کار قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل می‌توان کسب کرد و شما را متحول کند. خوب است بدانید گاه ها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن می‌توان بیش از میلیون‌ها تومان سود به سمت شما و کسب ‌و کارتان روان کند. ما در سئو طلوع (https://seotolu.com/backlinks) با داشتن مهارت بالا در زمینه بهینه سازی سایت و سئوی آن و با به کارگیری از تیم مجرب و متخصصان می توانند بهترین خدمات را در زمینه سئو را برای سایت های بزرگ و کوچک ارائه دهند. ارائه شده‌ایم.

آیا بک لینک ها بر رتبه سایت در گوگل موئرند؟

از وب مستران تصور می‌کنند که بک لینک ‌ها ارزشمند نبوده و در رتبه بندی وب سایت در گوگل تاثیری ندارند! اما این گونه نیست طبق گفته گوگل بک لینک از ۳ دلیل اصلی مورد استفاده در رتبه بندی نتایج است.

دانلود نحوه لینک سازی نسبت به گذشته تغییرات بسیار کرده است. بک لینک‌هایی که شیوه نادرستی را برای پیش ساخته شدن در پیش می‌برد و باعث ایجاد تأثیرات منفی بر روی وب‌سایت می‌شود، از همین رو اگر قصد خرید دارید لینک گوگل برای پیشرفت و رتبه بندی سایت خود را بهتر از وب سایت معتبر کنید. و می توانید مطمئن شوید.

بک لینک چیست؟

زمانی که لینک وب سایت شما در وب سایت دیگری ثبت شود به این لینک ساخته شده با لینک گفته می شود. همان گونه شد که کمی تر پیش گفته؛ عده ای از وب مستران تصور می کنند که با لینک ‌ها ارزش زیادی در وب سایت نخواهند داشت. زمانی‌که می‌توانید یکی از باارزش‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت نتیجه و معرفی برند و کسب و کار هر صاحب بیزینسی خرید بک لینک می‌باشد.

پروسه خرید بک لینک چیست و چه مزایایی به همراه دارد؟

همان طور که می‌دانید اگر لینک‌های گرفته‌شده جزو دسته‌بندی‌ها هستند، لینک‌های خوب می‌شوند باعث بهبود رتبه سایت شما می‌شوند و اگر اشتباهاً شما در خرید لینک از لینک‌های اسپم و مخرب استفاده کنید، باعث رتبه‌بندی سایت شما خواهد شد. روش های موجود برای دریافت لینک ها و بهبود سئو سایت و در نتیجه افزایش رتبه وب سایت وجود دارند که یکی از آن ها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

منظور از شبکه‌های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی هستند که بر روی سایت شما تأثیرگذار هستند یا می‌توانند پست مهمان را بنویسند.

چرا پیشنهاد می‌شود که لینک دائمی را بخرید؟

دیگر نمی‌توان به موفقیت در دنیای دیجیتال بود ولی به سئو و بهینه سازی سایت اهمیتی نداد! رقبا هر روز قوی در موتورهای جستجوی بالا می‌برند و رتبه خود را به دست آورد. در صورتی که نمی توانید در نتایج برتر موتورهای جستجوی جایگاهی داشته باشید و کسب کنید و کار آنلاین خود را بیشتر معرفی کنید. در نتیجه آن کسب و کار ممکن است با شکست رو به رو شود.

خرید بک لینک در تعداد بالا از نظر گوگل غیرقانونی است . درصورتی‌که بهترین علاقه‌مندی به معرفی سایت و کسب و کار خود به بهترین روش و با سرعت بیشتر خرید لینک از راهکارها برای شماست.

اشتباهات رایج در خرید بک لینک؟

شما با یک جست و جوی ساده در سایت اینترنتی ‌های ایرانی و خارجی بسیار پیدا می کنید که در حال فروش لینک با عنوان های جذاب و تاثیرگذار هستند. اگر تجربه کنید در این زمینه نمی‌توانید از مخرب آن استفاده کنید برای وب‌سایت‌های شما مشکلاتی را ایجاد می‌کنید و به این موضوع می‌پردازید که از سایت‌ها استفاده کنید.

در این حالت بی‌ شک سئو وب ‌سایت شما نیز از بین رفت، برای خرید لینک با کیفیت و اصولی اشتباهات رایجی وجود دارند که ممکن است شما نیز آن را داشته باشید. در ادامه با “سئو طلوع” همراه باشید تا به بررسی آن‌ها بپردازیم.

1. خرید بک لینک ارزان : همه ما خوب می‌دانیم که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست! هر کجا با شعار خرید بک لینکی که بسیار ضعیف است که آن را بی شک بی کیفیت می‌باشد.

اگر بک لینک ارزان باشید؛ یعنی هر کسی می‌تواند در همان محیطی که شما حضور داشته باشد برای خود لینک سازی کند و با افزایش تعداد این لینک‌ها در یک سایت عمل ارزش و اعتبار به هر سایتی کاهش می‌یابد.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است ; لینک های خارجی زیادی که توسط سایت ‌ها به فروش می‌رسند توسط گوگل اسپم می‌توانند از همین توصیه‌ها در فضاهایی که لینک‌های خارجی بسیار فروخته می‌شوند حضور نداشته باشند. چرا که این سایت ‌ها از نظر گوگل ارزش بالایی نخواهند داشت.

2. خرید بک لینک انبوه

سایت ‌ها پیشنهاد می‌کنند که با تعداد بالا را انتخاب کنید! خریدن لینک با تعداد بالا عملاً به گوگل اعلام می کند که این لینک ها غیرطبیعی هستند. گوگل میداند که شما فرضاً در طی یک سال گذشته پنجاه لینک به سایت خود آورده اید و این تعداد در بازه زمانی کوتاهی به عنوان مثال در یک ماه به دو هزار و پانصد لینک افزایش پیدا کرده است، لینک هایی که همگی با یک کلمه کلیدی مشخص است. در سایت های کم ارزش قرار داده شده اند.

بدون استثنا در این شرایط الگوریتم پنگوئن کار سختی برای شناسایی غیرطبیعی بودن لینک‌های شما نخواهید داشت و به درستی آن‌ها را می‌توان تشخیص داد و از ارزش وب‌سایت شما شناسایی کرد.

3. بک لینک رایگان

احتمالاً تا به حال بسیار به گوشتان خورده است که خرید لینک رایگان می‌تواند در سایت شما نقشی داشته باشد. در واقع این روش را می‌توانم بدترین و ناکارآمدترین روش لینک سازی خارجی دانستم. ابزارهای آنلاین آدرس سایت شما دریافت کرده و در هزاران سایت دایرکتوری یا ابزارهای تست آنلاین درج می‌کنند، با این کار شما تعداد لینک‌های زیادی در بازه زمانی کوتاهی ساخته می‌شود و هم اینک از صفحات کم‌ارزش لینک‌های گرفته‌شده و با لینک‌های رایگان. ارزشیابی سایت شما را کاهش دهید.

از همین رو پیشنهاد می‌شود برای درک بهتر مفهوم با لینک و آشنایی با جنبه‌های جانبی آن و همچنین تأثیر آن بر روی سئو به مقالات قبلی منتشر شده در وب سایت “سئو طلوع” مراجعه کنید و بادقت هر چه تمام ‌تر تمامی مطالب را مطالعه کنید .

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!