مدیریت عاقلانه امور مالی
مدیریت عاقلانه امور مالی

بسیاری از مردم دریافت می کنند که مدیریت امور مالی شخصی یک کار را انجام می دهد و گاهی اوقات یک نبرد مشکل دارد. با یک اقتصاد ضعیف، کمترین درآمد و هزینه‌ها، مانند قبوض و خواربار، افراد زیادی هستند که در حساب بانکی خود مشاهده می‌کنند. نکاتی برای کمک به مدیریت عاقلانه امور مالی راه هایی برای تکمیل درآمد خود بیابید و یادداشت روزانه ای داشته باشید که آخرین دلار از کجا می توانید داشته باشید. درآمدهای تکمیلی، مانند نوشتن آنلاین، به راحتی می توانید به هر کسی از 500 دلار بیش از یک ماه پرداخت کنید. پیگیری تمام هزینه ها به کاهش آن خرید فوری کمک می کند! برای راهنمایی های عالی تر در مورد اینکه چگونه می توانید امور مالی خود را افزایش دهید، ادامه دهید.

برای دستیابی به ثبات مالی، باید یک حساب پس انداز داشته باشید که به طور منظم به آن کمک کنید. این می تواند به این معنی باشد که ممکن است به وام نیاز نداشته باشید و در صورت نیاز به شرایط ناشناخته را مدیریت کنید. فرقی نمی کند هر ماه مقدار زیادی پسانداز کنید یا فقط کمی. آنچه مهم است این است که هر ماه یک کمک وجود دارد.

مدیریت مالی
مدیریت مالی

برای اینکه کارت اعتباری بدهی داشته باشد، بهترین پول شما این است که کارت اعتباری را به حداقل برسانید یا پرداخت کنید. به طور کلی، بدهی کارت اعتباری گران ترین بدهی برای هر خانواده است، با برخی از ارزیابی های بهره که بیش از 20 درصد است. با کارت اعتباری که بیشترین سود را دریافت کنید، ابتدا آن را پرداخت کنید و هدف خود را برای پرداخت تمام اعتبارات کارت اعتباری تعیین کنید.

اگر در پرداخت وام مسکن خود عقب افتاده اید و امیدی به فعلی است، قبل از اینکه اجازه دهید خانه خود را به تصرف درآورید، ببینید آیا واجد شرایط فروش کوتاه مدت هستید یا خیر. در صورتی که فروش کوتاه مدت برای مدت اعتباری شما تأثیر منفی می گذارد و به مدت هفت سال در گزارش معتبری شما باقی می ماند، سلب مالکیت شما را تحت تأثیر قرار می دهد و حتی ممکن است باعث شود که کار درخواست شغلی شما را رد کند. .

یکی از نکاتی که برای دریافت منابع مالی شخصی خود، خرید یا ساخت یک ظرف سکه در خانه است. این شیشه را در آشپزخانه خود قرار دهید تا بتوانید هر روز همه چیزهای شل را داخل شیشه خالی کنید. با گذشت زمان، این مبلغ به اندازه صدها دلار جمع آوری می شود.

زمانی که در حال ترک یک ملک اجاره ای هستید و صاحبخانه شما می گوید که باید بخشی از شما را رد کند، باید مطمئن شوید که دقیقاً دلیل این امر چیست. خیلی از صاحبخانه ها سعی می کنند بگویند چیزها گران تر از آنچه هستند تا بخشی از پول شما را نگه دارند.

مدیریت صحیح امور مالی
مدیریت صحیح امور مالی

هر خانوار باید یک حساب پس انداز اضطراری داشته باشد. هر بار که حقوق را چک کنید به طور خودکار مقداری را برای پس انداختن کنار دریافت کنید. اگر متوجه شدید که نمی توانید قبض را بپردازید یا اگر شغل خود را از دست بدهید، این به شما کمک می کند. داشتن ایمنی یک حساب پس انداز اضطراری می تواند را در واقع استرس مالی کاهش دهد.

هرازگاهی ولخرجی کنید. هیچ کس محرومیت را دوست ندارد، و اگر بدانید که هر چند گاهی یک غذای بزرگ یا یک جفت کفش میل کنید، احساس تسلط بر امور مالی خود دارد. زیاده روی نکنید، اما یک خرید لوکس کوچک به صورت دوره ای ارزشش را دارد.

مایل به خرید از بانک ها باشید. یک بانک ممکن است نرخ بهره بهتری داشته باشد، اعتباری دیگر ممکن است به طور رایگان انجام شود که برای شما بهتر عمل کنید. از داشتن حساب برای استفاده از همه پیشنهادهای تبلیغاتی که واجد شرایط آنها نترسیده اید. اما به اطراف نگاه کن

مطمئن شوید که شرایط مشاوره اعتباری برای هر دو فصل 7 و فصل 13 ورشکستگی را ارزیابی کنید. اصلاح قانون ورشکستگی که در سال 2005 تصویب شد، مستلزم آن است که هر فردی که وارد ورشکستگی شود می شود یک دوره مشاوره معتبر معتبر را قبل از پایان ورشکستگی بگذراند. گرفتار کوسه ها نشوید بسیار از خدمات شعب غیرانتفاعی مشاوره معتبر مصرف کننده (CCCS) دوره های کم هزینه را ارائه می دهد که شرایط را می دهد.

زمانی که به فکر مهاجرت به یک ایالت دیگر برای انتخاب شغلی با درآمد بالاتر هستند، هزینه های بالقوه بالاتر از زندگی را فراموش نکنید. با بررسی هزینه های غذا، آب و برق و اندازه خانه هایی که می خواهید، از هر گونه غافلگیری جلوگیری کنید.

هنگام خرید باهوش باشید. شما می توانید از کوپن ها برای صرفه جویی در هزینه در موارد مختلف استفاده کنید. همچنین باید قبل از خرید محصولات را بررسی کنید. اگر محصول خیلی ارزان باشد، احتمال زیادی وجود دارد که پس از خرید آن به زودی خراب شود و پولی که برای آن خرج کرده است از بین برود.

شما می توانید با پرداخت بیش از حد اعتبار کارتی، وضعیت مالی خود را بهبود بخشید. ابتدا با پرداخت کوچکترین موجودی خود شروع کنید، سپس پول اضافی از آن پرداخت ماهانه را به پرداخت کوچکترین مبلغ بعدی اضافه کنید. خیلی زود، آنقدر به بزرگترین موجود خود اضافه می کند، که می توانید آن را در کوتاه ترین زمان بازپرداخت کنید!

مدیریت مالی با نرم افزار حسابداری
مدیریت مالی با نرم افزار حسابداری

یک ترفند برای پس انداز مقداری پول بدون انجام کار زیاد این است که بخشی از چک های حقوق خود را به صورت خودکار به یک حساب پس انداز واریز کنید. شما می توانید 5٪ را انتخاب کنید اگر این تمام چیزی است که می توانید بپردازید، به سرعت اضافه می شود. این به شما این امکان را می دهد که از شر هر بهانه ای که برای پس انداختن نگذارید خلاص شوید.

برای بسیاری از مردم خدماتی مانند تلفن همراه که ما را می‌خواهیم آنقدر بدانیم. حتی اگر برای مقاصد اضطراری به تلفن نیاز دارید، یک تلفن اولیه و یک برنامه ماهانه محدود تهیه کنید. به جای آن، برای تماس بیشتر با اصلی و از اینترنت که قبلاً برای آن هزینه می‌کنید، از خط زمینی خانه خود استفاده کنید.

فقط با توجه به اینکه این همه پول دقیقاً کجا می توانم صدها نفر را نجات دهم. مبارزه در یک اقتصاد در حال شکست سخت است، اما چیزهای کوچک تا حدودی زندگی را آسان تر می کنند. هیچ کس قرار نیست یک شبه ثروتمند شود، اما این مقاله می تواند به شما کمک کند تا تغییرات کوچکی را که برای ساختن ثروت خود لازم است، انجام دهید. مهم نیست که چند بار آرزو می کنم اتفاقاتی بیفتد، تنها کاری که می توان کارهای کوچکی را انجام داد که به ما کمک کند تا در امور مالی شخصی به موفقیت برسیم.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!