست‌های دیگران کامنت می‌نویسید و پست و استوری خود را راس ساعت منتشر می‌کنید. به نظر شما خرید ربات همه کاره اینستاگرام برای شما مفید خواهد بود؟ قطعا بله! چون به غیر از تولید محتوا! بقیه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

اما ربات دستیار اینستاگرام برای چه توصیه ای نمی شود؟ کسانی که انتظار دارند با استفاده از ربات بیش از 10 هزار فالوور جذب یا فروش پیجشان به صورت استفاده از آنها برابر شود.

برای انتخاب یک ربات دستیار اینستاگرام حتما موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. فعال بودن و پشتیبانی

با کمی چرخیدن در فضای اینترنت می توانید بیشتر از 50 روبات پیدا کنید. اما کدام یک از آن‌ها فعال هستند و پس از واریز وجه برای شما کار می‌کنند؟ در صورت بروز مشکل چه کسی آن را حل خواهد کرد؟ قسمت بزرگی از انتخاب ربات دستیار اینستاگرام پیدا کردن رباتی است که به خوبی کار می‌کند و شما را با مشکل نمی‌کند.

2. هزینه

ما از ربات استفاده می‌کنیم تا هزینه‌هایمان را کم کنیم. ربات حتما باید کم هزینه باشد تا از آن برای ما از همان روزهای اول به صرفه باشد.

3. امکانات زیاد

رباط می‌خریم باید امکانات زیادی داشته باشد. ربات همه کاره اینستاگرام واقعا باید همه کاره باشد و از انجام کارهای مهم بر بیاید.

در نظر گرفتن این موارد باعث می‌شود تا با خیالی راحت بهترین ربات را انتخاب کنید و از آن برای بالا بردن پیج خود استفاده کنید.

آپدیت‌های بعدی اینستاگرام باعث شد تا بسیاری از ابزارهای جانبی از جمله ربات دستیار اینستاگرام دیگر به درستی کار نکنند. ما تمام ربات‌های باقیمانده را بررسی کردیم و می‌توانیم نتایج آن را در ادامه ببینید.

اینبو یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه ی ربات اینستاگرام است. مزیت اصلی اینبو این است که رباتشان را بعد از هر آپدیت اینستاگرام به روز رسانی می کنند تا پیج ها با مشکلی مقابله کنند. پشتیبانی دائمی آن هم باعث شده است تا همیشه جزو انتخاب های اول هر کسی باشد.

هزینه‌های ماهانه‌ای ربات اینستاگرام اینبو 79 هزار تومان است و امکانات زیر را می‌دهد:

 1. فالو آنفالوی اتوماتیک
 2. صفر کردن فالووینگ‌ها
 3. کامنت خودکار
 4. لایک خودکار
 5. ارسال خودکار
 6. حذف فالوورهای فیک
 7. ارسال دایرکت انبوه
 8. جذب فالوور هدفمند
 9. دانلود پست و استوری
 10. دانلود عکس پروفایل
 11. مشاهده استوری بدون سین
 12. حذف پیام های دایرکت و ثبت تماس

ربات اینبو روی گوشی نصب می‌شود، حجم کمی دارد و می‌تواند روی چند پیج فعالیت کند. خود من هم شخصا از این ربات استفاده کرده ام و از آن راضی بوده ام. برای ربات اینبو می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

کاربر مجازی جزوه ربات هایی بود که بعد از شناسایی نینجاگرام توسط اینستا پا به میدان اتوماسیون گذاشت. این ابزار کامپیوتری که چند سالی می‌شود در حال حاضر، در کنار آپدیت‌های اینستاگرام به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

کاربر مجازی که یک ربات همه کاره اینستاگرام برای کامپیوتر (ویندوز) است، هزینه‌های سالانه 820 هزار تومانی دارد و امکانات زیر را می‌دهد:

 1. فالو آنفالو
 2. لایک خودکار
 3. کامنت خودکار
 4. دانلود پست
 5. دانلود استوری
 6. دانلود عکس پروفایل
 7. فهرست لیست فالوورهای فیک

ربات کاربر مجازی یا وی یوزر یکی از ربات های خوبی است که همیشه آن را شنیده ام اما به دلیل این است که فقط روی ویندوز نصب می‌شود آن را از آن استفاده کنم. برای دیدن ربات دستیار اینستاگرام وی یوزر می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

یکی از ربات های اینستاگرامی که در سال های اخیر پیشرفت خوبی داشته است، ربات های فالوور بود که چند روزی است که دچار مشکل می شود و احتمالاً فعالیت خود را خواهد کرد. قابلیت های این ربات شامل فالو آنفالو، حذف فالوور فیک و کامنت اتوماتیک بود.

ربات دستیار اینستاگرام یک ابزار بسیار خوب برای کم کردن کار و هزینه‌های پیج است. امیدواریم که با این مقاله باید به شما کمک کرد. اگر نظری در این مورد دارید حتما در قسمت نظرات مطرح کنید. ممنون که تا پایان همراه ما بودید!

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!