نمایندگی کابل شبکه لگراند
نمایندگی کابل شبکه لگراند

لگراند یک شرکت است که در زمینه تولید زیرساخت های الکتریکی و دیجیتال فعالیت می کند. خدمات آن شامل كنترل و فرماندهي نيروي الكتريكي، مديريت كابل، توزيع نيرو و توليد «تصوير-داده-صدا» است. لگراند با ارائه محصولات با ارزش بالا راه حل هایی شرکت ارائه می دهد. محصولات لگراند با تغییر دادن فضاهای محل زندگی، کار و ملاقات مردم، زندگی را بهبود می بخشد. تهران لگراند به عنوان نمایندگی کلید و پریز لگراند فعالیت می کند و محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. نمایندگی لگراند فرانسه در سراسر دنیا به طور متعدد به چشم می خورد. لگراند فرانسه که در سراسر جهان فعالیت می کند، در جهت بهبود زیرساخت های ساختمان الکتریکی و دیجیتال جستجو می کند. همچنین ضمن پذیرش تغییر به سمت فناوری های دیجیتال، به کاهش رد پای کربن کمک می کند. راه حل های لگراند در ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی و همچنین در مراکز داده، فضای صنعتی و زیرساخت ها استفاده می شود. تهران لگراند، نمایندگی لگراند در لاله زار می شود که با ارائه بالاترین کیفیت محصولات لگراند به فعالیت پرداخت می شود. برای اینکه بتوانید بهترین شبکه کابل را از ما بخرید بهتر است تا با تنها نمایندگی کابل شبکه لگراند در بازار یعنی بازرگانی پاناتل آشنا شوید .

لگراند برای انتقال داده ها در شبکه های ارتباطی، سیستم های کابل کشی خود را ارائه می دهد. در حال حاضر کابل شبکه لگراند قابلیت اتصال با کیفیت بالا را نشان داده است. از متداول ترین کابل های شبکه می توان به کابل های FTP (کابل جفت پیچ خورده فویل) و کابل SFTP (کابل جفت پیچ خورده محافظ و دارای فویل) اشاره کرد که در سیستم کابل کشی لگراند می شود.

طراحی سیستم های کابل کشی لگراند به گونه ای است که راه حل هایی برای دستیابی به بالاترین عملکرد را می کند. انواع کابل شبکه cat6 لگراند از جمله، کابل cat6 utp و کابل شبکه cat6 لگراند مدل sftp از کاربردی ترین کابل های شبکه لگراند هستند.کابل شبکه لگراند cat6 utp دارای کابل های جفت تابیده بدون شیلد است. این جفت تابیده بدون شیلد برای محدود کردن تداخل الکترومغناطیسی در داخل کابل طراحی شده است. معمولا هر چقدر میزان جفت تابیده بیشتر باشد، تداخل کمتر است. همچنین کابل شبکه لگراند cat6 sftp به دلیل وجود فویل و جفت تابیده شیلد از سیستم های امنیتی محافظت می کند. کابل شبکه cat6 لگراند مدل sftp برای محیط هایی مانند ایستگاه های رادیویی و فرودگاه ها که در معرض تراکم زیادی از سیگنال ها و فرکانس های رادیویی قرار دارند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع کابل های بدون شیلد می توان به کابل شبکه لگراند cat6 utpaشراره کرد که مناسب ترین گزینه برای شبکه های LAN و سیستم های کابل کشی هستند. با وجود اینکه در برابر تداخل های قدرت ضعیفی دارند به زیر دارای محبوبیت هستند :

  • وزن کم
  • پرکاربرد
  • پذیرفتن
  • ارزان
  • آسان نصب کنید

شبکه کاملی از انواع کابل شبکه توسط شرکت لگراند به بازار جهانی عرضه شده است. با نگاهی به سایت رسمی لگراند، فهرستی از سیستم های کابل شبکه لگراند، تجهیزات و لوازم جانبی قابل مشاهده است. کابل شبکه Cat6 لگراند و مدل کابل شبکه لگراند Cat6 sftp در میان محصولات موجود است. برای نمونه به توضیحات کوتاهی از کابل شبکه لگراند زیر توجه کنید. عموما کابل شبکه cat6a برای شبکه های محلی بکار می رود. عملکرد در ارسال داده ها تا 500 مگاهرتز، چهار جفت یا دو کابل چهارتایی که برای کابل های پیچیده تا 100 اهم انتقال صورت می گیرد.چهار جفت کابل U/UTP کابل جفت پیچ تابیده به طول 500 متر و وزن 35 به رنگ زرد می شود. باشد.

انواع کابل شبکه لگراند
انواع کابل شبکه لگراند

خرید کابل شبکه لگراند اورجینال از طریق وب سایت شرکت لگراند عملی می شود. شرکت لگراند یک سیستم اعتبار ( Copytracer ) برای اصل بودن هر محصول معرفی شده است. کابل شبکه لگراند اورجینال دارای کدهای شناسایی محصول است که اصالت آن را نشان می دهد. از آن جایی که تضمینی برای ردیابی تدارکات آنلاین توسط سایت شرکت لگراند وجود ندارد، توصیه می شود که از نمایندگی های فروش معتبر استعلامی از قیمت کابل شبکه لگراند به عمل آید. نمایندگی های فروش حرفه ای و تایید شده شرکت لگراند، معرف کیفیت و صحت خرید کابل شبکه لگراند اورجینال هستند. با توجه به تنوع کابل های برند لگراند، قیمت کابل شبکه لگراند نسبت به برندهای مشابه قابل قبول تر است. ناگفته نماند که قمیت کابل شبکه لگراند با توجه به نوع کابل utp/sftp، متراژ و اصل بودن است.

در ساختار کابل شبکه از رسانای فلزی مس استفاده می شود. خلوص هادی مس بر عملکرد کابل و قیمت کابل شبکه لگراند تاثیر مستقیم دارد. خلوص مس کیفیت کابل اترنت را تعیین می کند. هر خلوص بیشتر، تدا چقدر خلوص کمتر بوده و سرعت انتقال داده ها بیشتر و با کیفیت تر است. هنگام خرید کابل شبکه cat6 لگراند، به خلوص مس توجه می شود، زیرا کابل هایی در بازار عرضه می شوند که به جای آن از وسایل حمل و نقل استفاده می کنند که در هنگام انتقال گاز دچار مشکل می شوند.

یکی از معیارهای معتبر کیفیت کابل شبکه لگراند تست فلوک است. تست فلوک بر اساس استانداردهای مختلف کابل مانند ANSI / TIA، ISO / IEC 11801 عمل کرده و کابل اترنت را مورد آزمایش قرار می دهد. برای آزمایش عملکرد کابل های شبکه لگراند پیشنهاد می شود که تست های مشابه تست کابل های پچ کورد (patch cord testing ) برای پوشش کابل، تست کانال (channel testing ) برای آزمایش کابل های پچ اترنت و تست اتصال دائم (permanent link testing ) برای کابل های آترنتی که به صورت فله ای تهیه می شود، انجام می شود. در هنگام خرید کابل شبکه لگراند برای خرید کابل های بی کیفیت و ارزان شدن، بهتر است از فروشندگان گزارش سلامت کابل و آزمون فلوک را دریافت کنید. تست فلوک کیفیت کابل اترنت را تایید می کند. شکل زیر فلوک تست کانال (channel testing ) را نشان می دهد.

تست های پچ کورد عملکرد بهتری را نشان می دهد. بهتر است برای شبکه های کوچک از تست های استفاده از کانال کرد. برای استقرار کابل شبکه cat6 لگراند، تست پچ کرد بسیار نیاز است. برای کابل های شبکه ای که حجیم و بلند هستند، طول کابل در تست پرمنت نباید بیش از 90 متر باشد.

توجه به رنگ و طول کابل شبکه لگراند بسیار مهم است.

  • حداکثر طول مجاز برای کابل شبکه cat6 لگراند 100 متر است. مسافت دستگاه هایی که با کابل شبکه بهم متصل می شوند باید محاسبه شود.
  • ردریابی کابل ها بر اساس رنگ در هنگام اتصال به سوئیچ ها یا روتر ها آسان تر است. مدیریت کابل نیز با شناسایی رنگ بهتر صورت می گیرد.
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!